|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:34:18   
madre
Dobro jutro i od meneuser posted image ja evo doruckujem i isi, navijaaam, navijaaamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:43:08   
Maraj
Jao ja ustala gladna. Evo naceh taj hrono hleb sto sam kupila...
Nego jel ide neko na sajam turizma? Bas me zanima ono letovanje po Srbiji i cuveni vauceri. Bila je aktivna tema pre neki dan. Sad ko za baksuz ne mogu da nadjem tu temu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:47:52   
smeško
Isi, srecno!user posted image
Maraj, sta te zanima o vaucerima? Ali, ne saljem pp preko moba, ne funkcionisu mi nikako!user posted image
Drago mi je sto si se smirila.

< Poruku je uredio smeško -- 23.2.2018 7:48:41 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:49:16   
milicicak
Isi, navijamo user posted image da sve prodje brzo i lako

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:49:57   
mama Jo
Maraj nazvali su temu Vauceri za smestaj (domaci turizam)... idi u nove debate tu je negde 4.-5.... novootvorena...

Isidora, mislimo na tebe 😊 javljaj se 😊 joj, uskoro ces drzati svog bebca ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:53:16   
madre
Maraj, ti planiras da negde skitate kad dodje letouser posted image kad je tebi bese termin, nesto krajem jula?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:54:07   
Anck Su Nmaun
Znaci stize nam danas bebac
Navijamooouser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:55:24   
smeško
Madre, i mi planiramo. Ali nista jos nismo rezervisali, ima vremena.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:00:38   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

Maraj, sta te zanima o vaucerima?


E pa bukvalno sve user posted image
Meni je termin sami kraj jula. Zao mi da mi se dete ove godine ne okupa negde. Bas voli vodu. Pa sam mislila da malo obidjemo Srbiju user posted image neki ok smestaj za nas troje. Plus te vaucere mm i ja da iskoristimo

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:02:30   
madre
Moj b se rodio pocetkom juna, a pocetkom avgusta smo otisli na zlatibor. Svi su mislili da smo poludeliuser posted image pa sam mislila da smo u manjini...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:03:04   
smeško
Mi smo prosle godine uzeli vaucere i isli na Zlatibor u avgustu. Fenomenalno smo se proveli! Je l' imas fb profil?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:04:39   
Maraj
Imam smesko. Saljem ti pp

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:05:05   
madre
Aha, vi planirate pre nego sto stigne beba?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:08:17   
smeško
Da. Hteli smo u Soko banju u junu, ne mozemo ranije zbog skole. Soko banja ima onaj super akva park. A kad bebac malo poraste idemo u Sloveniju na zimovanje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:09:03   
Maraj
Pa da. U junu/julu
29.jul mi je termin
Moglj bi pre toga.
Mm sestra isla na Sitoniju sa bebom od 2 meseca. Tako da... sto da ne. Ako imas mleka. Bebica super. Mislim da nista ne predstavlja problem
S tim sgo bi ja pre porodjaja. Malo negde da smugnemo
A ideja sa vaucerima i umanjenjem mi se svidja user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 8:52:43   
smeško
Mamice, da li se kod vas skulja novac za poklon vaspitacicama za osmi mart? A sta nosite uciteljicama? Ja sam kao pala s Marsa, ja taj dan ni ne volim. Deca mi daju cestitke i nema mi lepseg poklona. Mm sam rekla da cu mu ruke odseci ako mi bas tog dana dodje sa necim kupljenim.user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 9:21:35   
milicicak
Ja sam se konacno izmazuljala sa detetom, sat vremena sam je gnjavila :)
Hoce li neko da otvori temu za Isidoru da mozemo da navijamo?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 10:26:36   
Maraj
Mili ja mislim da ima tema od pre . Odoh da vidim

