|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 10:36:52   
Rosita
ilicice, ne kasnite, nego mi jurimo tacno odredjenu igraonicu zbog tog dogovora mm i vlasnika... I ovaj put necemo vikend nego na dan rodjusa. Isto idemo kod svih, osim ako smo bolesni, spreceni. Necemo vise, idemo u "proslava decjeg rodjendana".

Devojke, koje su nam teme vezane za pripreme - znam za kamperski vodic za porodiliste, a sta je za pripreme za bebu za kod kuce, kad se vratimo, sta sve treba. Dajte link. U skorije vreme da pravim spiskove.

< Poruku je uredio Rosita -- 1.2.2018 10:37:55 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 10:47:39   
isidora88
Ubi me gorusica, vise ne znam sta da radim, po ceo dan mi przi grlo, bas je neprijatni, kao da mi neko baklju drzi u ustima. Zivo me zanima da li ce beba biti kosatauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 11:10:42   
madre
Isidora, jesi li probala redufluks?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 11:11:53   
Duškić
Donat je meni super bila, a i izbegavati slatkise.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 11:12:19   
Rosita
I ja sam preporucivala reduflux.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 11:21:27   
Misha i Ljisha
Ja sam uzela rupurut i ne pomaze mi, tako da ga vise ni ne koristim, al bas tako kao baklja u ustima, najgore mi je kad sam ok ceo dan i onda me uvece uhvati. Ja sam sad pocela da jedem bananu kad me uvece uhvati ta gorusica. Bas neprijatno.

Ja taman zadremala kad zove mm user posted image tako da sam se samo uslogirala i evo pijem kafu opet. Pa cekam 12 da kuvam rucak.

Nista danas po kuci nisam osim priklonila, oprala sudove i namestila krevete

Tmurno mi napoljupa sam kao usporeni snimak

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 11:28:53   
Maraj
Gde ste drage.
Mi jutros ustali oko 6. Vodili L oko 7 da izvadi krv. Veceras na MMR
Ja sutra u Front. Treba da sam tamo u 7 user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 14:59:50   
Sanjica26 RR
Rosi ima ova tema potrebna i nepotrebna oprema za bebe
Pozdrav trudnice.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.2.2018 15:00:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 15:16:54   
vonavoj
I ja sam pojela neki romb.sa eurokremom i visnjom..i sad mi muka..ne znam da li mi je muka od toga ili ovog virusa..ali raspadam se..
Definitivno vodim J kod lekara..spava ceo dan..znaci da nema snage,danas nije popila ni 2dcl tecnosti..a imala je 2 puta proliv..
Spremam se da ce nas smestiti u bolnicu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 15:19:52   
madre
Von, samo dva proliva danas znaci da sigurno ide na bolje! Kakvi ste sa temperaturom?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 15:33:06   
vonavoj
Ja bi verovala da je bolje da je ustala u od jutros..non stop spava...virus je prosao mozda..ali je dehidrirala..nije nista jela od utorka..a danas ni pila..lazem.trazila mi je cokolino,znam da ne sme..ali je pojela jedno 5 kasika i nije povratila..
Mislim da sad nema temp..jutris je imala 38.5.

< Poruku je uredio vonavoj -- 1.2.2018 15:34:03 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 16:37:51   
emicaa
Von u spric vodu i daji joj.Mozes i sama napraviti onu tecnost da popije kao sto bi dobila i u infuziji

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 16:53:19   
isidora88
Von iscrpljena je sigurno pa i zato spava, ali ipak vidi sa dr da proceni. Daj joj ako treba i na silu orosal, caja bilo sta tecno, to sti nije jela nije problem, nadoknadice kad joj bude bolje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 18:54:00   
vonavoj
Sve sam danas pokusavala..nista nece..baca se..ipak smo dobili infuziju,ali neka fina dr..kaze zbog bolestina u bolnici i trudnoce samo dok prima da lezi...pa idemo kuci..izvadili au joj i krv..
Kaze bas su joj suva usta i jezik.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 19:29:15   
bojana92
Von brz oporavak,da dete sto pre ozdravi.Trudnice jel imate problema sa mucninama?Kazu da prestaju posle treceg meseca,ja sam 18-ta nedelja i nikako da me prodju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 19:37:28   
Maraj
Mi dosli iz dz.
L primio MMR. Dobar je bio. Bilo i puno dece pa se izigrao
Von bas je iscrpljena...
Bojana ja nemam mucnine ali me stomak bolucka s vremena na vreme. Danas me od jutros boleo stomak. Mozda sam se iopteretila ovom MMR vakcinom a i sutrasnjim odlaskom u Front. Ustajem sutra pre 6 dastignem tamo u 7. Moji ce cuvati L. Ko zna i koliko cu se tamo zadrzati

