RE: Razgovori mama 02/18 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 8:21:31)

Ovde kod nas epidemija, neki grip kod skolaraca. T cele nedelje nije isla u skolu i na kraju joj otislo na uvo pa je dobila ab.[sm=smiley13.gif] Ali ozdravila je, jutros otisla u skolu. Ko ce pohvatati sta su radili cele nedlje. nesto smo odradili a sinoc u 21h mi javlja jedna mama da nismo sve odradili... e jbga sad .




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 8:26:17)

Dobro jutro.
Milena, moja maca je plakala prosle nedelje svako jutro, mada kazu da čim je unesu kod dece odmah prestane. Nije isla skoro deset dana u vrtic. Jutros nije plakala [sm=smiley1.gif]
Mozda je i do vaspitace, ove nedelje je pre podne druga na prijemu.
Anck, ovde su svi bolesni, deca, stariji. Ne pamtim da sam cula da je toliko ljudi u isto vreme bilo bolesno.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 8:43:44)

Dobro jutro mame!!
Ova zima ce bas biti svima upamcena po prehladama, virusima... taman se jedno zavrsi krene drugo, bas kkd svih... da je bar bila zima kao sto treba pa da je neki debeli minus bar 10tak dana bio da malo poubija svasta od tih virusa u vazduhu sto ima...samo da sto lre svi ozdrave!!

NAm... mislimo na tebe i javi sta kaze dr...
I ja sam u istoj situaciji sto se tice zdravstvene knjizice - od juna lrosle god.mi nisu poslali, i mm lre nekako kad je bio tamo probao da mi podigne, kazu za zaposlene se ne ceka red, li u momentu kad sam podnosila zahtev bila sam nezaposlena pa moram da dodjem i cekam tamo... a redovi au ogromni svaki dan, uopste ne znam kada cu to uspeti da uradim...

Hvala za ideju o plastelinu, jedno vreme smo se bas lepo igrale i skroz sam zaboravila na njega 😁
Danas cemo plastelin da razvucemo 😁

Ljubim vas sve 😚




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 10:48:56)

Dobro jutro ili dobar dan. Stigoh kuci. Ostavila sam T na sat i po. Zvala me je. Malko se sigurno bojala. Doruckovala je. Sklonila tanjir. Namestila svoj i sestrin krevet. Sad smo obe legle. Nesto se ne osecam najbolje. Ako mi bude bolje da stavim pasulj sa mesom da se skuva.




BubaBubica -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 11:21:39)

Dobar dan mame, konačno je ustala i najmanja bubica pa smo doručkovale, sad čekamo da nam dođe srednja iz vrtića i da najstariju ispratimo u školu.
Imam toliko obaveza da ne znam odakle da počnem. Bolje bi bilo da Dada bude dobra inače ništa neću uraditi.
Ja pravim domaći plastelin koji posle može da se osuši kao figurice, to im je omiljena igra [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/18 (5.2.2018 11:32:07)

mamice evo i mene.Jos malo pa da srecka uspavam.
Teodora sutra ide ocnom,da se i tog vise rijesimo.
U subotu idemo nas dvije na sokic,da provedemo malo vremena same.




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 8:32:04)

Dobro jutro,srecko se budio samo 4 puta,mogu reci da sam polu naspavana [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 8:38:26)

Jupiii [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif] Počeo je da smanjuje [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:08:37)

Dobro jutro. Moje spavaju. Ja cu da odgledam seriju dok njih dve spavaju.
Ali prvo cy da jedem[sm=smiley36.gif] Ostala je Sofi kod kuce. Malo je kasnije legla, a bio joj je dan pun akcije.
Vodila sam je na prvi cas plesa.[sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:08:42)

ahaa,sto se mene tice mogao bi smanjiti na jedno [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:11:47)

Sad će to [sm=smiley36.gif] a ti polako smišljaj osvetu [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:18:10)

Jutro drage ☺
Hehehe, dobar je srecko, mama pocastio te je nocas ☺
Moje evo spavaju ☺
Ajd u kafanicubda pijemo kafu dok se deca ne probude 😊




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:22:43)

Mama Jo, evo i ja pijem kaficu.
Emice, veceras ce se buditi jednom[sm=smiley36.gif]




bojkica -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:27:44)

Dobro jutro. Ja se izvinjavam sto ovako "upadam"😀. Da li na forumu ima tema o polovnoj opremi za bebe, i kakva su vasa iskustva ako ste kupovale. Konkretno me zanima stolica za hranjenje?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 9:29:31)