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 10:34:48   
Maraj
Evo da javnem, aktivirala sam staru temu, pa navijamo za isi tamo dok se ne javi user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 10:51:45   
Maslacak15
Ah to je uzbudljivo i pomalo scarry. user posted image user posted image Kad se porodi Isidora znate ko mu dodje sledeci po redu voznje? AAAAAAAAAA Jedino ako neka ne zeli da me pretekne hahha ali osim Rosi ili Ljisa u nekoj teoriji nema bas kandidata. Narocito sto je kod mene 4 nedelje jos maks. Sledece nedelje idem da se pogadjam sa njima kad cemo da radimo carski.user posted image user posted image Joj frka mi je....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 11:21:37   
vonavoj
Cekajte.i ja ulazim u trece tromesecje..od 27me nedelje!!user posted image user posted image
Kad pre!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 11:31:24   
Maraj
Joj pa ima vas sad posle isi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 12:43:29   
Misha i Ljisha
Maslacak, Rosita pa ja. Mada to je sve mrtva trka mozemo sve i u isti dan user posted image , Maslacak da okasni, ja malo da poranim, Rosita u terminu i eto ti 3 porodjaja hehee...

Jao izdivanila sam se sa svojom drugaricom. Izogovarale smo nas Balkanski mentalitet, pa na kraju krajeva i nas mentalitet trudnica user posted image i muskaraca.

Diskutovale malo o mojoj curici, posto je ona psiholog pa tako malo analiziramo moje blesavo dete. Boze...evo moram da vas pitam da li je necije dete ovakvo.
Znaci kad joj postavim da jede,uvek kazem danas je za rucak TO i TO. Pre neko vece je pitam Mico hoces strudlu s makom, hoce. I dolazi mm posle 5 minuta, pazite pet minuta i pita je sta jedes, ona onako pogleda u tanjir, u fazonu Boze sta ja to jedem i kaze mu jedem cokoladu user posted image user posted image . ONA POJMA ali POJMA nema sta ona jede, ona zna po izgledu da ona to voli a kako se to zove i sta tu sve ima (iako zna sta je mak, i moj tata melje mak, i pravimo nasuvo s makom i strudla se redovno pravi i jede ONA NEMA POJMA da se to zove MAK a kamoli strudla s makom). Mm me je pogledao i kaze ona je glupava user posted image
Ok sinoc! Pitam je sreco hoces li da mama pravi medeno srce ili medenjake. Mm odmah iskomentarisao "nasla si koga ces da pitas ona nema pojma koja je razlika" i ja kazem ma zna moja Dunja sve. I mm da se "dokaze" pita nju sta je medeno srce a sta su medenjaci i koja je razlika (medenjake pravimo BAR jednom MESECNO ehheeh) i kaze ovo je srce a medenjaci su sa secerom user posted image user posted image user posted image khm....

Elem ja ne znam sta cu s njom. Evo prebacite post negde u adekvatnu temu. Ali ja se stvarno pitam da li postoje takva deca ili je ona jedina. Nju hrana ne zanima. Ajd ok ne voli nesto posebno da jede. Ali da ne znas da mi kazes ni sta bi jela ni sta ne bi. Mislim da ne pocinjem, ali moje dete NIJE PRISUTNO u zivotu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 12:56:15   
milicicak
Ljiso, preterujes malo. Pusti dete da bude dete. I ne mora njoj da bude bitno sve sto je tebi bitno. Pa sta ako ne zna sta je mak, ima vremena naucice. Ako ti je bas bitno da zavoli hranu ukljuci je u sve aspekte pripreme. Ne samo kad pravis slatkise i mesis nego i kad kuvas rucak i pravis dorucak. Daj joj da secka, trazi joj da ti doda namirnice iz frizidera i ostave. Ali i dalje mislim da preterujes user posted image
Mene opet boli stomak i to bas puno, nisam mogla da stojim pored sporeta ni sekund vise :( popila sam Mg valjda ce mi biti bolje

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 13:31:00   
Misha i Ljisha
Milicicak sve to ona radi sa mnom. I pohuje cak meso, i palacinke pravi i sve sve. Al ona...I veruj mi ne preterujem user posted image I da prosto ne verujem da ne zna sta ide jer mi ona otvara sve kesice, sipa, dodaje iz frizidera sta treba, ide po brasno i td. Pa majku mu i onda finalni proizvod MUUUU

Ja zavrsila posao ranije. Prosto ne verujem svojoj brzini. Sad cu mami da poplacam racune, preko netbankinga, mami se svidja moderan pristup al ne moze ona to pa joj ja odradim ona mi samo izdiktira sveuser posted image

Pa cu po D u vrtic i rucak i cas i brzo treninzi. I posaoooo user posted image



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 23.2.2018 13:33:15 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here