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 19:41:13   
vonavoj
Hvala devojke.vec je bolje..i krvna slike je dobra..ali ova infuzija ide sporo..
Mene zeludac boli i mm mi na sve to kupi swndvic sa urnebes salatom..odlepila sam..a nisam jela od jutros..i sestra ga izbacila..a same smo u sobi..neka kreten sestra..ej dosla da stavi infuziju..kao sta se deres,sad cu creva da ti vadim..kod mene to ne pali..ne deri se i daj ruku..ma mamu ti..malo dete je u pitanju! Treba ih sve prijaviti..toliko sestara ceka na posao.a rade drkadzije..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 19:45:48   
Maraj
O boze von.... stvarno ima kretena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 20:58:10   
BubaBubica
Von samo da ste bolje a za Pančevo me ne čudi... stvarno su kreteni. Čast izuzetcima ali većina su idioti.
Pozdrav za sve stomačiće, pratim vas svremena na vreme, fali mi ova tema user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 21:06:32   
isidora88
Jao von uzasuser posted image
Ja bila na ctg-u, odsekla sam se, sestra nije mogla da nadje srcanu akciju, pa me poslala da setam i pojedem nesto slatko i kad sam se vratila opet nije mogla da nadje, pa je zvala stariju sestru koja je iz prve nasla. Pola zivota mi je skratila.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 22:44:42   
vonavoj
I opet bem ti sestre!
J je bolje..ali sam zato ja dusu ispovracala i starija kad sam dosla kuci..milina..jednu izlecila,sad ide drugi krug..
J krvna slika super..dugo joj nisam ni radila..ali hemoglobin 122.a uvek je kao anemicna bila..samo joj je glukoza 3.9..donja granica..zbog dehidratacije..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 22:50:28   
Misha i Ljisha
Jao Von Isi user posted image
bice sve to ok.

Von dobro je da ne ostajete tamo. Ja nikad necu zaboraviti kad su D isto zbog povracanja stavljali braunilu i davali infuziju. Mm su isterali napolje, ja sam je drzala (ovaj moj je plakao u hodniku) a D su prv rukicu fiksirali drvetom da je ne savija, ja sam je drzala i tako je sve proslo ali moram priznati da je osoblje bilo vise nego ljubazno.

Inace mm nikad necu oprostiti sto nas odveo u bolnicu, bukvalno je povratila 5 puta od 5 popodne do 23 uvece i to zato sto je on nije ostavljao na miru, davao joj non stop da pije i da gricka stapice, i kazem mu pusti je da joj se stomak smiri pa cemo onda. I dete zaspi ikazem mu vidis da je ok(nije imala ni temp) vidis da spava i on kao ali koliko je puta povracala bla bla i kazem mu zato sto je teras da jede i pije. I kazem mu ok ako jos jednom povrati vodimo je i ona ko u inat povrati jos jednom, i on nas spakuje i odveze u bolnicu. Panicar.Naravno nije joj nista bilo, pojela je cevap koji joj nije prijao user posted image a trauma mi ostala, srecom njoj valjda nije, ne place kad joj vade krv iz vene hehehe...Strasno. Ovo vase je bas bilo ozbiljno.

Meni ludo vece.Non stop sam bila na telefonu sa sefom, klijentima i ko u inat jos jednom zenom na skajpu za neki part time posao. Treba nam dodatnog kesa, pa sam poslala par prijava na upworku. Moram derana opremiti i pripremiti sve pre nego sto dodje a bas smo nesto u stisci.

Odoh da pozavrsavam sta imam. Pa da idem

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 23:24:37   
isidora88
Konacno sam legla i opet mi se ne spava. Odlepicuuser posted image
Nego danas ceo dan imam nevidjen pritisak dole, imam utosak da beba kopa put, stalno imam osecaj da ce mi puci vodenjak, bas mi je neki pritisaki bol kad se beba pomera. Jel jos neko to imao?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 23:30:45   
Misha i Ljisha
Isi meni celu trudnocu pritisak dole u pubicnoj regiji a beba nije nisko. Ali npr ne mogu na desnoj nozi da stojim koliko me boli,zamalo pre neki dan da padnem. Kad se oblacim moram obavezno da sednem zbog tog bola.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
1.2.2018 23:30:52   
isidora88
Upravo sam imala kontrakciju i nevidjen pritisak na besiku, mislila sam da cu se upiskiti koliko je zabolelo a nisam mogla da se pomerim koliko mi se stegao i zaboleo stomak.
Piskila sam pre 10 minuta, tako da mi se ne piski, urin i urinokultura super, neki dan sam radila.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here