|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfem
19.11.2014 12:41:35   
mama krava
Shiseido Zen i Chanel Coco Mademoiselle, samo i uvek!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Parfem
19.11.2014 12:49:55   
snezap
hipnotic diorov, nezamenjiv user posted image

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Parfem
19.11.2014 13:03:04   
Mala Elena
Black xs , gucci guilty <3 volim i Jil-Jil Sander ali ga nema kod nas.

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Parfem
19.11.2014 13:20:30   
jess021
Bvlgari omnia.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Parfem
19.11.2014 13:24:29   
choopa choops
Jour d'Hermes. Više je za proljeće, ljeto. Ne mogu da ga nađem kod nas nigdje, a poprilčno je skup da bih ga naručila preko interneta.
KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Parfem
19.11.2014 16:14:32   
Klarita
IZVORNA PORUKA: mama krava

Shiseido Zen
i Chanel Coco Mademoiselle, samo i uvek!!!


Bio mi je omiljen, ali mi se "ogadio" u prvoj trudnoci...tada sam bas imala oset_ljivo culo mirisa i nikako mi nisu prijali jaki, a on je poprilicno "jak i tezak" mirisuser posted image

Sada trenutno koristim Chanel chance i gucci premiere...nisam nasla onda kad sam kupovala jedan meni neiozastavan u ormaricu, a to je Givenchy very irresistible sensual.

< Poruku je uredio Klarita -- 19.11.2014 16:16:17 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Parfem
19.11.2014 18:31:36   
Ana RR
Parfem kome se uvek vraćam tj koji uvek imam u kući je Just Cavalli Her, godinama ga koristim i on mi nekako baš leži. Što kaže moj drug, definiše me user posted image i pošto sam već pri kraju sa njim, svratim u parfimeriju da kupim novi i tamo me belo pogledaju i kažu da nikad nisu čuli za Cavalli user posted image ostala sam u šoku! Tešim se što je to mala lokalna radnjica sa kozmetikom i parfemima pa možda stvarno nisu nikad nabavljali, nadam se da ću naći u nekom mall-u.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Parfem
19.11.2014 20:09:32   
mirkam
Ja ljude pamtim prvo po parfemu pa onda po imenuuser posted image Sto kaze Mod, pronadjes se u nekom parfemu i on te jednostavno definise.Poslednjih sto godina parfem koji obozavam i ciji miris mi nikada nece dosaditi-D&G Light Blue.Poslednje dvije godine zimi koristim Versace Crystal noir jer Light Blue je bas blag i pravi je ljetnji.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Parfem
26.11.2014 9:54:38   
Anoniman
Trenutno koristim yira parfem.

(odgovor članu mirkam)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Parfem
26.11.2014 10:14:54   
isidora88
napokokon kupih dior addict, savrsen mi jeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Parfem
26.11.2014 12:59:50   
eca89
Calvin Klein euphoria

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Parfem
26.11.2014 18:36:16   
Mala Elena
A jel svakodnevno koristite originalE parfeme user posted image ili samo u odredjenim prilikama? Uglavnom su ti omiljeni za dublji dzep. Ja trenutno imam oko 10 kom.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Parfem
26.11.2014 19:08:54   
Klarita
user posted image

Pa ne znam sta si htela da kazes prethodnim postom...da ti je mnooooogo dubok dzep? user posted image
Koristim originale svakodnevno pri tom se ne mirisem sem dezodoransom ako ne izlazim iz kuceuser posted image pa onda dodje da ne koristim svaki dan. Ne mirisem se ako izlazim do prodavniceuser posted image Kad radim mirisem se svaki dan. tj za posao, kad idem na pice sa drugaricama, namirisem se, Kad idem na kafu namirisem...ali ako skoknem do piljare ne.

ME, zivota ti, je l' ti nas malo zekis ovdeuser posted image ?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Parfem
27.11.2014 8:00:51   
Lu
A o čemu vi pričate kad kažete "original", mislite na neke kopije ?
Ja potrošim 2 parfema godišnje. Nisam nikad imala te kopije ovih što koristim da bih mogla uporediti.
I da, ja ne kupujem parfeme, meni ih mm kupujeuser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 27.11.2014 8:01:41 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Parfem
11.12.2014 22:48:36   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Lu

A o čemu vi pričate kad kažete "original", mislite na neke kopije ?
Ja potrošim 2 parfema godišnje. Nisam nikad imala te kopije ovih što koristim da bih mogla uporediti.
I da, ja ne kupujem parfeme, meni ih mm kupujeuser posted image

Ne razumem. Original je original valjda...user posted image kopije ne koristim od srednje skole...sem ako mi ne "uvaljuju" kopije a ja curka mislim originali suuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Parfem
11.12.2014 22:54:05   
superm
Koristim, trenutno, Jimmy Choo. I baš mi prija. I, sto je još vaznije, original je! user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Parfem
11.12.2014 22:56:28   
Klarita
E, nikako da ga probamuser posted image Kuma ga dobila na poklon u trudnoci i jako joj prijao ili obratno ne secam se, uglavnom sad joj uopste ne prija i hoce da mi pokloni ako mi se svidja a, ja sve zaboravim kad se vidimouser posted image
Koje note preovladavaju?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Parfem
11.12.2014 22:57:25   
dragicar
Euforia parfem user posted image

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Parfem
11.12.2014 22:59:07   
Gangan
gucci guilty
omiljen user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Parfem
11.12.2014 23:06:06   
superm

IZVORNA PORUKA: Klarita

E, nikako da ga probamuser posted image Kuma ga dobila na poklon u trudnoci i jako joj prijao ili obratno ne secam se, uglavnom sad joj uopste ne prija i hoce da mi pokloni ako mi se svidja a, ja sve zaboravim kad se vidimouser posted image
Koje note preovladavaju?

Miris orijenta u kombinaciji sa diskretnom vocnom notom. Al sam ga srocila!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Parfem
11.12.2014 23:48:38   
Klarita
Pa, moracu da ga pomirisem i isprobam, da vidim da li ce mi legneuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Parfem
11.12.2014 23:53:22   
superm
user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Parfem
12.12.2014 0:01:49   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image

Pa ne znam sta si htela da kazes prethodnim postom...da ti je mnooooogo dubok dzep? user posted image
Koristim originale svakodnevno pri tom se ne mirisem sem dezodoransom ako ne izlazim iz kuceuser posted image pa onda dodje da ne koristim svaki dan. Ne mirisem se ako izlazim do prodavniceuser posted image Kad radim mirisem se svaki dan. tj za posao, kad idem na pice sa drugaricama, namirisem se, Kad idem na kafu namirisem...ali ako skoknem do piljare ne.

ME, zivota ti, je l' ti nas malo zekis ovdeuser posted image ?



Ne, suprotno, nemam dubok dzep user posted image ...od 10 tri su original, ostalo dobijala kao poklon i kupila za "obicne" varijante . Pitala sam da li postoji osoba koja svaki dan i za svaku priliku koristi original user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Parfem
12.12.2014 0:03:52   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Gangan

gucci guilty
omiljen user posted image



Najomiljeniji....skoro ga istrosila i tesko mi da se odvojim od njega i da ga ne prskamuser posted image

(odgovor članu Gangan)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Parfem
12.12.2014 0:20:08   
bubulence
moj omiljeni je Naomi Campbell- Sunset , diivan a,naravno D&G light blue je neprevazidjen user posted image ...
i evo sada sam shvatila da vec mesec dana nemam bas nikakav parfem, potrosila sam i nisam nista uzela... moram naglasiti mm

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here