RE: Problem sa stanom (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


isidora88 -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 0:36:38)

Uzas. Samo ne znam cega se boje, stanove su platili. Ne moze ih niko izbaciti. Ne vidim poentu da zive u raspadnutom stanu koji su debelo platili.
A ove socijalne stanove ne bih kupila ni u ludilu. Mogi da zamislim samo taj kvalitet.




Duškić -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 20:23:35)

Kakvi li ce biti ovi za pripadnike vojske i policije , kakva li ce tek tu sema biti?




isidora88 -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 20:34:33)

Tu ce se tek zakidati na materijalu, a o kvalitetu da ne pricam. Ti stanovi realno nece vredeti ni 200e/kv a prodavace ih garant po ceni od min. 700-800e za koliko i inace mogi da se nadju novo stanovi, a o starim da i ne pricam.




Dragce86 -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 21:40:11)

Uh, iscitah sve ovo unazad i jeza mi prodje niz kicmu...Muz i ja planiramo kupovinu stana za par godina, i ovo je neverovatno sta se sve desava! Ne znam ni sta bih savetovala, ni sta je pametno, samo gledati da se spase ziva glava porodici!




isidora88 -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 21:45:34)

Tek oni nesrecnici sto su kupili stanove u smrdljivim zgrada, uzas sta drzava dozvoljava




Duškić -> RE: Problem sa stanom (4.2.2018 21:47:04)

Jao, da ,ta afera je bila jedno vreme, posle se zataskalo i to je to.




MamaNecaVo -> RE: Problem sa stanom (5.2.2018 0:40:47)

Ovo je mesto nekadasnje vojne kasarne.Vecina stanova je namenjena vojnim licima,toliko o kvalitetu.Ako ovo nisu socijalni stanovi da mi je da vidim kakvi ce biti ti koje najavljuju.

Nikako da ubacim slike,nadam se da cu sutra stici.
A plase se da im ne oduzmu stanove (penzioneri i vojna lica koja stanove izdaju a to ne smeju-pri tome kredit od 40godina).

Danas treba biti pamet i sve faktore ispitati pre kupovine.
Nekako,bolje dodje da se kupi starija gradnja.




Maraj -> RE: Problem sa stanom (5.2.2018 12:50:27)

Na pa nije ni cudo sto ne smeju da se zale. Te stanove su mogli da "dobiju" samo oni koji nemaju nekretninu na svoje ime tj nemaju gde da zive, a oni izdaju te stanove. Sramota.
Ne znam sta da ti kazem. Kad bi se slozili svi pa da uzmete zajednickog advokata, ovako kad se sam boris...bas je zeznuto...




isidora88 -> RE: Problem sa stanom (5.2.2018 13:09:58)

Cist bezobrazluk. Neko nema nijedan stan a neko izdaje, i zbig njih drugi kojima je potrebniji stan nisu dobili.
A socijalni stanovi, pa ja ne mogu ni da zamislim taj "kvalitet", bive kvalitetni kao kuca od slame.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]