|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 8:54:54   
Maraj
Jutro i od mene. Ja ustala. Sremam dorucak. Stavila sam makarone u rernu da zapecem

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 9:36:51   
Maslacak15
Evo da se javim i ja kao najstarija u svakom pogledu hihihi. Kod nas sve po ustaljenom subotnjem rasporedu. Mislim da cu prvo da se razvlacim jos malo po kuci pre nego sto uzmem ista pametno da radim.....Misljenje mi se menja svakih 5 minuta. Cas se osecam bas trudno, cas mi sve to dodje nesto mnogo brzo i kao da me ceka porodjaj iza coska a ja jos nisam spremna. Odlepila zenauser posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 10:23:11   
Misha i Ljisha
Rosita pa vodi i njega. Ja sam vodila moju D ostale smo sat vremena i vratile se kuci za spavanje. Doduse ja se uvek prvo informisem da li cw biti dece. A kapiram neko ko slavi rodjenje treceg deteta sta da radi s ova dva i oni idu na proslavu (mislim tako bilo u ovom nasem slucaju).

Maslacak pa to je valjda normalno hehe...

Ja sinoc srela.mog ginekologa, njemu deca kazu "eno one tboje Ljilje" a meni D kaze "eno doktora za bebu"user posted image da nam nije dece ne bismo se ni videli hahah...

Ja bila do prodavnice. Jutros sam za dorucak jos pre 8 spremala moce. Za rucak cu nesto na brzaka a sutra posle utakmice idemo kod mojih na rucak. Mm malo drema kad ustane icice njih dvoje u kafanu da igraju sah i malo da se sankaju.
Dolazi mi izmedju 10tog i 16tog drugarica iz amerike user posted image . Nisam je videla dve ili cak 3 godine.

Danas ako me ne bude mrzelo pravicu strudlu s makom. To cu jos videti kad njih dvoje odu u provod.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 10:41:23   
Maraj
Ljiso sta si to spremala za dorucak?
Mi sad klopali. Ja zamutila fasirane , da odstoje pa cu ih prziti danas za rucak. Pilav cu uz njih.
Bas me nesto bolucka stomak od jutros. Popih i magnezijum

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 10:58:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ljiso sta si to spremala za dorucak?
Mi sad klopali. Ja zamutila fasirane , da odstoje pa cu ih prziti danas za rucak. Pilav cu uz njih.
Bas me nesto bolucka stomak od jutros. Popih i magnezijum

user posted image moce, hleb u jaja,pofezne, przenice, ma ima imena kolko ti srce iste heheh

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 11:36:42   
Rosita
I kod mene bile przenice :)
Malo raspremali pa cemo uskoro da idemo da kupimo poklon drugarici za sutrasnji rodjendan.
Ljiso, tako smo i odlucili. Icice i on. Sigurno ce biti starije dete ovih prijatelja a mozda i jos neko.
Na kraju nas dvoje cemo kuci a tata ako hoce nek i ostane. I tako ce da pije nesto, ja cu vozitiuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 11:45:28   
Maraj
A pa znam sta su przenice i pofezne user posted image
Ja ih volim. Al posle 3 dana ne mogu kucu da izluftiram
Jel ih sprema neko od vas u rerni? Ja jednom probala ispale mi tvrde ko kamen a znam da ih i tako spremaju....samo ne znam u cemu im je tajna

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 11:56:00   
Rosita
Možda malo da se uviju u nešto, folijauser posted image , pa kratko bez pri kraju.
Maraj, jesu prošle one žlezdice, treptanje kod L?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 11:59:51   
Maraj
Joj hvala ti rosi sto pitas. Da zlezdice su trajale 4-5 dana
I jednostavno nestale. Tacno su od mmr vakcine kao i pre toga, 2 dana temperatura. A i treptanje. Retko kad se desi da onako dublje trepne. Nije ni nalik onom ucestalom treptanju, sto nas je isprepadalo.
Sad ga izvela baba napolje dok mm "pritegne" krevet i namesti nov dusek.
Gledah sinoc i posteljine. yisk mi pao na pamet. Covece...da obnovis sve, posteljinu, carsav, jorgan...treba preko 10 do 15 000 din

