|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 11:59:29   
SaritaKey
GAK Narodni Front...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:03:35   
vojvodjanka87
Da, ja sam iz NS kod nas je sve drugacije, ja samo predam sve na komisiju i ispotpisujem na prvoj komisiji sve papire a posle mi vise niko ne gleda te papire rokove i tako to, vodi racuna samo na vaznost svih analiza da te ne bi vratili... 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:05:57   
vojvodjanka87
Ja idem na prvostepenu u cetvrtak opet, briseve sam izvadila u cetvrtak bice gotovi u ponedeljak nadam se da ce biti sve u redu... Sta se desava ako mi papa ne valja ili imam neku bakteriju, hoce me pustiti na prvostepenoj da prodje? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:10:55   
SaritaKey
Toga se i ja bojim da li će mi brisevi biti ok, jer sam imala eserihiju na prethodnim, pa uzimala Palitrex i koristila Tantum Rosa granule sa irigatorom, doktorka mi je rekla da su odlične s vremena na vreme da se koriste i kad nema problema sa bakterijama...U utorak mi stižu brisevi, videcemo😏

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:16:50   
vojvodjanka87
A jesi zakazala komisiju? Da ti ne istekne bris na hlamidiju jer vazi samo 2 meseca, ja sam koristila gino daktanol za svaki slucaj, jer sam imala biohemijsku ovaj mesec pa koristila mnogo utrogestana zbog toga se plasim, a inace su mi brisevi uvek bili ok. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:21:57   
loknacrna
Da li još neko čeka na vađenje bete ovih dana, posle transfera? 🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 12:24:10   
SaritaKey
Nisam, doktorka mi je rekla da prvo moram da izlecim bakteriju...Iskreno, razmišljala sam i o inseminaciji ali da pre toga odradim Hyco, da bi imalo smisla pokušavati sa inseminacijim ali se plašim da ću samo izgubiti vreme

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 13:38:53   
vojvodjanka87
Ja nisam radila inseminacija ne mogu ti nista reci oko toga 😕

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 13:47:51   
jess021
Sarita, insemincija ima smisla ukoliko je dobar spremogram i prohodni jajovodi. Koliko god da je mali procenat uspesnosti, mozda ces ipak imati srece. Ne znam odakle si i kakva je procedura, ali ako mozes uraditi mesec za mesec 3 meseca nija tako puno. 
Odakle si?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 17:39:33   
SaritaKey
Iz Užica...U našoj bolnici ne rade inseminacije, jedino privatno u Užicu bih mogla da odradim ili u Beogradu sto je malo komplikovanije jer je daleko

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 22:04:26   
jess021
Mozete li finasijski bar dve? Koliko se secam u Ns je jedna bila oko 25000.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 22:07:19   
SaritaKey
Jesi li ti radila inseminaciju?Ovde je 300 eura 😣

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.12.2018 4:22:20   
jess021
Jesam. 3 puta. 2012. Cini mi se.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.12.2018 7:35:11   
loknacrna
Cure drage, meni je danas 4. dan od transfera a razbolela sam se kao pas :(Nalivam se čajevima, limunom, medom, propolisom, čak i belim lukom koji ne podnosim ali džabe..Odoše mi nade da će ovo malo čudo da se ugnjezdi u materici kad sam tako kilava :( :( :''(

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.12.2018 20:24:45   
pipirejka
Meni je danas 9 dan od transfera. Boli me stomak ko da cu dobiti user posted image

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.12.2018 20:26:49   
vojvodjanka87
Po meni je to dobar znak 😊 Dok sam osecala nesto znala sam da je tu 😊 jos malo i radis betu nemoj sad da klones 🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu pipirejka)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.12.2018 13:27:41   
Vasilisa84
Ja sam radila dve, i to u poslednjih godinu dana...Obe o trosku drzave ...Pitaj sve sto te zanima.

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 14:14:18   
Malenamrvica
Vojvodanko, kako si? 🤗

(odgovor članu Vasilisa84)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:21:37   
Alex1212
Cao svima. Nova sam na forumu i treba mi vasa pomoc. Prvo, kako da postavim poruku jao monolog a na da idem na ODGOVOR..? ;)
Da vam ispricam moju pricu u nadi da cete mi pomoci sa vasim iskustvom i savijetima. Imam 27godina i u braku sam 2 godine. Zbog loseg spermograma smo se javili doktorima i onu su nas uputili na VTO. u pretragama kod mene, sve je odlicno, osim AMH  koji je 4.9pmol/l. Dosli smo do postupka, imala sam 6 jajnih celija od kojih je 4 proslo M2 (dobre jajne celije). Medjutim, prilikom oplodjivanja samo se dvije jc oplode , (druga se lose oplodila bila je velika) i vratili su mi 1 embrion... doktor me uplasio kako mi curi vrijeme i kako imam jajnike kao da mi je 40god (a svi hormonsli nalazi su odlicni... )Mozete li mi pomoci, sta mislite o mojoj situaciji??Hvala vammm :*

(odgovor članu Vasilisa84)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:42:07   
Malenamrvica
Alex, ja sam imala isti problem, samo je kod mojeg muza spermiogram bio normalan. Evo trudna sam 10 tjedana, od prvog pokusaja. 28 mi je godina.

(odgovor članu Alex1212)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:48:48   
Alex1212
Cestittamm ti.... :)Jel bas kao meni, amh i ostalo???

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:51:07   
Malenamrvica
Imala ih osam, pet se oplodilo, tri uspjele, dvije mi peti dan vratili a jednu zamrznuli. Hvala na cestitkama. Jesi billa na transferu?

(odgovor članu Alex1212)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:57:03   
Maraj
Alex pa tvoj amh nije los! Ko ti je to rekao? Gde si ti to radila vto?

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:58:21   
Malenamrvica
Nisu vam svugdje istw ref. Vrijednosti. Ja sam imala takav i jako je los.

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.12.2018 19:59:09   
Alex1212
Jesam, samo su mi 1 vratili. Buni me sto se samo jedna kvalitetno oplodila od 4 i ovaj amh... sta mislis ti, iskustvo od ostalih???? Hvalaa punooo i znaci iii  tvoja poruka...

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here