|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 17:45:46   
Maraj
Gde ste drage. Ja sam ceo dan nesto u out-u. L mi skakao po zivcima ceo dan. Definitivno mora da krene u neki vrtic. Skroz se iskvario. Dize viku i galamu kada je gladan a nece da jede nista od ponudjenog. Jede samo pomfrit za rucak. Ma uzas jedan.
Sad odose mm i on do laboratorije po moj dabl . Ja malo legla da odmorim. I na nervnoj bazi me stomak zaboleo....

Von javi kako je proslo. I ti bas dugo nisi bila kod dr

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 18:49:49   
vonavoj
Stigla sam! A stize i Milutin!!
Deeeckoo je!! Usla i deca samnom,kaze dr znaci prvo pol,ok..i stavi uz i kaze tata,svaka cast koliki kiki!!! Ja reko ne verujem..stvarno..kaze,pa jel vidis..i uslika mi!!
Sve je ok..i grlic je zatvoren..44mm!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 19:09:17   
IvanaSK RR
Divno, Vonavoj, videh na fb user posted image
Maraj, ja moju sutra saljem u vrtic, valjda je nece vratiti jer joj nos povremeno zaslini. Kakvi su tvoji rezultati?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 19:18:39   
isidora88
Von bravo za muzauser posted image user posted image
Meni A danas nervozan, place kao blesav, izgleda neki zub krece, nista ne jede.
Moram tortu da spremam, sutra nam je veliki 2.rodjendanuser posted image
Zub me i dalje ubija, spakovala sam kofer do pola.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 19:26:31   
MasnaMasnica
Vonuser posted image divno💙. Evo ja koja nikada volela decake nisam, mogu to reci da je to ljubav i veza neopisiva.😍💖

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 19:40:18   
Maraj
Jao divno von!! Bas mi je drago user posted image
Ivana mi jos nismo upisali L u vrtic. Cekam kao drzavni al sam danas poludela da sam rekla da cu ga upisati i u privatni (nemamo ni jedan do ar privatni u okolini). Poludeo je skroz. Najvise me nervira sto je toliko izbirljiv u hrani. Jelovnik mu je svaki dan isti i otprilike ideo ovako:
Dorucak:palenta
Rucak: supa i pomfrit
Vecera: popara
Nekad pojede palacinku nekad kiflice. Ali to je u sustini to. Slatkise necu da pomenem jer njih moze da jede 24h. Tu ne bira
Inace meni stigli i brisevi. Sve je ok

< Poruku je uredio Maraj -- 29.1.2018 19:41:28 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 19:43:03   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Stigla sam! A stize i Milutin!!
Deeeckoo je!! Usla i deca samnom,kaze dr znaci prvo pol,ok..i stavi uz i kaze tata,svaka cast koliki kiki!!! Ja reko ne verujem..stvarno..kaze,pa jel vidis..i uslika mi!!
Sve je ok..i grlic je zatvoren..44mm!

user posted image

Svaka cast. Ja se razmisljam kad da idem na UZ. Jel izmedju 25 i 36 ima nesto??? Poslala sam poruku mom dr al mi ne odgovara.

Ja cu odlepiti od zuba. upada mi najstrasnije u taj krater od 1cm dubine.
D vecera, nesto kasnim danas. Sva sam kao usporen snimak, cak smo do prodavnice kolima. Nisam mogla da se setam, i pritiska me dole onako fest kad se setam.Boli me ta pubicna regija. Al to racunam normalno je.

Mm otisao u teretanu. Ja D necu sutra dati u vrtic iako smo danas mozda 3 puta obrisali nos. Odnosno bas je prehlada izgleda jer je u subotu uvece kijala juce slinila i evo je danas je ok al ostavicu je i sutra a mozda i cele nedelje. Videcemo. Rekla mi je dr ako se prehladi uskoro da je pazim da se ne bi opet ponovilo sa oticanjem zlezda. U fazonu hoce da se vrati. Pa cisto da budemo sigurne. Danas smo svasta. I plastelin i crtale i igrale uz radio i nasle Koko na netu (sa zvukooom jeee) i gledalei zajedno plakale uz crtaniuser posted image dusa moja.

Idem da je pojurim da zavrsava veceru jer bas davi. Al jede hvala Bogu kad joj se ne svidja sta je na stolu ili kad nije gladna samo prica ne mozes je zaustaviti, onda mozes sve da je pitas i sve ce da ti kaze user posted image samo da ne jede.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 20:47:52   
vonavoj
Meni je dr rekao jos jedan uz do kraja trudnoce i to je touser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:16:04   
madre
Von, svaka cast, mogu da zamislim koliko si srecna user posted image evo mi vecerali picu, neki se spremaju za krevet, a neki su vec u krevetu...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:27:25   
milicicak
Von, bravo za batu user posted image
Mini buba spava, mm i ja cemo da odgledamo epizodu Big beng-a pa cemo i mi na spavanjac, bas smo penzioneri :D

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:34:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Meni je dr rekao jos jedan uz do kraja trudnoce i to je touser posted image

