|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 8:21:31   
Anck Su Nmaun
Ovde kod nas epidemija, neki grip kod skolaraca. T cele nedelje nije isla u skolu i na kraju joj otislo na uvo pa je dobila ab.user posted image Ali ozdravila je, jutros otisla u skolu. Ko ce pohvatati sta su radili cele nedlje. nesto smo odradili a sinoc u 21h mi javlja jedna mama da nismo sve odradili... e jbga sad .

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 8:26:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milena, moja maca je plakala prosle nedelje svako jutro, mada kazu da čim je unesu kod dece odmah prestane. Nije isla skoro deset dana u vrtic. Jutros nije plakala user posted image
Mozda je i do vaspitace, ove nedelje je pre podne druga na prijemu.
Anck, ovde su svi bolesni, deca, stariji. Ne pamtim da sam cula da je toliko ljudi u isto vreme bilo bolesno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 8:43:44   
mama Jo
Dobro jutro mame!!
Ova zima ce bas biti svima upamcena po prehladama, virusima... taman se jedno zavrsi krene drugo, bas kkd svih... da je bar bila zima kao sto treba pa da je neki debeli minus bar 10tak dana bio da malo poubija svasta od tih virusa u vazduhu sto ima...samo da sto lre svi ozdrave!!

NAm... mislimo na tebe i javi sta kaze dr...
I ja sam u istoj situaciji sto se tice zdravstvene knjizice - od juna lrosle god.mi nisu poslali, i mm lre nekako kad je bio tamo probao da mi podigne, kazu za zaposlene se ne ceka red, li u momentu kad sam podnosila zahtev bila sam nezaposlena pa moram da dodjem i cekam tamo... a redovi au ogromni svaki dan, uopste ne znam kada cu to uspeti da uradim...

Hvala za ideju o plastelinu, jedno vreme smo se bas lepo igrale i skroz sam zaboravila na njega 😁
Danas cemo plastelin da razvucemo 😁

Ljubim vas sve 😚

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 10:48:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro ili dobar dan. Stigoh kuci. Ostavila sam T na sat i po. Zvala me je. Malko se sigurno bojala. Doruckovala je. Sklonila tanjir. Namestila svoj i sestrin krevet. Sad smo obe legle. Nesto se ne osecam najbolje. Ako mi bude bolje da stavim pasulj sa mesom da se skuva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 11:21:39   
BubaBubica
Dobar dan mame, konačno je ustala i najmanja bubica pa smo doručkovale, sad čekamo da nam dođe srednja iz vrtića i da najstariju ispratimo u školu.
Imam toliko obaveza da ne znam odakle da počnem. Bolje bi bilo da Dada bude dobra inače ništa neću uraditi.
Ja pravim domaći plastelin koji posle može da se osuši kao figurice, to im je omiljena igra user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/18
5.2.2018 11:32:07   
emicaa
mamice evo i mene.Jos malo pa da srecka uspavam.
Teodora sutra ide ocnom,da se i tog vise rijesimo.
U subotu idemo nas dvije na sokic,da provedemo malo vremena same.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 8:32:04   
emicaa
Dobro jutro,srecko se budio samo 4 puta,mogu reci da sam polu naspavana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 8:38:26   
Ana RR
Jupiii user posted image user posted image Počeo je da smanjuje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:08:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje spavaju. Ja cu da odgledam seriju dok njih dve spavaju.
Ali prvo cy da jedemuser posted image Ostala je Sofi kod kuce. Malo je kasnije legla, a bio joj je dan pun akcije.
Vodila sam je na prvi cas plesa.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:08:42   
emicaa
ahaa,sto se mene tice mogao bi smanjiti na jedno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:11:47   
Ana RR
Sad će to user posted image a ti polako smišljaj osvetu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:18:10   
mama Jo
Jutro drage ☺
Hehehe, dobar je srecko, mama pocastio te je nocas ☺
Moje evo spavaju ☺
Ajd u kafanicubda pijemo kafu dok se deca ne probude 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:22:43   
IvanaSK RR
Mama Jo, evo i ja pijem kaficu.
Emice, veceras ce se buditi jednomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:27:44   
bojkica
Dobro jutro. Ja se izvinjavam sto ovako "upadam"😀. Da li na forumu ima tema o polovnoj opremi za bebe, i kakva su vasa iskustva ako ste kupovale. Konkretno me zanima stolica za hranjenje?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 9:29:31   
Sanjica26 RR
Evo Bojkice tema

