|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.4.2019 13:41:38   
nata11
🤞🤞🤞



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.4.2019 13:44:39   
Malenamrvica
Vojvodjanko bit ce sve ok, drzim palceve 🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.4.2019 15:14:38   
vojvodjanka87
Aspiracija bila u subotu, 12jc dobijeno, juce javili da je 9 oplodjeno a 7 se podelilo, danas javljaju da su 6 embriona odlicno kvaliteta.. Pustaju sve do blaste pa zamrzavaju.. Ne mogu odma transfer da mi rade jer imam blagi hiper, a zbog mog zdravstvenog stanja nece ni da rizikuju, sad prolazim komisije ponovo pa na krio nadam se u junu 😊



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.4.2019 20:14:35   
nata11
Super 👏👏👏🤞🤞🤞



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.4.2019 20:25:22   
Malenamrvica
Vojvodjanko 🤗🤗🤗🤗🤗

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.4.2019 7:26:10   
blizanac2
Bravo 🤗🤗🤗


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 22:30:20   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu blizanac2)
  Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 22:46:26   
^iva^
Zdravo zene dugo nisam svracala ovde ali doslo jeo vreme da malo procaskamo ,zanima me da li je neka od vas radila VTO o svom trosku onako okvirno koje su cene i malo procaskamo o izboru klinike .

_____________________________

iva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 22:49:05   
Filadendronka
Nemam licnog iskustva, ali poznanica je radila VTO u Analife u Zemunu i rece mi da je izaslo oko 3.500eDruga poznanica ide u Jevremovu, ali preko RZZO-a. 

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 22:56:30   
Tamarche80
Mene je terapija izasla oko 150.000 rsd a aspiracija i transfer 240.000 kod Goce Ivanovic. Nazalost, nije uspelo pa cemo sada najverovatnije preko RFZO ponovo kod Goce. 

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 23:07:19   
^iva^
E sad jos jedna stvar koliko sam ja dobro razumela ovaj pravilnik o VTO o trosku drzave ja nemam pravo da vto radim preko fonda posto imam jedno dete dobijeno prirodnim putem :) jedva , Ispravite me ako gresim .

_____________________________

iva

(odgovor članu Tamarche80)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 23:10:00   
vojvodjanka87
Pozdrav devojke, da mislim da si u pravu da nemas prava na vto o trosku drzave, ja sam bila u procesu vto pre 2 nedelje a sad cekam fet. .. Naravno prvo moram da prodjem komisije.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.4.2019 23:22:38   
^iva^
Znaci lovu u ruke i da zakucam na vrata neke klinike :) nista mi drugo ne preosaje. 



_____________________________

iva

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.5.2019 12:42:10   
blizanac2
Da li znas kako je prijateljica zadovoljna Analife-om? 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.5.2019 13:40:55   
Filadendronka
Zadovoljna je, idem opet kod njih posto nije uspelo iz prvog puta. Ona je prvi put prirodno zatrudnela, ali nazalost nije imalo srcane radnje. Pa drugi put u AL i sad bi trebalo opet. Nazalost ne znam vise detalja. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.5.2019 13:41:36   
Filadendronka

*ona ide, ne “idem”
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zadovoljna je, idem opet kod njih posto nije uspelo iz prvog puta. Ona je prvi put prirodno zatrudnela, ali nazalost nije imalo srcane radnje. Pa drugi put u AL i sad bi trebalo opet. Nazalost ne znam vise detalja. 



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.5.2019 19:28:16   
lesli
Mi smo radili kod Ivanovica o nasem trosku.Lekovi su izasli oko 600€ (ali to je individualno), procedura VTO i transfer su 2000€, zamrzavanje embriona jos oko 500-600€ (takodje individualno). Nama je prvi put bio uspesan, ali i da nije opet bismo probali kod njih jer je doktorka strucna i posvecena.
Pre VTO smo imali jednu trudnocu iz prirodnih radova (missed), pa 3 godine nista i na kraju zahvaljujuci klinici Ivanovic imamo bebu od 8 meseci.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.5.2019 20:26:58   
Filadendronka
Lesli, bas mi je drago da vam je uspelo i da ste se ostvarili kao roditelji. Velika je to borba i danas bas mnogo parova ima taj problem. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 8:57:13   
nata11
Jel vi gledate kat. svestenika u jutarnjem programu? Ja prosto ne verujem. Sramota od coveka. Ko je sve duhovnik danas. 



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 9:06:31   
Maraj
Nato nisam gledala. Jel nesto user posted image o vantelesnoj?user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 9:28:42   
lesli
Pa budimo realne mi smo bezgresno zacele, ali ce nam zato muzevi u paklu goreti 😂😅😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 9:30:32   
nata11


IZVORNA PORUKA: lesli

Pa budimo realne mi smo bezgresno zacele, ali ce nam zato muzevi u paklu goreti 😂😅😂



🤣🤣🤣
Pa otprilike da je isto sto i abortus i da se igramo bacanje embriona/deteta, dajemo drugome da vrsi neka ispitvanja i sl. gluposti. 

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 9:30:50   
lesli
Ullazim preko telefona, pa ne mogu da editujem...Mogu da pretpostavim samo sta je pricao. Ne obaziri se na takve stvari. Ako ne mozes da se ne nerviras, promeni kanal kad naletis na tako nesto 😉

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 11:04:44   
Maraj
Ih kad bi se svi mi obazirali na rekla kazala...
Ne znam samo sto onda svi ti popovi koji su protiv vto idu kod dr kada se razbole ili mozda operisu. Mozda su i oni "gresni" posle neke operacije...ma da ne lupetam dalje. Sve je to individualno razmisljanje pa i tih ljudi obucenih u crne odore

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.5.2019 14:42:47   
nata11
Ni najmanje me nije pogodila prica nego mi prosto neverovatno sta se sve lupeta 



_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here