Aha pa da i ja sve mislim nema sta ali pretpostavljam da ce kod mene zbog svih komplikacija biti jos dva samo ne znam kad. Cekam da mi dr odgovori

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:38:14   
isidora88
Ja ispekla koru za tortu i skuvala fil, sad da se ohladi i da filujem. Zub me ubija, raspada mi se glava i deo oko oka, cak me to vise boli nego zub. Odlepicu do srede dok odem kod zubara.
Moja deca jos ne spavaju, a A nece leci pre ponoci kako je krenuo, spavao je do 4 popodne danas.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:43:23   
Rosita
Von, cestitam!
Lepo sto ces imati i decaka.
Sto kaze Ana u nekom postu, 35 puta dnevno mi kaze volim te. Naracvno, to rade i devojcice, al sto decaci znaju da budu maze...
Pozdrav

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 21:58:56   
Misha i Ljisha
Jaooo ne rekoh vam. Ja NISTA nisam nasla adekvatno sto ce deran moci da iskoristj kad dodje. Prosto ne verujem da smo bili tako bas prava prava devojcica. Osim tetra pelena i svedskih (za koje ni ne znam da li su jos u upotrebi) nemam nista za decake.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 22:13:24   
vonavoj
Mirna sam i srecna sto je sve ok..i sto cu imati i decaka...
Ja sam dobila 2 kutije stvari za decaka..mirna sam..samo za izlazak iz bolnice mi treba!user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 22:29:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mirna sam i srecna sto je sve ok..i sto cu imati i decaka...
Ja sam dobila 2 kutije stvari za decaka..mirna sam..samo za izlazak iz bolnice mi treba!user posted image

Jao blago li se tebi. Ja moram u opasan soping. Deran ce da se isponavlja ocito. Nisam dobila "ponudu" da mi neko da stvari iako su u porodici sve sami decaci. Mm ne bi prihvatio s njegove strane da daju (duga prica) a moja snajka je prosto takva zena da od nikog ne uzima i nikom ne daje (rispekt). Tako da cemo da se modiramo. Posto je D bila prava prava devojcica e i deran ce da bude pravi pravi decakuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 22:40:43   
vonavoj
Ja sve prihvatam...kad se T rodila sve su devojcice bile..a prosle godine sve decaci..i sve ide meni..jer niko nece treceuser posted image
Cak cu i kolica dobiti,ja imam bordo,hauck,dobila sam ih preko RRa.odlicna..ali kuma ima bas za decaka i 3u1,kaze ne moze zenska kolica..sto se mene tice moze,ali ajde..ja nemam jaje za izlazak i onu korpu..user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 22:46:30   
eca89
Samo da cestitam Von, bas mi je drago!
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
29.1.2018 22:54:48   
vonavoj
Hvala!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 7:38:00   
Maraj
Jutro drage . Ja po obicaju , ustsla , skuvala L caj pa cu do dz po injekciju. Moram i posle podne, dr mi radi drugu smenu , da joj pokazem dabl...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 7:50:33   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Evo od jutros mi stize poruka iz vrtica da se donesu potvrde o vakcinaciji. U selu pored ima zarazenih malim boginjama.

Nisam pustila D u vrtic iako je nos ok, i lepo je spavala ali neka je jos kuci pa cemo zakazati kod dr da uzmemo potvrdu da je zdrava i vakcinisana.

Ja danas imam cas,i standardno po kuci.

Ne znam ni da li a kuvam ili cemo ici do svekrve juce im je bila slava. Lenjim se nesto od jutros, sinoc nisam mogla zaspati pa sam se jos i budila. Sad me vec stomak sprecava da spavam kako ja hocu user posted image i nervira me svaku noc se ispasem jer su mi sad kratke potkosulje, pa mi tek tek prekriju stomak.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 7:55:18   
Maraj
Jao mi u cetvrtak idemo da L primi mmr.
A rucak sam juce kuvala. Cufte u paradaiz sosu. Samo makarone ili pire krompir uz to da se skuva , i niko nije jeo. Ja rucala kod mojih a mm nije jeo kad je dosao sa posla. Tako da ga to ceka danas

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 8:04:02   
milicicak
Jutro :)
Zeznuto je to sa boginjama, nama su trazili potvrde u novembru cini mi se... Ja bas imam frku od malih boginja...
Mini buba doruckuje, ja peglam i vicem joj da jede standardna jutarnja rutina :D
Danas cu da probam pitu od jabuka da napravim i da oribam kuhinju, mini buba ide kod b&d na prespavanjac posle vrtica. Ne zna se ko je srecniji, ona ili oni

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 8:07:11   
madre
Cao, drustvo user posted image tu sam i ja, pijem smudi, sto bi rekao moj Buser posted image i cekam drugaricu da dodje na kaficuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
30.1.2018 8:22:43   
isidora88
Dobro jutrouser posted image moj rodjendandan je nesto namrgodjen ustao, valjda ce se oraspoloziti dok ne dodju gosti. user posted image
Danas mi je ostalo da spremim pite neke i to je to.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here