|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 9:44:13   
Sarav
Mislila sam danas da kuckam za dnevnu, ali očito da nemam šanse. Svejedno, danas kupujem WOW za Petru za paketić user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 9:53:35   
mekanica
Dobra strana je da odmah ujutru odustanem kad vidim listu, a ne ono ceo dan kao jurim ikonice i na kraju nista user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 10:48:31   
LauraAndrija
Ja sam prosli put igrala i bilo mi je jako cudno, dok ja kliknem jednom, on kao da dobija 50 na jedan klik, i imam utisak kao da su to sve jedni isti, sa razlicitih profila. Mozda gresim.user posted image

(odgovor članu mekanica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 10:53:27   
Duškić
Izgleda da je tako.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 12:51:53   
Tatjana.87
Bas bezveze,jedni te isti osvojili i specijalne i dnevne i glavne user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 12:59:52   
bojana92
Slazem se.Nije fer,neko ni jednu nagradu nije dobio.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 14:33:43   
Peace*
Četvorocifrenooooo! user posted image

1056! (u momentu kada prvi na tabeli ima 63815...) user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 14:46:54   
Tatjana.87
U disciplini izbegni ikonicu ti bi osvojila prvo mestouser posted image
i jos nas par hahauser posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 14:49:28   
mama Jo
Ahahhahhahahahaahah 😂😂
Peace - ne odustaj, samo napred, cuda se desavaju ako verujemo u njih 😂😂
Mozda ce neko iz Marketinga proveriti pa utvrditi neke neregularnosti pa neki budu diskvalifikovani pa nagrade odu u druge ruke.... nada poslednja umire 😊
Ima jos jedna nagradna igra gde se osvaja, mislim, 5 wow figurica, pisu se oni komentari pa se glasa za najkretivniji.... probajte i tamo, ja sam i tamo ,,konkurisala" 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 15:43:51   
dddaca
Peace*, nisi gledala danasnju dnevnu listu. 55000 user posted image Pufna ispade jos i amater user posted image


IZVORNA PORUKA: Jakibo

A zasto ne probas sa vise uredjaja da glasas nego se iscudjavas?!? Jednostavno ne moze... Cim se ulogujes na drugom uredjaju sa istim podacima, sa prvog te izloguje...


Na stranu to sto mi se ne svidja ton kojim je napisana ova poruka, pokusala sam upravo sa dva uredjaja da klikcem. Ne da me nije izbacilo, vec mi je uredno sabralo deset_ novih poena. Po pet sa telefona i pet sa racunara. Eto, samo primecujem...

< Poruku je uredio dddaca -- 15.12.2017 15:51:48 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:01:42   
bojana92
Onda mozda vise njih klika istovremeno,mada mi je i to cudno,jer za malo vremena,jako puno bodova.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:05:13   
Sarav
Za ovakav rezultat mora da klikće armija, ipak se skupi više desetina hiljada za 3-4 sata.
Dddaco, slažem se skroz.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:11:50   
Tatjana.87
Samo me zanima na koliko delica podele igracku koju osvoje user posted image user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:14:07   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Samo me zanima na koliko delica podele igracku koju osvoje user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:27:01   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: dddaca

Peace*, nisi gledala danasnju dnevnu listu. 55000 user posted image Pufna ispade jos i amater user posted image


IZVORNA PORUKA: Jakibo

A zasto ne probas sa vise uredjaja da glasas nego se iscudjavas?!? Jednostavno ne moze... Cim se ulogujes na drugom uredjaju sa istim podacima, sa prvog te izloguje...


Na stranu to sto mi se ne svidja ton kojim je napisana ova poruka, pokusala sam upravo sa dva uredjaja da klikcem. Ne da me nije izbacilo, vec mi je uredno sabralo deset__ novih poena. Po pet sa telefona i pet sa racunara. Eto, samo primecujem...


