|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 0:05:45   
dunja RR
Drzava finansira lekove a ovo drugo ne znam. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1601
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 11:36:25   
mkgirl
Poranila ja dan ranije nisam mogla da cekam subotu I Nazalost nista 😔 Ref. Vrednosti <5.3 a moj rezultat je <1.0 😢


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1602
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 12:22:21   
jess021
Koliko znam u Feroni je sve u full-u. Moram tako da se izrazim. Od lekara, do opreme. ..

Ja za Gins nisam cula, nisam vise u toj prici. Za dr Tabs znam ali ne znam ko sve radi kod njih i ko se bavi sterilitetom. Moja drugarica je zadovoljna Feronom, ovo joj e drugi pokusaj, nadam se uspesan. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1603
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 16:04:57   
mkgirl
Da li neko ko je radio vto posle prvog neuspelog pokusaja, drugi put sa zamrznutim embrionima, može da mi kaže da li se taj drugi put računa kao drugi pokušaj preko fonda ili ne?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1604
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 16:41:46   
nata11
Ja razumela Zakon a citala ga dosta puta na sledeci nacin :
Ne, racuna se kao 1 od pokusaja zamrznutim na koje imas pravo. I za fet se prolazi komisija. Misllim da ne mozes u novi svez transfer dok ne '''' potrosis'''' sve fet pokusaje.

Ovi svezi da kazem na koje imas pravo ti i dalje stoje kao opcija. 

_____________________________





(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1605
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 17:20:18   
mkgirl
Hvala Nata11. Da, tako sam i pretpostavila, ali mi drugarica rekla da ne bi trebalo da se racuna, pa ja htela da proverim.. Znaci sve Jovo nanovo 😢 Daj deo skupljanja analiza mi najgori i te komisije 😕


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1606
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 17:34:25   
vojvodjanka87
Sve analize za komisiju za fet vaze godinu dana a trebaju samo tvoje analize, ja sam sad prosla obe komisije cekam pismo.  Danas stigla sms poruka od klinike a ako pismo uskoro stigne u ovom ciklusu je fet.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1607
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 18:24:00   
Andjeeo
Drage mame da li ima neko ko je isao za drugo dete na vto o trosku drzave? Ineresuje me koliko se ceka kada prodjes u nemanjinoj prvostepenu komisiju koliko se ceka da stignes na drugosteoenu u narodnom frotu me generalno interesuje? Kada prodje drugo stepena sta onda kako ide zabitavila sam? Jabih da radim u privstnij klinici jevremovoj ! Ljubim vas pisite bas mi je hitno hvala!!!!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1608
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 18:24:51   
Andjeeo
Oprosti te i buduce mame❤️💕💕

(odgovor članu Andjeeo)
Direktna veza do poruke: 1609
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 19:36:13   
mkgirl


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Sve analize za komisiju za fet vaze godinu dana a trebaju samo tvoje analize, ja sam sad prosla obe komisije cekam pismo.  Danas stigla sms poruka od klinike a ako pismo uskoro stigne u ovom ciklusu je fet.. 





Koliko si dugo cekala? Je l'' krace nego za prvi put tj za stimulisani proces? Ne bih opet da cekam 5 meseci koliko sam za prvi put 😒

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1610
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.6.2019 20:49:54   
vojvodjanka87
U NS je isto sve kao da ides na stimulisani vremenski, ja sam zvala 24 aprila i zakazali mi prvostepenu 9maja,isto 24 zvala Betaniju i rekla da sam prosla komisiju i zakazu mi drugostepenu 6juna,danas mi vec stigla sms poruka od klinike ocekujem pismo ovih dana, ako stigne pismo brzo uradicemo fet u ovom ciklusu 😍



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1611
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2019 10:21:32   
Bebana17
Vojvodjanka, navijamo jako!!!!


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1612
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 22:04:33   
Despacito
Devojke na koji br.tel.se zakazuje 2 komisija u Novom Sadu? Pozz

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1613
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 22:10:30   
vojvodjanka87
520862 betanija komisija



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1614
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 22:41:33   
Despacito
Ja sam na taj broj zakazala 1 komisiju u Rfzo, jel moguce da je isti i za 2 komisiju u Betaniji?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1615
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 22:50:53   
vojvodjanka87
Jao jeste pobrkala sam izvini 😕 Ne znam vise gde udaram 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1616
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 22:54:31   
vojvodjanka87
0214899330 taj br je, a pise ti taj broj i na potvrdi prvostepene komisije



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1617
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
22.6.2019 23:00:09   
Despacito
Hvala ti...sve ok, razumljivo da smo sve pomalo u haosu:)

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1618
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.6.2019 8:59:43   
blizanac2
Drage zene, jel neka od vas imala iskustva sa microgynon-om? Dr mi je dala da ga pijem da bismo utanacili neki termin pocetka bockanja, ali me ubi nesnosna mucnina pa sad cak i neko krvarenje nakon vec 6-e pilule. Pa me zanima kako ste ga vi podnosile. 


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1619
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.6.2019 12:26:52   
veselicaa
Evo teme pogledaj KLIK

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1620
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.6.2019 12:40:21   
blizanac2
Hvala punooo


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1621
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 14:53:23   
Despacito
Jedna informacija za Novosadjanke koje idu prvi put na 1 komisiju. .da se ne bi ispalile i skoro izgubile zakazan termin..jer iako sam na vreme dosla i redovno 2 puta pitala nezainteresovanu saltetusu i portira, nisu umeli da nas upute, a svaki dan rade isto!!! Ulazite direktno na glavni ulaz sa zitnog trga, pravo pored portira, uz stepenice na 1 sprat, videcete hodnicak levo udjete, sa nekim kao odeljcima, u otprilike srednji, vrata sa leve strane. Dr. Milica, fina zenica radi. ..nikako ne ulazite na sporedni ulaz gde pise lekarska komisija! 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1622
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:10:48   
Despacito
Jedno pitanje..da li neko moze da mi protumaci sta mi pise navodno na uputu za ultrazvuk za 2 komisiju...samo da vidim da li je dobro napisano ( ko razume): Upucuje se na spec.pregled radi: PRO BMPO...i koliko se ceka na taj uz kad zakazes i predas dokumentaciju?

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1623
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:15:04   
vojvodjanka87
Despasito ja nisam dobila takav uput, prosla sam prvu komisiju u socijalnom u NS, tamo gde si opisala da je, kod one fine gospode, sutra dan otisla po overu prvostepene komisije i sa tim overeni uputom otisla na drugostepenu...U petak idem ponovo u socijalno po overen stacionarni uput i startujemo sa fetom... 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1624
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:25:14   
Despacito
Vojvodjanko moja hvala ti sto se uvek javis...podrska mi znaci. Mislimo na t....pozz

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here