Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 14:27:10)

Dragi naši,
Mali Veseljak: brod spasilac je u bioskopima!



Porodični filmovi, kreativne radionice, poklon, popust za članove Porodičnog kluba! To nije sve, u bioskopu Cine Grand smo za sve posetioce spremili specijalni popust na ulaznice tokom trajanja raspusta od 1. do 9. februara.

Pročitaj više


Mi vam delimo 2x2 karte za projekciju filma „Mali veseljak: brod
spasilac“, 4.2. u 15h, u bioskopu Cine Grand u Rakovici.


Prva dva korisnika koja se prijave ovde na temi, dobijaju po 2 karte,
instrukcije ćemo poslati na pp, a vi nama podatke, danas do 19h (ime i
prezime) [sm=smiley1.gif]


Uživajte! [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 14:44:14)

Bravooo!




Rosita -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 15:48:32)

Jaaaaa! Hvala :* imate podatke.




Duškić -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 18:12:00)

Super Rosi, uzivkajte!




isidora88 -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 18:14:22)

Bravo, rosi uzivajte[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 18:15:19)

Gde je Sanjalica? Ona je htela isto da ide.

Moje su se vratile sa crtanog. I mnogo im se dopada.




Dragce86 -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 18:26:34)

Bravoo, eh, da smo samo malooo veci :))




isidora88 -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (3.2.2018 18:53:36)

Sanjice znaci svidja im se, drzi paznju? Moram poslati sinka sa ujakom da gledaju[sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (4.2.2018 18:08:20)

Da se javimo. Lep je crtac. Radnja je dobra, obradjuje razne lepe vrednosti. Malo je vise urbanih fora u vezi sa drustvenim mrezama, zurkama, izlascima, ali to mi je upalo u oci na pocetku, posle prica lepo uvuce pa mogu to zanemariti. Mladjima mozda minimalna asistencija ponegde treba da isprate, D skoro i nije, a ok je i za mladje skolarce. Na kraju imate onaj lepi dozivljaj hepi enda. Sve u svemu, lepi su nam utisci. Hvala rr, volimo ovakve nagrade!




Sanjica26 RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (4.2.2018 20:14:10)

To sto si ti primetila to je stav i mm-a. Drago mi je da se malisa lepo proveo.




Ana RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (4.2.2018 21:56:59)

I mi smo gledali film danas. Klincima se dopao, meni onako. Ja definitivno nisam za našu sinhronizaciju, mnogo mi para uši. Animacija nije nešto, onaj mali remorker iz našeg vremena je bio divan. Ali Marku se baš dopao, čim smo stigli kod kumova seli su da crtaju brodiće.




Rosita -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (4.2.2018 23:11:28)

D je potpuno precuo lajkovanje, slefie, instabrod i td pa mi je to umanjilo negativan momenat. Jos je mali za to. I te neke prevode, Ana slazem se.




Ana RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (5.2.2018 0:09:17)

Evo kako ga je nacrtao

[img]https://s9.postimg.org/wcibb2pob/27835707_10213643167386133_986336592_o.jpg[/img]




IvanaSK RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (5.2.2018 8:30:19)

Anci, to je nas umetnik 😘




dunja RR -> RE: Vodimo vas u bioskop Cine Grand, na film "Mali veseljak: brod spasilac"! (11.2.2018 16:43:58)

Anči, super je [sm=bravo.gif]


Mi u utorak idemo da gledamo, iz vaših komentara zaključih da je za malko starije, ali s obzorom da vodimo i S sestre bliznakinje (8 god), njemu je najbitnije da su one tu pored njega, on u sredini, a šta gleda, manje mu važno [sm=smiley36.gif]

One će uživati sigurna sam, deluje mi za taj uzrast iz ovog što pišete.




Stranica: [1]