|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfem
12.12.2014 0:24:31   
wivern

IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Pitala sam da li postoji osoba koja svaki dan i za svaku priliku koristi original user posted image

Postoji, to sam ja user posted image
Imam dobrog sponzora, sestra svaki put kad dolazi iz moskve (a dolaze za svaki raspust) u free shopu mi kupi parfem. Sta cu, imam vise srece nego pameti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Parfem
12.12.2014 0:28:49   
bubulence
wiv bas ti zavidim user posted image .
ja sam stavljala svaki dan do prve trudnoce, onda mi je malo smetao pa sam odvikla ali nema sanse da idem negde (setnja, rodjendan, svadba) bez parfema. cak i sada kada nemam parfem nadjem neki tester pa prodje...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Parfem
12.12.2014 5:34:08   
wivern
Bubi ja i nisam neki freak za parfeme imam 2 koja volim, a i inace ne volim kad zene mirisu na kilometar (to je na primer moja sestra).
A moja ti je sestra freak za shoping tako da se ja kod nje uvek provucem. user posted image



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Parfem
12.12.2014 7:27:27   
Trcosava
Amm koliko ja znam koristim originale. Ranije sam od jedne mamine prijateljice redovno kupovala testere. Testeri su mnogo jači i duže traju. 1 ili 2 sam kupila u prodavnici, ostale od šanera. I uvek tražim tester.

Kada sam išla na posao - uvek i svaki dan parfem. Kada sam u kući i kada ne izlazim - ne stavljam parfem.

Nego kom deda mrazu da pišem da mi donese Alien-a? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Parfem
12.12.2014 12:53:58   
Gangan
ja kod sanera, na 2-3 rate a parfemi su do 40e

_____________________________

:)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Parfem
12.12.2014 17:29:27   
ishler
Moj omiljeni Cavali Serpentine

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Parfem
12.12.2014 19:34:37   
Ana RR
Ishler, divan je, koristila sam ga ranije. Inače volim Kavalijeve parfeme a ovde ne mogu da nađem uopšte, videla sam samo neki muški.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Parfem
26.1.2015 10:07:30   
emicaa
hej ženske,jeste li koristile joop parfeme,htjela sam sebi naručit ali ne znam koji da uzmem pa mi treba preporuka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Parfem
12.3.2015 20:33:04   
Plavusa34
Volim da menjam parfeme al mi je omilyen Angel to kupujem najcesce

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Parfem
12.3.2015 20:38:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

hej ženske,jeste li koristile joop parfeme,htjela sam sebi naručit ali ne znam koji da uzmem pa mi treba preporuka user posted image


Emice, ja jesam ali jako davno, ne sećam se koji je bio. Da sam u Bg možda bih negde našla bočicu, jbg.

Ne znam da li ste probale Down Town Calvin Klein, jaaako je dobar.

Kupila sam mužu Armani Mania za rođendan u subotu, oduševiće se jer ga obožava a godinama ga nije koristio. Ranije sam mu kupovala. Jedva čekam da ga iznenadim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Parfem
12.3.2015 20:44:12   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: ishler

Moj omiljeni Cavali Serpentine

Ja ga kupila sad jer je bio na akciji za 8.mart 100ml oko 25eura. Nije loš.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Parfem
13.3.2015 7:39:27   
mali_mis
Opium za zimu, jer mi je leti muka od njega, a za leto nemam. Tako da ako znate neki dobar citrusni osvezavajuci javi te user posted image
Kad sam bila mladja volela sam lou lou.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Parfem
13.3.2015 7:45:27   
Trcosava
Hehe Mišu meni Opium ne smeta ni leti.

Leti često stavim wish, probaj apple od nine riči. a imam i neki iceberg - apple i taj iceberg su po meni letnji (mada me ne drži za reč, ja ne pravim razliku letnji zimski user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Parfem
13.3.2015 7:48:25   
mali_mis
E super, kad budem isla do najblize parfimerije, da znam sta da trazim za njuskanje.
Hvala Trco user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Parfem
13.3.2015 8:07:20   
Trcosava
Iceberg sam dobila i mislim da je malo stariji parfem, ali ninu riči ćeš sigurno naći

Crvena bočica u obliku jabuke (i njega sam dobila - inače nikad te 'letnje' ne bih kupovala)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Parfem
13.3.2015 8:09:51   
branki*
za nije i onaj dolce gabana,light blue citrusni?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Parfem
13.3.2015 8:15:57   
jabudic
Ja volim malo jače parfeme, kao ja, jelte user posted image
Do skoro sam imala Givency- Amarige, a sad sam od mm dobila za dan zaljubljenih Ferré- In the mood for love.
Odličan je, pravi proljećni, baš osvježava.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Parfem
13.3.2015 8:16:10   
Modessty
Ja sam kreten. Ne kupujem parfeme. Možda zato što ih ne koristim često pa pokrpim od jednog rođendana do nekog sledećeg rođendana kad se neko opet seti da mi kupi. Trenutno imam Iceberg Effusion koji sam dobila od kume i Versace Crystal Noir koji sam dobila od mog najboljeg druga user posted image Imam i neki Oriflame ili Avon al nemam pojma koj tačno. Nisam ga još otvorila
Više koristim dezodoranse ali i njih slabo.
jebote možda sam muško?! user posted image Ne šminkam se, ne razumem se u parfeme ni u farbe za kosu a ni u šminku nešto posebno....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Parfem
13.3.2015 8:18:54   
jabudic


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Pitala sam da li postoji osoba koja svaki dan i za svaku priliku koristi original user posted image


Oh yes! Nisam mnogo opterećena originalima, ali parfem je jedna od stvari koja obavezno mora biti original!
Na to mi nije žao dati pare, često imam i po nekolika istovremeno.


< Poruku je uredio jabudic -- 13.3.2015 8:19:17 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Parfem
13.3.2015 13:20:04   
jess021
Ja sam jako osteljiva na mirise, ne prijaju mi ni vocni, ni cvetni, ni slatki...ma uzas, bas me boli glava. Zato koristim iskljucivo Bulgari, bilo koji mi odgovara.

Mali misu, Bulgari Omnia, ali ona zelena bocica, je divan, bas za leto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Parfem
13.3.2015 13:25:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: jess021

Ja sam jako osteljiva na mirise, ne prijaju mi ni vocni, ni cvetni, ni slatki...ma uzas, bas me boli glava. Zato koristim iskljucivo Bulgari, bilo koji mi odgovara.

Mali misu, Bulgari Omnia, ali ona zelena bocica, je divan, bas za leto.

Taman sam htjela taj da joj preporučim. Ima i Versace, zeleni sličan njemu. Ček da nađem sliku...

Ovaj: KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 13.3.2015 13:28:56 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Parfem
13.3.2015 13:32:41   
mali_mis
E super, sve sam zapisala, hvala user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Parfem
10.9.2015 18:59:39   
Animsaj9
See by Chloe, blag, cvetni i pomalo citrusan

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Parfem
11.9.2015 9:20:17   
NadaR
Trenutno koristim Tommy girl i bas mi je super . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Parfem
12.9.2015 9:01:02   
nata11
Ne koristim parfeme, muka mi je od njih. U dodiru sa mojom kozom naprave neki cudan miris od koga me hvata vrtoglavica. A iskreno i nemogu da shvatim kada neko da 150 E za parfem, to mi je bas onako bezveze i uvek se pitam CEMU TO? Malo je u fazonu da se ophvalim kako imam skup parfemuser posted image . Jedini koje mogu da podnosim je green tee i noa ali ih opet kazem ne konzumiram user posted image

_____________________________





(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here