|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
14.3.2018 16:36:52   
vocicana
ja imam neredovne cikluse i onda iscekuuuuj ovulaciju, a kada je docekam, ne iscekuuuj menstruaciju
Isto je I sa mnom bilo.
Samo opusteno I sve dodje na svoje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
15.3.2018 9:46:48   
BuducaMilic

IZVORNA PORUKA: Malecka074

BuducaMilic, jesi li imala nekih simptoma? :)
Ja se nesto smorila.. Imam sve simptome pms-a. :(


Malecka nisam imala ama bas nikakav simptom, juce sam radila BETA HCG, i po onim rezultatima 5 nedelja. Sledece nedelje idem na pregled kod ginekologa. Ne znam kada se javljaju simptomi trudnoce i kakvi su, ali ja nemam osecaj da sam u drugom stanju user posted image (prva trudnoca)

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
15.3.2018 9:53:26   
Maslacak15
Malecka rano je. Ja spadam u freakove kojima je omiljeni sport osluskivanje svog tela. I jako dobro znam da razlikujem PMS od rane trudnoce kod mene. Ovog puta sam radila test dva dana pre nego sto je rebalo da dobijem i to uvece jel sam tacno osetila da sam trudna.
Ipak moje iskustvo kaze da se razlika primecuje tek posle implantacije ako dodje do nje. To znaci treba da prodje bar 9-10 dana od ovulacije. Pre toga je to stvarno kao normalan ciklus i hormonski profil se prakticno ne razlikuje. I embrion nije u kontaktu sa majcinim telom tako da nije cudno sto su simpomi nepostojeci.....Strpi se jos malo.user posted image

(odgovor članu BuducaMilic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
15.3.2018 10:01:44   
Malecka074
Zene drage, hvala na podrsci. S vama je ovo iscekivanje mnogo lakse.
BuducaMilic, divnooo...uskoro ces videti svoju tackicu. Eh..jedan od najlepsih osecaja..videces! 💖💖💖

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
15.3.2018 10:12:47   
IvanaSK RR
Malecka, drzi se i pozitivno razmisljaj. Za drugu trudnocu sam je iscekivala dve crtice par meseci, muz je bio po terenima, nismo se "gadjali" plodnim danima.. Poslednji mesec sam bila uverena da smo opet omasili, međutim ovulacija je bila kasnije user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:39:59   
Malecka074
Ivana SK, hvala. Inace..jutros ne izdrzah..pa uradih test. Negativan k'o kuca. Smorih se za medalju..user posted image A opet..sve se nadam da sam poranila sa testom. Jer su mi trakice u pobedeljak i u utorak pokazivale pozitivno. Sto znaci da je ovulacija verovatno bila utorak ili sredu. Tako da..od tada je proslo 10 dana. A obicno Gadura mi dodje 14-15 dana nakon ovulacije. Uffff...smorila sam se.. :(

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:43:18   
IvanaSK RR
Uf, nisam napisala gore da sam ja radila test na dan ocekivane mens i bio negativan. Sledeći radjen nedelju dana posle pozitivan.
Tako da, iskreno se nadam da si poranilauser posted image
A i ako ne budu dve crtice ovaj mesec, sledeći ce sigurno 😘😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:44:33   
mama Jo
Malecka - a kada je tacno 10 dana? Koliko si poranila?
I nemoj da klones duhom, pozitivno razmisljanje isto tako znaci. Saljem ti jedan veliki user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:45:42   
Malecka074
Hvalaaaaaa...onda da jos ne gubim nadu?! :)
Bice kako mora.. ;) Ali da sam se smorila..jesam. No..videcemo jos.
Hvala jos jednom na podrsci i utehama. 💖

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:46:57   
Malecka074
Mama Jo, danas bi trebalo da je proslo 10 dana od ovulacije.
Hvalaaa puno! 💖

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:48:11   
IvanaSK RR
Mozda si pisala, ali nisam videla... Koliko vec radite na bebi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 11:50:42   
Malecka074
Pa..sad vec oko 8 meseci, ali smo 1 mesec pauzirali..Fakticki 7 meseci. A sa prvim detetom smo 3 mes.cekali, sa drugim odmah uspeli. Pa mi ovo sada..kao vecnost.user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 12:00:51   
IvanaSK RR
Mozda ste malo i optereceni celom situacijom. Nasi prijatelji su par godina pokusavali prvo dete i nista. U vreme kad sam se ja porodila oni resili da za par meseci idu na vto. Moj sin je imao mesec ipo kad mi je ona javila da je trudna user posted image
Jednostavno su se opustili i nisu previše razmisljali o tome.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 12:07:50   
Malecka074
Pa verovatno..Prva dva meseca nismo bili optereceni..a vec posle...verovatno da. 😕😌

