|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.8.2020 14:36:22   
branki*
Meni je uspeo iz prve i to samo jedna celija mi je bila na aspiraciji.da te ohrabrim malo.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.8.2020 14:37:17   
branki*
A,ta tecnost je hidrosalpinks.to sam imala i ja.meni su 1 odstranili.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 14:04:57   
Mareka
Zdravo devojke!

Prošao je transfer. Sva tri su mi ubacili, jer su dva malo lošija. Nisam na to bila spremna, ali rekoše da je tako najbolje. Malo me je strah od viseplodne trudnoće, ali i od toga da nista ne uspe... Baš se nezgodno osećam. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 14:21:27   
Krisss985
Mareka drzim ti fige. 


Ja inace sledece nedelje idem na konsultacije za 4ti pokusaj. Odlucili smo da oprobamo srecu kod dr.Kopitovic. Drzite mi fige da razgovor prodje pozitivno i da nadjemo resenje za nas problem.

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 14:26:22   
Mareka


IZVORNA PORUKA: Krisss985

Mareka drzim ti fige. 


Ja inace sledece nedelje idem na konsultacije za 4ti pokusaj. Odlucili smo da oprobamo srecu kod dr.Kopitovic. Drzite mi fige da razgovor prodje pozitivno i da nadjemo resenje za nas problem.



DRŽIM FIGE !!! 🍀🍀
Dr. Kopitović je skroz super, videćete već. Želim vam uspeh ovaj put!!! 💗

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 14:38:46   
Krisss985
Hvalaaa 😘


Ti se samo opusti i od ❤ ti zelim da beta uskoro  potvrdi da si 🤰. 

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 16:00:10   
lesli
Mareka, Kris srecno! 🤞🤞🤞

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 16:26:37   
branki*
Srecno,navijam iz sveg srca!sad ste trudne!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.8.2020 22:56:27   
flamingos
Srećno.I ja navijam svim❤.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
19.8.2020 15:34:22   
Mareka
Hvala na podršci! ♥️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
21.8.2020 8:23:50   
Mareka
Dobro jutro, devojke!Danas mi je 3. dan posle transfera. 


Trudim se da ne razmišljam previše o tome da li će uspeti... Trudim se da budem opuštena i pozitivna. Doktorka mi je rekla da sve radim normalno. 
Ujutro idem u laganu šetnju, radim uglavnom sve kućne poslove: peglam, kuvam... ali mi se čini da se brže zamaram, nego inače. Grudi su mi prilično bolne i sva sam naduta... Doduše još od kako sam počela sa celom ovom pričom, imam opstipaciju, valjda od svih tih hormona. Osećam povremeno žiganje u jajnicima, ali iz predhodnih postova vidim da su neke od vas imale slična iskustva. 
Imam jednu dilemu. Dakle, betu treba da vadim 30.08, ali to je nedelja. Proverila sam i laboratorija ne rade nedeljom. Da li je bolje da uradim dan pre, u subotu ili da sačekam ponedeljak? 

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
21.8.2020 14:50:40   
lesli
Mareka, srecno! Drzimo palceve. 🤞🍀Mislim da mozes slobodno da uradis dan ranije. Ja posle 3 dana od transfera pocnem da dobijam nervni slom, tako da bih na tvom mestu uradila svakako ranije.

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
21.8.2020 15:00:39   
Krisss985


IZVORNA PORUKA: Mareka

Dobro jutro, devojke!Danas mi je 3. dan posle transfera. 


Trudim se da ne razmišljam previše o tome da li će uspeti... Trudim se da budem opuštena i pozitivna. Doktorka mi je rekla da sve radim normalno. 
Ujutro idem u laganu šetnju, radim uglavnom sve kućne poslove: peglam, kuvam... ali mi se čini da se brže zamaram, nego inače. Grudi su mi prilično bolne i sva sam naduta... Doduše još od kako sam počela sa celom ovom pričom, imam opstipaciju, valjda od svih tih hormona. Osećam povremeno žiganje u jajnicima, ali iz predhodnih postova vidim da su neke od vas imale slična iskustva. 
Imam jednu dilemu. Dakle, betu treba da vadim 30.08, ali to je nedelja. Proverila sam i laboratorija ne rade nedeljom. Da li je bolje da uradim dan pre, u subotu ili da sačekam ponedeljak? 