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 14:56:13   
Rosita
Super, znala sam, ali eto setih se da pitam user posted image

Mi isli po poklon, sad pijem kakao i kuckam, pa da stavim rucak, uvece na proslavu i tako.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 19:43:49   
Misha i Ljisha
Neko me dodao u grupu nevakcinisana deca su zdravija od vakcinisane.
I videh tamo mnogo mojih prijatelja i poznanika. Prosto ne znam da li da se "zadrzavam" u grupi ili ne.

Moji gledaju film Pera Detlic a ja lezim u dnevnoj i gledam Saveznike sa Bred Pitom.
Danas me bas boli pubicna regija ne znam da li sam se prehladila ili je deran tolko nisko pa me to boli. Moram kasnije malcice raditi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 20:01:15   
Maslacak15
Aha jeste zato imamo bar 20 clanica sa izgovorom da Su im deca godinama nevakcinisana jer nikako da sastave deset Dana zdrava ili se citiraju kojekakva oboljenja alergije i slicni "problemi imuniteta" zasto dete ne moze da primi vakcinu. Ali da ne upirem prstom, znaju one sve ko Su. user posted image . Meni Samo smeta ispiranje mozga glupostima i neistinama. To Mi vredja inteligenciju. Ja najvise krivim Doktore. Previse ih ima sa Tim diletantskim stavom ajmo Malo da cekamo...neznam sta cekajuci (da se dete razboli?) MMR je U srpskom kalendaru sa 12 meseci, Imam utisak da maks 10 odsto dece primi tad. More ih ima Koji cekaju do 18 Pa cak i do dve godine...zasto???? Odoh Off topic dobicu packeuser posted image . Vadicu se na trudnicke Hormone.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 20:52:55   
Maraj
Gde ste....
Mi danas po kuci...mene bas boluckao stomak. L dobio "napad" da mi stalno ljubi stomak pa mi malo malo zadize majicu i ljubi i grli , pa i stipa stomak user posted image
Inace L nije danas spavao pa je oko 5/6 bas bio nervozan. Sad kad je pregrmeo tu "krizu" uopste mu se ne spava

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 21:05:53   
Misha i Ljisha
Maslacak ni ja ne znam sta bih rekla. Glavnu rec u grupi vodi mama koja je vegan ciji sin krisom jede pljeske user posted image ima cetvoro dece. Troma san predavala. I mama i tata su mi jos dok sam bila trudna sa D "solili" pamet. Inace dosli su iz Nemacke. user posted image ja ih zovem san gejzeri hehhe... Postujem ja tudje stavove da se razumemo. Nemam nusta protiv vegana, naprotiv moja najbolja prijateljica iz detinjstva je veges sto kaze mm.
Ali u pravu si dosta njih je tamo pod tim izgovorima. D je primila vakcinu odmah nakon rodjendana. Mislim iskreno da beba od godinu dana i nije cesto bolesna al ajd to je bio slucaj sa mojom D jer nije krenula u vrtic tek sa preko godinu i po. Mada ni tad nije bila preterano bolesna. user posted image Videcemo kakav ce mi biti deran. On je vec u startu u "minusu" user posted image citave lomplikacije sa njim. Ko zna sta ce jos da nas strefi kad dodje.

D danas ceo dan sa nama djuskala. Obozavamo daft punk i njihov album interstella. Pa smo gledali balet. Pa sam joj pomagala da radi stoj na rukama pa stoj na rukama sa spagom. Pa cudesa..umorila sam se iskreno.
U ponedeljak u SNP je 70 godina baletske skole mogli bismo ici. A 10tog marta takodje ima uspavana lepotica a izmedju neki Australijanci. Svidja mi se jako njihov nastup. Moramo se odluciti sta cemo ici da gledamo. SNP nam skupd da idemo bas sve da pogledamo.

