Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:19:09)



Promocija knjige „Vaše kompetentno dete“ Jespera Jula biće održana 14. marta od 18 sati u Delfi Caféu u SKC-u.

O novom, revolucionarnom pogledu na uspešno vaspitavanje i podizanje dece govoriće Ivana Muškinja, voditeljka „Familylaba Srbija“, Svetlana Nešić Bajgo, autorka bloga „Mame na žici“, i Srđan Krstić, urednik izdanja.

„Vaše kompetentno dete“ je bestseler koji je preveden u 30 zemalja.



PROČITAJTE VIŠE


[img]https://s14.postimg.org/sezc1g9ap/Vase_kompetentno_dete_ELEKTRONSKA_POZIVNICA.jpg[/img]




Laguna poklanja knjigu dvema mamama koje se prve prijave za dolazak na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ Jespera Jula.

Prijavite se i posaljite nam vaše podatke: ime i prezime u inbox.

Takođe i svi ostali koji želite da dođete, dobrodošli ste na promociju ove divne i korisne knjige, a povedite i mališane, biće veselo!

Uzivajte![sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:24:50)

Prijavljujem se!




Sarav -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:28:12)

Prijavljujem se[sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:30:36)

Bravo za brze mame! :)




Duškić -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:31:21)

Hajde Sarav pa da se upoznamo [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 16:37:44)

Devojke, uživajte na promociji i čekamo utiske sa promocije i upoznavanja. [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 17:02:47)

Duškić i Sarav, šaljemo vam na pp detalje, kome da se sutra obratite, i uživajte u promociji i druženju, biće korisno i zanimljivo!
Povedite i mališane, ako možete naravno, biće i njima zabavno ♥

I ostale mame, ko može i želi, dođite na promociju ove divne i korisne knjige, biće lepo druženje, dobrodošli ste svi, mame, tate, mališani [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 17:39:13)

Hvala Vama , povescu cerkicu sigurno za ostale , videcemo!




mama Jo -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 18:23:04)

Wow, divno, svaka cast [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 19:57:29)

Bravo za Lagunu i rr[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:02:44)

Duskic i Sarav- uzivajte 😊
Pa podelite sa nama neki top savet za vaspitanje 😊




Sarav -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:10:58)

Sutra ipak neću moći lično da dođem na promociju, pa sam svoje mesto prosledila jednoj dragoj ženici sa RR.




mama Jo -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:13:02)

[sm=bravo.gif] Sarav, ti si bas jedna velikodusna zena 😊




IvanaSK RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:13:10)


IZVORNA PORUKA: Sarav

Sutra ipak neću moći lično da dođem na promociju, pa sam svoje mesto prosledila jednoj dragoj ženici sa RR.

Cuj zenici, devojčici bre! [sm=smiley36.gif]
[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=zz_inlove.gif] ti si dusa draga!




IvanaSK RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:13:54)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

[sm=bravo.gif] Sarav, ti si bas jedna velikodusna zena 😊

Samo kad nekog voli[sm=jezicek.gif]




Sarav -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:16:57)

Moja greška, devojčica nego šta[sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




mama Jo -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 20:24:42)

[sm=bravo.gif] za Sarav, Lagunu i RR, i za devojcicu 😊




veselicaa -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (13.3.2018 21:23:54)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Sarav

Sutra ipak neću moći lično da dođem na promociju, pa sam svoje mesto prosledila jednoj dragoj ženici sa RR.

Cuj zenici, devojčici bre! [sm=smiley36.gif]
[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=zz_inlove.gif] ti si dusa draga!

Matora da cutis,gde ti devojcica[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Sarav divnoco [sm=love.gif]




Duškić -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (14.3.2018 21:12:57)

Juhu, bas nam je bilo interesantno!
Sad da se bacimo na citanje knjige !
Lepa, prijatna atmosferica uz prijatne mame, spremne da daju odgovor na sva pitanja...
Hvala Laguni i Rr.
Ivana 😗




IvanaSK RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (14.3.2018 21:13:16)

Meni se mnogo dopala cela promocija. Posebno Ivana, njen način price mi je tako divan i umirujuc.
Malo je falilo da ne odem, a sad mi je drago sto sam uspela stici.




veselicaa -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (14.3.2018 21:16:18)

Znaci uzivale ste [sm=bravo.gif] Taman ste se i druzile [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (14.3.2018 21:18:17)

Super! Javite i kakva je knjiga 😊




marketing RR -> RE: Laguna vas poziva na promociju knjige „Vaše kompetentno dete“ (15.3.2018 2:47:34)

Jupiiii [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: [1]