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 12:16:07   
mama Jo
Sve je to u redu, takodje znam dosta slucajeva iz blize i sire okoline da su i godinu dana radili na bebi...
Verujem da bi jako zelela i dedice se samo budi strpljiva. Sve ce biti u redu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 13:07:12   
Malecka074
Hvala punoooo! user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
16.3.2018 13:08:56   
IvanaSK RR
Bice uskoro user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 14:29:46   
vocicana
Malecka, secam se Ivanine situacije, a vidi je na slici kakva je mackica.
Ne ocajavaj, bice sve ok, samo polako. \
Nije se do sada dalo, zato ce to biti posebna bebica, sigurna sam i jedva cekam da cestitamo ovde!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 14:54:21   
Maslacak15
Iskreno ja u te price o psihi uopste ne verujem. Mislim da uvek postoji neki konkretan problem manji ili veci ako ne uspeva duze od pola godine u uslovima redovnih nezasticenih odnosa. E sad desava se da se problem "spontano" Resi Pa kruze price kao "opustili Su se"...
U slucaju malecke s obzirom da ima ima dva deteta sve su sanse da je nesto sitno U pitanju. Ali nije iskljuceno i da se nesto za pet godina promenilo i da koci pricu. Ja bih na tvom mestu malecka mozda sacekala Jos mesec DVA maksimum uz pracenje ovulacije i Ako ne ide isla na kontrolu hormona.....to naravno Ako Bas Bas zelis trece dete. Ima ljudi Koji imaju pristup Ako Bude bice i to je kroz OK.
Drzim fige U svakom slucaju Jako!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 15:04:46   
vocicana
Maslacak, upravu si, ja se slazem.
Mada, kada smo mi naseg momka izvajali, ja sam stvarno digla ruke, narodski receno, nikada krace nisam lezala, otisla pod tus i u krevet...ostalo je istorija. Mi smo aktivno radili 6-7 meseci, sve sam ja pretrage uradila, muz isto, sve je super, a bebe nema. Mada kada se prepustis onako bez mozga kao ja tada, sve bude ekstra.
Secam se slike testa sto sam stavila, i Trcoslave koja je napisala, Opa!! Cestitam.
Nikada nisam bila srecnija posle porodjaja, kada sam citala cestitke devojaka, plakala sam od srece. Bas cu da potrazim temu.
Nije lako, onda ti je sve krivo kada nikako da se desi , ti toliko meris, nisanis a ono nece pa nece. Zato kazem i ja psiha.
Ma sve ce biti dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 15:50:14   
madre
Mene izludjuju price o psihiuser posted image
Inace, voci, gore napisah da imam neredovne cikluse i kad to kazem mislim na cikluse od 60,70,80 dana, a ne 32,33user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 17:12:40   
IvanaSK RR
Kod prijatelja nikakav problem nije bio.. I on i ona su bili kod lekara i na raznim pretragama.
Malecko , kako si?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 17:54:57   
vocicana
Inace, voci, gore napisah da imam neredovne cikluse i kad to kazem mislim na cikluse od 60,70,80 dana, a ne 32,33

Znam Madre. Moji se nisu toliko razvlacili, ali sam uvek u ??? kada ce da bude.
Psiha jeste kod mene delovala nenormalno, ali sta da ti kazem, sve se poklopilo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 18:06:11   
Maslacak15
Ah Ivana Samo zato Sto ga nisu nasli ne znaci da nije Bio. I meni Su pricali dve ipo godine da nemam problem. Pa ga je bilo. I kumu Su Mi vozali cetiri godine sa Tom pricom " sve je U redu", Pa Nije bilo. Sreca, Kod obe kad Smo shvatile caku ( razlicite stvari su bile U pitanju) naucismo obe da zatrudnimo dok trepnemo. Da nismo resile Probleme ne znam....mozda bi nekad upalilo Pa bih i ja bila medju tima " e kad Su prestali da se nadaju..." Ali cisto sumnjam da bih imala troje dece. Jer Sam prvo dobila tek sa 34.

Nije uvek jednostavno ni otkriti, nekad je stvarno "unexplained" Ali Su lekari cesto vrlo vrlo povrsni. A priroda isto pripomogne Pa se eto desi se.
Ali to kad Mi kazu sve je U glavi a ja pokusavam godinama da dobijem dete, ludimuser posted image . Nikad im to necu zaboraviti nikada. Od oktobra 2008 do Marta 2011.
Nego hvala bogu Sto Sam tvrdoglavo Magare Pa Sam ih prislila da nadju sta je i otkrila pod Stare Dane da sam jedna vrlo plodna zenauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo II crtice 02/18 [chat]
17.3.2018 18:12:10   
vocicana
Maslacak, ti si jedna jako pametna zena. Zato si i mama troje njih. Bravo za tebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here