Mada bice plata u medjuvremenu hihihi... Ko zna. Mozda zaredjamo 3 puta u narednih 10 dana
Idem da se obucem u pidzamu pa da radim u necem udobnom. Boze hvala ti sto ne idem na posaouser posted image . Mm me stalno kori u fazonu vec si u pidzami a radis. Rekoh ko me vidi hihi...

Odoh. Dizacu temu nocas ako vidim da se zatrpala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 21:12:43   
lesica
Devojčice drage, bacite pogled u temicu, i ako bi neka išla na radionice za trudnice (sa medicinskim osobljem) prijavite se.
RADIONICE ZA TRUDNICE

Mazite te trbice. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
3.3.2018 21:28:10   
Maraj
Ja uspavala L. Uh...od kad nije zaspao pre 22h...
Odoh sad da se istusiram pa cu i ja kao Ljisa u pidzami po kuci user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 0:11:13   
Misha i Ljisha
Ja da dignem temu. Laku noc

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 7:07:40   
Maraj
Jutro drage. Ja ustala. L spava....
Sneg bas pada , a danas glasanje.... nadam se da me nece mrzeti da odem i obavim gradjansku duznost...

Nego da vas pitam ovde, ne moguvda trazim temu jer se zatrpava navradnom igrom....
Jeate li vodile decu ne pregled stopala? Pedijatrica nam dala uput za sutra . Ne znam ni da l cemo stici jer nam je dala uput za Rakovicu a mi smo na N.Bg. Jos je u pola 5 a mm radi do 4. Ne znam da l cemo stici. Povrh svega, ne znam ni da l ce L da saradjuje. Do sad nikad nije saradjivao ni na jednom pregledu. Koliko je taj pregled relevantan sada na ovom uzrastu?

< Poruku je uredio Maraj -- 4.3.2018 7:11:10 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 7:30:02   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Maraj cino mi se da je nama pedijatar rekao do trece godine da deca imaju takozvane jastucice na stopalima pa se cini tj izgleda kao da svako dete ima ravna stopala. Tvoj L ima vise od dve godine. E sad ako je pedijatar nakon pregleda nesto posumnjala mozda ne bi bilo lose da odete. Sta znam mozda mu trebaju posebne cipelice.
Npr D idu nogice tj stopala ka unutra. I kaze nam pedijatar da je super sto ide na klizanje da ce se to ispraviti i stvarno eto uboli smo sport i cini mi se da je mnogo bolje a nije nas nikad slala kod fizijatra ili na neke vezbe.

Ne dadoh ti odgovor. Ali ti znas kako izgledaju stopala tvog malca i znas i vidis ima li razloga za brigu ili ne.

Nama danas utakmicauser posted image . Ljubi jr majka jos spava. Doruckujemo.pa se spremamo. Vec u 10 i 30 treba da smo tamo. Dres spreman i opran a sad se razmisljam.mozda sam joj trebala nositi klizaljke na ostrenje ali vec tri puta smo ih ostrili u ovoj sezoni dok vidim drugi roditelji samo na pocetku sezone.

Super sto sneg pada. Znaci idemo u skafanderu hihih a to znaci jos zimskih radosti.
Bratanc nam.je bolestan. Dusa tetkina a bas sam.mislila da ce on uzivati danas na utakmici i da ce mu se svideti hokej.

