RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Mala Elena -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 10:13:20)

Znam, dvoje dobija, zato se i salim...[sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 10:37:33)

Ja možda ako daju utešnu. [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 10:40:47)

Joj, ja se ovome ne nadam puno, popustam vec po savovima 🤣
Volela bih knjigu bar 😊




Anck Su Nmaun -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 10:42:07)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

popustam vec po savovima 🤣


[sm=jezicek.gif]
Haha i ja sam se juce mislla [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Duškić -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 10:43:06)

Samo kuckajte.




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 11:15:09)

Kuckuckuckuc




Sarav -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 16:21:31)

Navijam[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 19:18:26)

😊 ja mislim da se lista iz minuta u minut menja, kao na berzi 😊😊




Mala Elena -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 19:20:32)

Anck i Srecko, to je moja prognoza .[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 19:24:53)

Slazem se, mada sam u Biodermi ocekivala mnogo vise od Srecka iskreno... nista nije kao sto izgleda... zato ME kkkuuuuuccckkkaaaaaaaajmoooo seeee 😊😊😊




Sarav -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 20:50:21)

Navijam da se mackate[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (2.3.2018 21:05:27)

Sarav i ti si dala po gasu bome 😊




Sarav -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (3.3.2018 0:32:14)

Nemam ja bore[sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (3.3.2018 7:23:17)

Mi mlađe ne moramo toliko da se forsiramo. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (3.3.2018 16:06:02)


IZVORNA PORUKA: Dora89

Mi mlađe ne moramo toliko da se forsiramo. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (3.3.2018 17:07:15)

Zene kuckajte,kuckajte kremice su super[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (3.3.2018 19:03:42)


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Dora89

Mi mlađe ne moramo toliko da se forsiramo. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=bravo.gif]



Daaaa[sm=zz_bounce.gif] Ne forsiram se.
Mama Jo, ti si potencijalno drugo mesto.[sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (4.3.2018 6:34:00)

MamaJo, čuvaj kremu za neke teže dane, sad te još drže hormoni od porođaja. [sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (7.3.2018 9:02:09)

Još danas! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (7.3.2018 9:46:35)

Ja sad bas muslim da ce danas biti ko je dobio, zaboravih do kada je 😊
Super ko god da dobije, ja sam posustala zadnjih dana 😊




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (7.3.2018 9:48:05)

Ma, nisi, šta ti je. Mislim da ti dobijaš.




Anck Su Nmaun -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (7.3.2018 9:52:58)

Pise lepo zakljucno sa 7, i danas se igramo




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (7.3.2018 9:55:26)

[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (8.3.2018 14:02:51)

Nestrpljivi smo [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: NUXE vam poklanja Nirvanesque® Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju (8.3.2018 20:17:53)

2 dame koje su osvojile po jedan Nuxe Nirvanesque Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju su Dora89 sa 2189 objava i Sarav sa 1780 objava.
Kao i uvek do sada u Nuxe nagradnom konkursu, nema ponavljanja dobitnika (unazad 12 meseci).

Čestitamo [sm=bravo.gif]

Molimo, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage naše dame, Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom – prestižnim francuskim brendom NUXE, dlučila da vas u duhu 8. marta obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom!

NUXE za 2 dame na Ringeraji poklanja po jedan Nirvanesque Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju.


[img]https://i.imgur.com/rg42ptx.jpg[/img]


Bore smejalice pričaju našu životnu priču, a što ih je više, znači da smo se više i smejali.

Ali, da biste uz obilje smeha zadržali mladalački pogled i sprečili nastanak prvih bora smejalica, u pomoć stiže neverovatna moć biljaka.

Inovativna formula nove Nirvanesque Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju, zahvaljujući ekstraktu cveta božura i modrog lotusa, semenkama maka i korenu belog sleza sprečava nastanak prvih bora smejalica.



[img]https://i.imgur.com/eeq4hfT.jpg[/img]



Takmičenje traje od 22.2. do 7.3.2018. (zaključno sa 7.3.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnije korisnice, koje budu dale najveći doprinos forumu!!!

NUXE svakom od 2 dobitnika poklanja po jedan Nirvanesque Yeux Kreme protiv prvih mimičnih bora oko očiju .


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do
sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE...





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>