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 13:15:42   
Mala Elena
Ivana, moja P. je neko vreme plakala kad ulazi u malu sobicu gde je od septembra, nove su joj vaspitacice, nova jaslena grupa..jel kod mace bilo slicnih promena?
Emice, sto ide kod ocnog?
Da vas pozdravim sve dok vesela trojka spava user posted image bio je mali rat ali srecom svi preziveli user posted image
Jutros smo vodili Evu na uz kukova, b- na oba, sledeca kontrola sa 5.meseci.
Tako.
Pozdravljam vas i citam kad uhvatim vreme, jer jos uvek nisu krenule u vrtic, evo 2,5 meseca vec.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 13:23:36   
mama Jo
Mala Elena pa gde si? Ljubimo te i tvoje princeze 😘😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 13:43:57   
Rosita
Da pozdravim sve, narocito mamu jo! Ti ces mi biti idol, raymisljas kako da zabavis starije dete, super, znaci da je beba dobra user posted image

D ostavljam samog od 4.5 godine po malo, pa sad na pola sata. Kad bude koristio telefon bice stvarno lakse. Mada, nece imati ni prilike da bude puno sam kad dodje beba. Valjda. Ja kad zvonim i on pita ko je, ja kazem mama, a on obavezno- je li prava (tri prasetauser posted image ).

Ljubim vas.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 13:52:09   
jess021
Rosita, moram da te ispravim jer smo mi sad u fazi citanja prica, nije 3 praset_a, nego 7 jarica ili sto L kaze 7 prasicauser posted image
Gde ste mamike?
Moje smizle spavaju.
Emice, ako ce ti biti lakse Mila je nocas bila budna od 1-5h, mati mila, uglavnom sam smirena, ali nocas sam odlepila.
Mama Jo, kako je bebica? Kad radite onaj test? Bice to sve ok.
Grlim vas sve!!!
ME, predivno sto imas 3 cerke, mi ako se odlucimo za trece ja bi tako volela da bude opet devojcica.
U nedelju smo bili u svadbi gde se udavala jedna od 3 sestre, nesto prelepo!

< Poruku je uredio jess021 -- 6.2.2018 13:53:35 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 13:54:57   
Sanjica26 RR
Gde si Jess.user posted image
Rosita i ti malo da svratis ovde. user posted image
Mi cekamo tatu da dodje da rucamo, pa da idemo u nabavku.
Pose vodim T na ples. A za to vreme vodi me drugarica na kolace.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 14:05:36   
jess021
Sanjice, evo me. Spremala stan pa sad kuliram dok spavaju. Uglavnom citam redovno, a evo i ponekad se javim.
Tvoje devojke su velike, divne su stvarno user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 14:17:33   
IvanaSK RR
ME, maca je tek u januaru krenula. Koliko znam nece joj se menjati vaspitacice do trece godine. U njenoj grupi ima jos četvoro dece otprilike istog uzrasta kao ona, a sa dvoje se bas nasla u igranju. Njena grupa je na spratu pa je u prizemlju preuzimaju vaspitacice koje nisu njene i nose gore. Nije isla u vrtic nekih deset_ dana i plakala je par dana kad je ostavljam. Vaspitacice kazu da prestane da place cim ugleda decu. Juce i danas nije
plakala. Normalno je da placu kad promene vaspitacice, drugare... To je deo navikavanja.tako se tesim user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 6.2.2018 14:19:47 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 14:38:22   
Rosita
Jao, jeste jess, mislila sam to da napisem, trudnicki mozak user posted image .

Sanjice, precicu ja iz trudnica ovde kad bude vreme, ne postizavam user posted image , mada sam danas celo pre podne na netu, istekao mi ugovor u vipu pa gledam sta cu i kako dalje da nastavljam.

Puno pozdrava drage mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 17:06:09   
Anck Su Nmaun
Daaan
Jutros napokon otisla kod zubara i popravila sesticu koju sam slomila jos letos user posted image user posted image

Inace grip je krenu da nas hvata i mm i mene. On je slomljen vec dva dana a ja sam danas pocela bas da osecam slabost, sutra mislim da necu moci da ustanem iz kreveta user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/18
6.2.2018 19:24:44   
emicaa
napisem post i izbaci me.
Bile smo u bolnici od 2-4:30,rogove smo dobile.Uglavnom sve je ok,nema ni tragova od bakterija.Malo je kratkovida pa za godinu da je odvedem opet da pogledaju.
ME kao prvo ljubi princeze,a Dora ide ocnom zbog tbc.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

ime za decka
Sasa.P



Andrej (34%)

Filip (11%)

David (16%)

Djordje (17%)

Lazar (23%)


Ukupan broj glasova: 101

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here