RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 0:06:24)

Dragi korisnici,

3 dobitnice, koje osvajaju po jedan paket, svaki sadrži Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje 100 ml i Atoderm Intensive baume 45 ml su:

NevenaAleksejmom
isidora88
Duškić





Čestitamo [sm=bravo.gif]


Molimo vas pošaljite nam do 8.2.2018. podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Atopija je nasledna sklonost ka burnijem reagovanju na uobičajene stimuluse (alergene) iz spoljašnje sredine.
Jedna od manifestacija atopije, atopijski dermatitis (često nazivan ‘’ekcem’’), posebno je učestao, a u poslednjih 30 godina broj obolelih se utrostručio.
Osobe sa atopijskim dermatitisom susreću se sa mnogo nedoumica vezanih za pravilnu dijagnozu, lečenje, negu kože i svakodnevni život praćen neprijatnim simptomima bolesti.
Nedoumice su dodatno pojačane kontroverznim natpisima u medijima, posebno na internetu.


Kako bismo obezbedili pouzdane informacije osobama sa atopijskim dermatitisom pozivamo vas da se prijavite u besplatnu ŠKOLU ATOPIJE, koja će se održavati nekoliko puta godišnje na Klinici za dermatovenerologiju Kliničkog centra Srbije, uz podršku francuske BIODERMA Laboratorije.
Za ŠKOLU ATOPIJE mogu da se prijave osobe sa dijagnozom atopijskog dermatitisa, kao i roditelji dece sa atopijskim dermatitisom.

Prijave se primaju posredstvom internet stranice atopijskidermatitis.rs. Broj mesta je ograničen.


[img]https://i.imgur.com/URDNxor.jpg[/img]


Bioderma laboratorija nagradiće 3 Ringerajina korisnika sa po jednim paketom, svaki sadrži Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje 100 ml i Atoderm Intensive baume 45 ml.


Atoderm ulje za tuširanje za suvu i veoma suvu iritiranu kožu sa svrabom, dermatološki tetirano, sadrži biolipide iz biljaka, vitamin PP i patentiran kompleks Barier Skin koji čuva i obnavlja prirodnu lipidnu barijeru kože.

Atoderm Baume, emolijentni balzam namenjen je za svakodnevnu negu, suve, veoma suve, oslabljene i reaktivne kože. Umiruje i jača imunitet kože.

[img]https://i.imgur.com/3efMLu1.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste osvojili jedan od 3 sjajna Bioderm paketa?


Budite što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!!
Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma.
Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagradni konkurs traje od 23.1.2018. do 4.2.2018.

Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adresu dobitnika, u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).


Pročitajte više >>>





isidora88 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 0:24:55)

Bas sam srecna[sm=bravo.gif]
Jwdva cekam da stigne paket, moje podatke imate[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 6:46:02)

Hvala puno. I ja se radujem paketicu [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 9:16:11)

Cestitam drage dame, uzivajte negujuci se uz Biodermu, sjajna je 😊




IvanaSK RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 9:18:32)

Cestitam!




Sanjica26 RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 9:37:56)

Cestitam!




Dragce86 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (6.2.2018 12:00:34)

Cestiiitaam, lep poklon! [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 14:43:51)

Iiiiii...stigao poklon! Hvala Rr i Biodermi!




Sanjica26 RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 15:35:22)

Hocemo sliku.[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 16:44:06)

Hocu i ja ali nece postimage




Duškić -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 19:58:01)

[img]https://s13.postimg.org/z4yavmslv/20180208_144244.jpg[/img]




Sanjica26 RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 20:22:00)

Duskic, lep poklon. [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (8.2.2018 21:27:31)

Meni pokloni vecito kasne, izgleda je problem kurir za moj kraj, ocigledno zabusava[sm=hudicek1.gif]
Javljam cim stigne paket, jedva cekam da isprobam.




veselicaa -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (9.2.2018 17:55:44)

Cestitam[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (9.2.2018 18:02:40)

Stigao paket, javljam se posle nekog vremena sa utiscima[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (9.2.2018 18:09:11)

Uzivajte zene u mackanju. [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (9.2.2018 18:12:15)

Devojke, ako niste do sad koristile biodermu, videćete da je odlična.
Ja to iz iskustva sa D i njegovim dermatitisom.
Što se mene tiče bioderma i još dva brenda... Pa na smenu.




vocicana -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (9.2.2018 23:36:20)

Cestitke drage dobitnice!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]