|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:34:30   
nata11
Cestitam Vojvodjanka 💕 Moram ti priznati bila sam skepticna sa prvom betom (zbog licnog iskustva) ali bebac je borac. Sada odmaraj i cekaj UZ. 😘

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:34:58   
nata11
Ovo ti je 2 vto ako se ne varam?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:40:54   
vojvodjanka87
Prva Nato😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:42:46   
vojvodjanka87
Zato nista ne znam i sve vas pitam, ali kad su dr takvi da moras sam da se snalazis😕

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:45:36   
IvanaSK RR
I ja sam oba puta radila ultrazvuk dve nedelje od ocekivane mens. Drugi put je beba bila manja za nekih sest dana pa su mi zakazali opet za nedelju dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:48:15   
Malenamrvica
Ja idem u srijedu na prvi ultrazvuk, 😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:51:20   
Maslacak15
Ona zna kad je Bio Transfer Tako da tu nemoze biti velikog odatupanja. Zakazi vojvodjanka za sledeci cetvrtak petak.pozz

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:56:21   
vojvodjanka87
Mrvice videces tvoju bebu prvi put, tacki u malu 😍 zvala sam danas da javim betu ali embr se ne javlja na tel verovatno ne radi jer je praznik, nema veze zvacu i sutra, pa kontam ako u pon budem zvala da zakazem uz da ce mi tako cet, petak zakazati 🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 12:57:54   
Malenamrvica
Jel netko zna koliko traje prvi ultrazvuk? Nekako me uzasno strah da me gleda dugo i ceprka tako rano dolje. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 13:18:55   
Sanjica26 RR
Bravo Vojvodjanka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.11.2018 23:31:52   
Ksenix
Vojvodjanka, ceo dan mislim na tebe! Bravo, čestitam ti! user posted image user posted image

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 11:42:16   
Bebana17
Cestitam, Vojvodjanka! Zelim ti svu srecu i da uzivas u trudnoci! Ja prognoziram jednog decaka :)Malena mrvice, cekamo lepe vesti sa sutrasnjeg uz-a! 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 11:45:41   
Malenamrvica
Bebana, ma joooj. Ne pitaj me nista, evo me u krevetu. Sva uplasena, bila na forumu trudnoca pa svasta citam. Sad me nesto presjeca sa desne strane, pa bode. Skupila sam se u krevetu i tugujem a ne znam zasto. 😏

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 12:03:50   
vojvodjanka87
Bebana, Ksenix hvala vam zene drage 🤗 Mrvice ja mislim da je sve u redu mora malo boleti, ja se jedino uplasim kad krenu oni bolovi na sredini na dnu stomaka, srecom ne traju dugo.. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 12:12:03   
Malenamrvica
Nadam se da cu uskoro moc uzivati u svojoj trudnoci, psihicki sam lagano umorna. Vojvodjanka, kako se ti danas osjecas?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 13:29:19   
vojvodjanka87
Ja sam super krecem se kuvam rucak sve normalno osim usisavanja ribanja dizanja teskog i sve sto zahteva saginjanje,ne osecam bol nikakav dok ne sednem i ne smirim se prija mi, isla sam danas kod dr po recept dobila sam tri kutije utrogestan sad sam mirna pola meseca

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 13:33:42   
Malenamrvica
Jaao, supeer! Ja sam jako umorna, samo mi se lezi i drijema. A podocnjaci do koljena. Heheh

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 13:39:30   
vojvodjanka87
Ja ustala jutros u 5,oci na vrh glave 😀i ceo dan u pokretu, sta cu lakse mi je tako, mm ce poludeti od mene koliko me ne drzi mesto

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 13:41:53   
Malenamrvica
Ja ustala u 6, ali zato 3-4 puta me probudi da moram piskiti, moj ce poluditi od mene jer ne mogu se pokrenuti. Skuham i sredim veš i umorna kao da sam kopala. Vev u 20h sam u krevetu, on bi isao na kavu al ja neeemam snaaagee 😢

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 13:44:17   
IvanaSK RR
Devojke predjite u trudnicke razgovore pa tamo caskajte user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.11.2018 15:52:41   
Sanjica26 RR
Tema je Tromesecje
Slobodno tamo pisite jer ste trudnice. :)

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.11.2018 12:18:11   
vojvodjanka87
Ja jutros zvala Betaniju embriologa da kazem da je beta stala sa rastom a ona mi kaze da zovem da zakazem uz, zakazala sam u petak ako ne dobijem do tad otici cu, mada ne znam cemu to 😕Sta ocekuju da vide na uz

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.11.2018 14:16:00   
dunja RR
Bolje da te pogledaju draga, ne brini user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.11.2018 12:58:51   
vojvodjanka87
Spremam papire gledam sta mi je ostalo od dokumentacije vazece pa da predam opet uskoro, mislim da cu danas da dobijem pa sutra da vadim hormone opet, nego me zanima koliko vazi kolposkopija i spermokultura? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:37:37   
Malenamrvica
Vojvodjanko, jesi bila na ultrazvuku?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here