Odoh. Pijem kaficu s mm i gledamo prezivljavanje u prirodi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 7:33:00   
milicicak
Maraj, za Rakovicu? Mi nismo isli na taj pregled. Imala kompletan pregled kod ortopeda i fizijatra kada je pala sa kreveta...
Moji spavaju, ja budna od 6 zapusen mi je nos skroz. I boli me grlo. Ne mogu da spavam.
Mi cemo danas malo na sneg

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 9:04:32   
vonavoj
Jutro! Mislim da je rano za pregled..do 4te godine se ti misici jacaju..moja T ima spustena..ali tek od 4te smo dobili vezbe..a folklor joj je najvise pomogao!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 9:39:06   
Maraj
Pa da za rakovicu. Mi tj L ima karton u dz Labudovo Brdo. I sada nas dr salje u dz Rakovica. Valjda tamo ima ortoped.
E sad L stopalca su sva kao da ih je pcelica izujedala. To je na mm i svekrvu. Oni imaju ta pufnasta stopala i L na njih.
U familiji samo dever (brat od mm) ima ravna stopala. Mi svi uredna. Otkud znam. I isla bi i ne bi. Najvise zato sto L nije saradljiv kod dr. Odma negoduje i krene vristanje i plakanje. Cisto sumnjam da ce dati dr da ga pregleda.
user posted image inace L ima sada 2 god i 5 meseci

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 10:33:50   
vonavoj
Maraj.po meni je rano da ide..ali kako odlucis..sport je najbolji..moja zaova jedina ima ravna stopala..ostali niko..i bas na nju da povuce..a i za J mi je delovalo da ce imati.ali nema..nego je imala te jastuciceuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 12:46:03   
Rosita
Maraj, ne skodi da odvedes, ako stignes. Zasto vam je tamo karton kad zivite na skroz drugom kraju grada? To sto ne saradjuje ne bih dala ni pet para. Mora nauciti da saradjuje.

Mi juce bili na toj proslavi i vodili D. Mislim da sam pogresila. Super je on bio i nismo toliko dugo ni ostali, ispred 10 smo krenuli, on je zaspao u kolima i odmah smo ga prebacili u krevet, samo je piskio. Ali danas losije kaslje nego juce i evo ima malu T. Vidim da mi nesto nije sav svoj. A tamo je ipak bilo i dima i tako. Ja nisam ni htela da podjem ali mm navalio i kao ajde, da ne budem uvek dezurno ometalo... Ali dobro, inhaliram ga, ako sutra ne bude ok vodicu ga kod dr.

Ja sad ulazim u 36. nedelju, je li to deveti ili tek od 37.- e?
Jutros krenemo na rodjendan i slvljenica javi da se razbolela i da se odlaze proslava. Proset_ali smo skoro sat napolju. Kupili klikere pa cu sad da vidim, tj. podset_im se kako se to bese igra user posted image

Ja cu sutra kod anesteziologa, pa da vidim da pocnem konacno da kupujem sta treba, te sitnice, pa uskoro i da perem stvari i tako. I da spremam D rodjendan. Veselo user posted image

PS Drugarici je drugo dete, ovoj sto se porodila, krenule kontrakcije predvece i nakon dva i po sata bebac je stigao, a ona stigla i na epidural, uh sto volim da cujem ovakvo iskustvo user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 4.3.2018 12:47:27 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
4.3.2018 13:13:27   
Maraj
Rosi ma ja ne vidim L. Pogotovo ako hocu ja da " uzivam". Mali je. Ne mogu da sednem. Sve moram da jurim i gledam sta radi. Na slave za sad ne ide. Ostavim ga kod mojih a mm i ja odemo da "uzivamo" . Ima vremena kad ce ici.
Sto se dz tice...ma to je prica.... tamo smo tj L je tamo jer tamo radi pedijatrica koja je "kucna prijateljica" pa zato. Inace nikad to sad ne bi ponovila sa drugim detetom. Boze zdravlja imam dz ispred nosa, ovo dete ce mi odma tu biti, sa L sam se zeznula , kao zbog poznanstva. A dz nam sat vremena udaljen od kuce. Ma uzas. Sve moram da cekam mm s posla da bi otisli tamo

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here