Upravo to dddaco! Nas par je tada caskalo o tome- kako je moguce toliko bodova sakupiti, kad odjednom pojavljuje se ovaj komentar... totalno nepotrebno, jer je totalno providno... sad ne samo da znamo da se klikce sa vise uredjaja, jer je to svako probao i video da moze - i ja sam jos u prosloj nagradnoj Milami igri, nego znamo da se verovarno igra i sa vise profila 😊 verovatno 😂😂
Ali nebitno, mi smo tu da caskamo i da se iscudjavamo, neki su tu da klikcu sa vise uredjaja, i sve je to za ljude 😊


< Poruku je uredio mama Jo -- 15.12.2017 16:29:00 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 16:58:23   
tacadj
Da se javim i ja na ovu temu :) Pratim dugo sve sto me ovde zanima i izmedju ostalog i ove igre.Zbog male dece nisam se pre usudjivala ni da pocnem da igram.2 igre ove godine sam pokusala da igram za dnevne nagrade.Nije mi pre bilo jasno kako za 1 dan neko 30000 naklikta iako ste vecina vas pricale da je moguce.Sad sam silom prilika bila vremenski slobodna da probam.Nakliktala sam 27000 za 17 sati za kompjuterom(ako oduzmemo pauze mozda 15 sati kliktanja) i potvrdila sam sto ste govorile da je zaista moguce.Druga je stvar sto nakon toliko kliktanja ruke bole i tresu se,ledja vrat...ma sve. Ali mi i dalje nije jasno kako je neko uspeo 35 000 da naklikta za 3 sata.I to ne jedna osoba vec 4 samo u ovoj igri. Neprestano kliktam jutros od 8,ljudi ja ne znam gde sam vise.Jedna osoba koja je nakliktala za 3 sata 35000 isto neprekidno klikce al za razliku od mene koja sam za isto vreme nakliktala 13000 ona je nakliktala jos 30000 ? Na svakih mojih 100 ona ima 1000. Meni nista nije jasno.Vi ste duze od mene ove igre pratile i igrale,ako vi znate,molim vas da mi pojasnite da se ne trudim vise. Ispade da te osobe 15 ikonica kliknu za 1 sekundu? Sad sam ovo probala i trebace mi dani da dodjem u normalu koliko me sve boli. Ako je tacno sto sto pisete da vise ljudi klikce za 1 osobu onda niko od nas sto klikce sam nema sansu ni na jednoj slicnoj igri.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 17:16:04   
tacadj
Ti si bila prva a za tobom veselica nocas posle 2 kada sam konacno ugasila komp. A jutros u 7 njih trroje po 35 000 koji u 2 nisu ni bili a listi???

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 17:37:16   
Tatjana.87
Hahaha jutros kada sam pogledala glava me zabolela a kao luda sam kliktala ta dva ipo sata... Realno je nekih 1000 na sat...za sve ostalo ne bih više trošila reči.
Savet: ne sme se pisati post za postom , pravilo foruma...imaš opciju uredi post

< Poruku je uredio Tatjana.87 -- 15.12.2017 17:38:49 >

(odgovor članu tacadj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 17:47:34   
LauraAndrija
To sto su jedni osvojili tri nagrade nema veze, takva su pravila da moze i to je to. Ali u vezi bodova, po meni treba da se ogranici da moze da se klikce samo sa jednog uredjaja i mislim da bi bilo fer. Ali ljudi meni i dalje nije jasno, da li njih dvdeset i vise klikcu za jednog u isto vreme. Ovo je prosto nestvarno i nerealno.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 18:18:30   
tacadj
Hvala na savetu,nisam znala :) Zabolela i mene glava jutros kada sam videla. Realno moze prvi sat do oko 2000 ,otvoris vise prozora, ali to tek kad pocinjes,posle sve manje jer se zamaras.mozda neko moze i do 2500 ako je brzi od mene ili ima brzi komp ali slozicemo se svi da 10-15 000 nema sanse. Do ponoci ima jos dosta vremea ali mi se cini da ce ove tri osobe biti medju top 5 :( kako? Meni nije jasno ovde nista. primetila sam slicne ako ne i iste situacije i na drugim igrama iako ih nisam igrala, i nastavlja se ista prica. Mislila sam da sad pokusam kada mi se ukazala prilika da na miru klikcem i da vec jednom odgovorim na svoje pitanje: da li je moguce? 7-mica na lotou je verovatnija :)

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 18:35:36   
Duškić
68 000 pa ovo je za istoriju! Woooow

(odgovor članu tacadj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 18:43:45   
mama Jo
Sad sam ispisala ogroman post i sve sam izbrisala... prosto nekako je igra malo izgubila smisao....

Ali dobro 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 18:50:01   
tacadj
61000 i priblizava se i drugi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 19:05:04   
mama Jo
Pomislim da je glavna nagrada stan u Parizu stvarno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu tacadj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
15.12.2017 19:19:47   
Tatjana.87
Posle toliko kliktanja bolje da ih u neku banju pošalju zaslužili suuser posted image Mogli smo da navijamo hahah ko će brže ko će dalje user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here