RE: Predlozi za jako malo vencanje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Shishica -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (7.6.2013 15:27:52)

Jao sada sam naisla na ovu temu [sm=smiley36.gif] Kako je biloooo [sm=smiley27.gif]

Sada razmisljam o sledecem vencanju, u crkvi koje ce isto biti jako malo.. ne znam kada i kako, ali ce biti..
Nastavicu bas ovde kada do toga dodje [sm=smiley1.gif]




Brand new mama -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (8.6.2013 10:11:55)

Jedina razlika je sto si planirala crkveno sa jednom bebom,a ovamo pinceza i bubica u tandemu :)




Maraj -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (14.6.2013 12:11:04)

ih bas lepo kad nadjes temu posle ovoliko god.[sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (14.6.2013 12:16:54)

i ja planiram malo vencanje,ali kad budem trudna[sm=smiley1.gif]




Nevenka Nena -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (2.5.2014 12:19:20)

Klasična venčanja više nisu tako aktuelna. Mnogo bolja i opuštenija varijanta za malo venčanje je koktel sa švedskim stolom. Uz dobar KETERING i najbliže prijatelje i rodbinu Vaše venčanje će biti posebno.

Ukliko zelite da se reklamirate obratite se Dunji RR.




Sladja 29 -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 10:14:02)

Nisam imala bas veliko vencanje ali je bilo malo drustvance i bilo je super....ne razumem ljude koji se razbacuju novcem i prave bas velika vencanja ...to mi je bas neshvatljivo a pogotovo u danasnje vreme kada se sastavlja jedva kraj sa krajem... uvek sam za mala vencanja [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 10:41:34)

I ja sam imala malo venčenje jer volim male svadbe ali nemam ništa ni protiv velikih venčanja




Sanjalicaaa -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 11:01:04)

Mi smo imali malo vencanje i bilo je predivno. Samo nasi najblizi, ali je bilo toliko veselo i lepo kako nisam ni pretpostavljala. Ostali smo dosta dugo, veselili se, pevali, skoro da su nas izbacili iz kafane. [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 13:21:13)

Nama je bilo oko 60 ljudi.
Ja razumem i velika i mala venčanja. Svako ima neka svoja mišljenja i zelja.




Sanjalicaaa -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 13:40:13)

Naravno. Mi smo opstinsko ogranizovlai malo, jer smo vec znali da cemo krstenje i crkveno zajedno pa cemo napraviti malo vece slavlje.




vikiveki -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (11.3.2016 22:56:53)

I ja sam na svom venčanju imala oko 70 ljudi i mislim da je to bilo sasvim ok....naši prijatelji i najuža rodbina




Khaleesi -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (12.3.2016 14:58:56)

Mi smo opstinsko samo pravili, oko 50 ljudi bas malo... Hteli smo crkveno kasnije, ali nikako ni vremena ni para, ni ideje kako... Ne znam ko je pomenuo ketering i svedski, to zvuci zanimljivo [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (13.3.2016 0:51:53)

Khalesi i mi smo planirali i crkveno venčanje ali nikako da se organizujemo i da se stvore uslovi




MamaNecaVo -> RE: Predlozi za jako malo vencanje (21.11.2017 13:59:21)

Kod nas su bili isto samo najblizi.
Nisam za veliku svadbu,nekako se uvek pretvori u cirkus apropo rodjaka sa kojima se vidimo tada i ko zna kada.
I tako u krug.

U Sremskim Karlovcima uz Dunav ima divan restoran.
Pogodan za mala slavlja.Konobari su super.Hrana je ok.A tortu mladenci mogu doneti sami.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]