30.08 ti pada onda 12.ti dan od transfera? Mislim da mozes uraditi i 11 dan. A sto se simptoma tice ako si dobijala terapiju pre aspiracije onda je to normalno. 

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.8.2020 10:25:19   
Mareka
Zdravo žene!

Danas mi je 9. dan posle transfera. Javilo mi se malo krvarenje. Zvala sam Feronu, kažu da malo mirujem i da terapija ostaje ista(3x200mg Utrogestan vaginalno, Progesteron Depo 250mg na pet dana i Elevit 1tableta dnevno). Nisam do sada mirovala, doktorka mi je rekla da sve radim normalno, čak je naglasila da ne ležim niti sedim po ceo dan. Znam da je verovatno implantacija, da se javljalo i drugim ženama, ali sam sva nešto prestrašena. Rekli su mi da betu uradim ili u subotu ili u ponedeljak, jer mi 12. dan pada u nedelju. Uradiću u subotu, 29.08!Sada, kako moram da malo mirujem čini mi se da će ovo biti tri veeeoma duga dana do subote. 

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.8.2020 14:56:12   
nina12rs
Pozdrav svima,

Nakon vto ostalo mi je 13 neiskoristenih Merional injekcija. Vaze do kraja oktobra 2020. Povoljno bih prodala.

Kontakt: natalija12rs@gmail.com

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.8.2020 16:51:26   
branki*
Mareka,kakva je krv?

Miruj.ja bih strogo mirovala.tako sam i radila tad.navijam jako,jako!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina12rs)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 13:30:49   
Mareka


IZVORNA PORUKA: branki*

Mareka,kakva je krv?

Miruj.ja bih strogo mirovala.tako sam i radila tad.navijam jako,jako!



Krv je juče ujutro bila sveža, crvena. Zato sam se izbezumila, ali je bilo vrlo malo, tek malo na papiru i bukvalno dve tačke na ulošku. Sada je tamna, braon. Mirujem od juče. U petak ću morati na kratko na posao, na 1,5-2sata , pa ću posle na bocu u Dispanzer i ostatak dana ću takođe odmirovati. Onda u subotu idem da mi vade betu! Nadam se da će biti dobar rezultat... Svakako javljam.
Jako mi znači što ste ovde. Mislila sam da ću ovo moći sam da izguram, ali je stvarno veliki psihološki pritisak, da mi neverovatno prija što znam da vas ima još koje ste prošle i prolazite kroz sve ovo isto! 💕💕💕



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 15:13:51   
jess021
Koliko traje to krvarenje? Jel ti lici na ciklus? Ne zelim da te razocaram, ali budi spremna na oba ishoda. Navijam da je implenentacija



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 20:23:52   
Mareka
Krvarenje mi traje od juče prepodne. Znači, danas je drugi dan. Nije baš kao u ciklusu, dosta je oskudnije i sada je tamna ta krv. Inače imam bolne cikluse, a sada osećam samo konstantan blagi pritisak. Mislim, nije mi još ni vreme da dobijem...  Ipak, brine me jer se javilo 9. dan posle transfera... Negde sam pročitala da je usađivanje od 5-7. dana... 😳

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 20:29:46   
blizanac2
Meni licno je bio najgori deo citavog proceta to cekanje bete, nedoumice, ziganja, boluckanja, osluskivanje tela, razmisljanje, virkanje u gace jel curi nesto.. Ti samo miruj, uradi sve sto moze da te opusti, i veruj, budi jaka. Imas adekvatnu terapiju, pa polako. Drzim fige ❤️


(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 20:50:14   
Krisss985
Kako rece jess021 budi spremna na oba ishoda.

 No ja se nadam da ce beta u subotu biti pozitivna. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2020 21:05:56   
branki*
Miruj,molim te,pusti posao sad,ici cws posle.bilo je zena koje su krvarile,a opet su bile trudne i uspesno iznele trudnocu.ja navijam.javljaj sta se desava.jesi pokrivena utrogestanom?



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.8.2020 9:37:13   
Mareka
Nije uspelo. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.8.2020 11:51:02   
Krisss985
Zao mi je. Samo nemoj da se predajes. 


(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.8.2020 15:56:26   
jess021
Mareka, zao mi je. Jel to prva vto? Gde si radila? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here