|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 16:30:59   
vojvodjanka87
Zene meni je vec dva tri dana stomak naduvan i tvrd, sinoc sam imala neka probadanja pa sam se malo umirila i proslo je, danas dva krem traga na vesu, sutra beta ponovo nadam se da ce pokazati dobro duplanje... 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 16:46:56   
Malenamrvica
Jel koristis kakve vaginalete? Ako da onda je mozda od njih, ja imam probadanja isto. Onako blaga tek tolko da znam da se nesto desava. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 17:32:33   
vojvodjanka87
Koristim samo utrogestan 3*200mg,tako i ja imam probadanja i to mi je ok ,ali me je par puta onako jace preseklo preko stomaka pa me je uplasilo,sutra idem ponovo na betu,ne mogu da je iscekam,nema vise tragova smirilo se ja cim vidim neku promenu roknem dodatno utrogestan pa kud puklo da puklo user posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 17:34:29   
Malenamrvica
Koristim ga i ja, trenutno se osjecam kao da cu eksplodirati, napuhana sam kao balon. Smijes uzet tako utorgestan? Ja uzimam 3×2, ujutro pa oko 15 i 21h

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 17:41:09   
vojvodjanka87
Mislis tako malo vise kad hocu? Pa znas sta nista ne gubim a otrovati se necu, neko dobija i inek ije a ja ih nisam dobila tako da malo vise kao podrska ne steti pogotovo ako vidim da pomaze da zaustavi to, i ja sam jako naduvana jako puci cu, to valjda tako mora.. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 18:28:10   
Malenamrvica
Ma da, na to sam mislila. Ja pijem i magnezij pa mi malo ublazi grceve. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:04:33   
vojvodjanka87
Magnezij to je magnezijum jel tako, nisam znala da pomaze kod grceva, ja sam danas popila jedan paracetamol da mi ublazi malo te grceve

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:08:53   
Maslacak15
Vojvodjanka izbegavaj Paracetamol. On jeste izbor leka U trudnoci Ali to ako Bas Mora. Grcevi Koje imas nikako nisu za Paracetamol. Ima i studija Koje kazu da nisu Bas Tako bezazleni za plod. Nebih da te plasim Ali ja bi trudna uzela Samo za visoku temperaturu ili da cu da poludim od glavobolje...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:11:25   
vojvodjanka87
Maslacak nisam te razumela sta nije bezazleno za plod paracetamol ili grcevi? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:16:12   
Maslacak15
Paracetamol. Jeste generalno dozvoljen, Ali IMA studija Koje ga dovode U vezu da nespustanjem testisa kod decaka na primer....grcevi Su Po pravilu bezazleni i sastavni Deo trudnoce.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:22:45   
vojvodjanka87
Nisam to znala Maslacak necu ga vise piti za ove sitne stvari sigurno, hvala ti sto si mi to rekla. 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:23:25   
Malenamrvica
Da magnezijum, kazu da pomaze. A i ja osjetim olaksanje, sad koliko je to stvatno a koliko u glavi ne znam...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:24:14   
vojvodjanka87
Jel uzimas onaj sumeci ili kako? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:26:48   
Malenamrvica
Imam sumeci jer ga inace pije muž pa uzmem od njega... rekli su mi da ne steti i da ga je dobro pit pa ga popijem kad osjetim grceve

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:36:46   
vojvodjanka87
Zene od koga vi uzimate recept za utrogestan i od kad imamo pravo? Ja ga placam jos uvek

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:44:20   
nata11
A zasto ga placas?Ginekolog naravno a pravo imam uvek kada idem na iui, vto ili sam trudna. Bez problema se izdaje na dijagnozu steriliteta.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:50:43   
Malenamrvica
Ja isto imam besplatno, sve osim Aspirina. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:52:04   
vojvodjanka87
Nato kod dr gde sam radila Vto nisam jos ni zakazala a jel mogu od svog ginekologa da uzmem recept? Vise ni ne znam koliko sam kutija kupila svaki 3 dan nova

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:53:19   
vojvodjanka87
Jel dobijete onaj jednokratni recept pa stalno morate ici po novi ili mozete uvek dizati na isti? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 19:56:46   
Malenamrvica
Meni daje moja ginekologica, sada samo nazovem kada sam pri kraju i ona mi napise. A prvi puta mi je napisao dr kod kojeg sam bila na postupku, al s tim sam isla kod svoje gin i nisam nista platila

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 20:03:53   
nata11
Tvoj izabrani ginekolog. Ne moze dr koji radi vto prepisati, sa njegovim izvestajem ides kod izabranog. Pa ne ides za 1 kutiju. Meni pise 1 recept za 4 kutije.

_____________________________





(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 20:06:27   
vojvodjanka87
Aha dobro je jer ne bi mlatila kod dr svaki 3 dan jedino ako poludim, hvala na info Nato oticu prekosutra jer sutra idem na betu ponovo pa kad ustanovi da je sve ok uzecu recept 🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 20:21:26   
dunja RR
Vojvođanka, obično dr da recept za ceo mesec, jedino mi je sada, u 6. mesecu dala za pola meseca, pa sam dolazila na 2 nedelje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 20:47:56   
Maraj
Izda dr recept za mesec dana utrogestana. Tvoj dr u Domu zdravlja. Ne moze drugi dr.
Sto se paracetamola tice...ne uzimaj ni jedan lek na svoju ruku pa ni paracetamol.
Mene je stomak boleo skoro pa svaku dan , svih 9 meseci....pa nisam pila paracetamol svaki dan. Navikni se da te nesto bolucka. Trudnoca i jeste drugo stanje, i "normalno" je da probada/bolucka...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2018 20:55:22   
vojvodjanka87
Ma nek bolucka bar znam da je tu, nego sam se nagela na prozor da vidim nesto i pocelo je jako da me probada i to na sredini stomaka dole bas sam se uplasila, svega me je strah, a bebu osecam lagano probadanje sa leve strane pored pupka bukvalno od 5.dana transfera i sad osecam to, dok je tako znam da je tu, ne znam kako cu spavati veceras mislim da cu celu noc razmisljam o sutrasnjem rezultatu 😕

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here