Evo Bojkice tema




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 13:15:42)

Ivana, moja P. je neko vreme plakala kad ulazi u malu sobicu gde je od septembra, nove su joj vaspitacice, nova jaslena grupa..jel kod mace bilo slicnih promena?
Emice, sto ide kod ocnog?
Da vas pozdravim sve dok vesela trojka spava [sm=smiley36.gif] bio je mali rat ali srecom svi preziveli [sm=smiley36.gif]
Jutros smo vodili Evu na uz kukova, b- na oba, sledeca kontrola sa 5.meseci.
Tako.
Pozdravljam vas i citam kad uhvatim vreme, jer jos uvek nisu krenule u vrtic, evo 2,5 meseca vec.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 13:23:36)

Mala Elena pa gde si? Ljubimo te i tvoje princeze 😘😘




Rosita -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 13:43:57)

Da pozdravim sve, narocito mamu jo! Ti ces mi biti idol, raymisljas kako da zabavis starije dete, super, znaci da je beba dobra [sm=bravo.gif]

D ostavljam samog od 4.5 godine po malo, pa sad na pola sata. Kad bude koristio telefon bice stvarno lakse. Mada, nece imati ni prilike da bude puno sam kad dodje beba. Valjda. Ja kad zvonim i on pita ko je, ja kazem mama, a on obavezno- je li prava (tri praseta[sm=smiley36.gif]).

Ljubim vas.




jess021 -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 13:52:09)

Rosita, moram da te ispravim jer smo mi sad u fazi citanja prica, nije 3 praset_a, nego 7 jarica ili sto L kaze 7 prasica[sm=smiley1.gif]
Gde ste mamike?
Moje smizle spavaju.
Emice, ako ce ti biti lakse Mila je nocas bila budna od 1-5h, mati mila, uglavnom sam smirena, ali nocas sam odlepila.
Mama Jo, kako je bebica? Kad radite onaj test? Bice to sve ok.
Grlim vas sve!!!
ME, predivno sto imas 3 cerke, mi ako se odlucimo za trece ja bi tako volela da bude opet devojcica.
U nedelju smo bili u svadbi gde se udavala jedna od 3 sestre, nesto prelepo!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 13:54:57)

Gde si Jess.[sm=smiley1.gif]
Rosita i ti malo da svratis ovde. [sm=smiley1.gif]
Mi cekamo tatu da dodje da rucamo, pa da idemo u nabavku.
Pose vodim T na ples. A za to vreme vodi me drugarica na kolace.




jess021 -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 14:05:36)

Sanjice, evo me. Spremala stan pa sad kuliram dok spavaju. Uglavnom citam redovno, a evo i ponekad se javim.
Tvoje devojke su velike, divne su stvarno [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 14:17:33)

ME, maca je tek u januaru krenula. Koliko znam nece joj se menjati vaspitacice do trece godine. U njenoj grupi ima jos četvoro dece otprilike istog uzrasta kao ona, a sa dvoje se bas nasla u igranju. Njena grupa je na spratu pa je u prizemlju preuzimaju vaspitacice koje nisu njene i nose gore. Nije isla u vrtic nekih deset_ dana i plakala je par dana kad je ostavljam. Vaspitacice kazu da prestane da place cim ugleda decu. Juce i danas nije
plakala. Normalno je da placu kad promene vaspitacice, drugare... To je deo navikavanja.tako se tesim [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 14:38:22)

Jao, jeste jess, mislila sam to da napisem, trudnicki mozak [sm=jezicek.gif].

Sanjice, precicu ja iz trudnica ovde kad bude vreme, ne postizavam [sm=smiley36.gif], mada sam danas celo pre podne na netu, istekao mi ugovor u vipu pa gledam sta cu i kako dalje da nastavljam.

Puno pozdrava drage mame.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 17:06:09)

Daaan
Jutros napokon otisla kod zubara i popravila sesticu koju sam slomila jos letos [sm=smiley26.gif][sm=smiley22.gif]

Inace grip je krenu da nas hvata i mm i mene. On je slomljen vec dva dana a ja sam danas pocela bas da osecam slabost, sutra mislim da necu moci da ustanem iz kreveta [sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/18 (6.2.2018 19:24:44)

napisem post i izbaci me.
Bile smo u bolnici od 2-4:30,rogove smo dobile.Uglavnom sve je ok,nema ni tragova od bakterija.Malo je kratkovida pa za godinu da je odvedem opet da pogledaju.
ME kao prvo ljubi princeze,a Dora ide ocnom zbog tbc.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>