|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 21:22:13   
Tacnica86
Kriss, a gde si radila FET?A kazi mi molim te koliko posle VTO si radila FET?

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 21:29:19   
Krisss985
U Genezisu. VTO sam imala u aprilu u junu radila ERA test ( rezultat smo cekali 3 nedelje) a u avgustu FET. Mislim da FET moze da se radi odma sledeci ciklus nakon neuspelog VTO posto nemas stimulaciju kao kod VTO. Ja sam radila kasnije zbog ERE. 

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 21:37:50   
Tacnica86
Aha...ja nista vise od standarnih analiza nisam radila ,a prvu VTO..sad kontam da se da mi kazu da radim jos nesto..npr trobofilija..itd

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 21:49:12   
Krisss985
Pa svakako ces pre posupka imati konsultaciju sa doktorkom pa videces sta kaze. 

Ja sam imala dva neuspela VTO i treci neuspeli FET. Kod prva dva radila samo osnovne preglede sve bilo u redu. Jedino pre drugog postupka mi se pojavila inzulinska rezistencija pa mi prepisali glucophage xr 750 i imala blago povisen TSH pa mi prepisali i eutirox 25mg na svaki drugi dan.A po ERA testu je ispalo da mi je endometri pre receptivan pa se transfer mora raditi malo ranije. A ERU preporucili nakon dva neuspela VTO. Ja sam nakon tri neuspela postupka promenila kliniku. Nadam se da cu u Feroni imati vise srece. Tu isto odradila osnovne preglede i jedino novo je NK celije koje nisam radila pre. 

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 21:54:56   
Tacnica86
I ja sam u Feroni...Kod profesprke Vesne Kopitovic..zadovoljna s njenom pristupom...Ja svaksko pijem eutirox ( sama odredkujem terapiju,nekad je 75,nekad 100)i  glucofage xr750...Nisu ti ni jednom preporucili da uradis trombofiliju?Kad odes ponovo na VTO?

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 22:03:57   
Krisss985
Ne. A Vesna Kopitovic mi ukinula i eutirox po njenom nisam trebala ni da pijem posto je bio u normalnim vrednostima a glucofage mi je pravio problem sa stomakom pa mi rekla da i to prestanem piti za sada. Tako da za sada pijem samo ujutro inofolic prasak a uvece inofolic kapsulu. Kad je videla prethodne nalaze preporucila samo NK celije.


(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 22:07:04   
Tacnica86
Svaka ti cas neodustajes...tako treba...ali samo ti znas kako ti je. Nadam se da ce sa vesnom da ti krene na bolje.. I sta ti kazu zasto me uspevaju?

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 22:17:03   
Krisss985
Po Dr. Kopitovic je problem u spermagramu. Pa samim ti slabijim embrionima. No videcemo. Ona misli da ima resenja. Trenutno rekla da odradimo nalaze pa ce videti no verovatno ce se raditi drugaciji protokol nego do sada. E sad na sta je mislila ne znam no saznacemo uskoro. 😉

A sto se trombofilije tice. Ne znam mozda i gresim ali pretpostavljam da po nalazima vremena krvarenja,koagulacije, protrobinskog vremena moze da vidi da li je potrebna dodatna analiza ili ne. Kazem nisam sigurna mozda i gresim.

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 22:22:52   
Tacnica86
Verovatno...ja ti zelim svu srecu..Mora da bude..prosto mora...i sve mi cemo se nekada kuckati na forumu "moja prva kasica"🤗..Sigurna sam...

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 22:31:33   
Krisss985
Hvalaaa. 🤗 Zelim i ja tebi svu srecu i da ova FET bude dobitna. 😘 

Ja verujem da nas ceka ta mala bebica negde, sve se desava u svoje vreme samo treba malo strpljenja. Nekome malo, nekome malo vise. No nema odustajanja. 

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.9.2020 23:34:46   
lesli
Tacnice, zao mi je sto nije uspelo.Drzim palceve da sledeci put bude dobitni.

Sto se trombofilija tice, gresite. Ako su aptt, vreme krvarenja itd ok, ne znaci da su trombofilije ok.

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 7:54:14   
Tacnica86
Hvala lesli...verovtno si upravu,jer se je ja uopste ne razumem u to..Ni ti citam, jer se odmah istrupujem da sve to ima...Ali znam da me svi pitaju jel sam radila trombofiliju. Ne znam vise..samo znam da kod mene mora sve teze da ide...Da znam da sam pocinilia neki greh,pa da idem da ga okajem...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 8:11:19   
jess021
Tacnice, nemoj tako. Znam da nije lako, ali glavu gore.


Jesi iz NS?, 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 9:54:33   
lesli
Maslacak, poslah ti juce pp.Nadam se da ces videti ovaj post.
Molim admine da me ne ubiju, pitanje za maslacak je u vezi VTO ali bih to radije sa njom preko pp-a 😄

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 9:58:39   
blizanac2

Lesli, kako se ovde salju privatne poruke? 🙄 
IZVORNA PORUKA: lesli

Maslacak, poslah ti juce pp.Nadam se da ces videti ovaj post.
Molim admine da me ne ubiju, pitanje za maslacak je u vezi VTO ali bih to radije sa njom preko pp-a 😄



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 10:03:29   
lesli
Moras da prebacis na desktop verziju na telefonu ili da udjes sa racunara na forum.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.9.2020 10:26:24   
Tacnica86
Ne Jess iz Nisa sam. Ali memam poverenja na zdravstvo u Nisu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.9.2020 18:44:32   
Mareka
Krisss985 i Tacnice,

držim vam palčeve, da ovog puta uspete!!! 💪🍀💕❤️💋🤞🍀🌠🌈🥊
Ja sam bila isto u Feroni, kod Vesne Kopitović. Prvi put bez uspeha, i bez zamrzavanja. Već se lagano počinjem pripremati za ponovni pokušaj. Bila sam kod moje dr, po upute... Verovatno ću sve ponovo, na istom mestu i kod iste doktorice. 

(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.9.2020 19:29:14   
Mimibey
Želim vam svima da uspete iz sledećeg pokušaja..🙏🙏🙏Ako nekome znači info, ja sam isto Ferona dr Milatović, prvi put bez uspeha i bez zamrzavanja, drugi put uspešno i još imamo zamrznute.. Dr je odmah znao šta će da menja u drugom pokušaju..Sve pohvale za Ferona tim.. 👏👏👏

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
18.9.2020 19:30:31   
Krisss985
Hvala Mareka 😘 Drzim i ja tebi palceve. 🍀💖

Inace ja tek 8mog idem na komisiju. 

(odgovor članu Mareka)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 9:35:04   
mark011
Da li neko slučajno zna gde s emože primiti intralipidna infuzija( samo davanje infuzije) pred VTO?

Hvala.

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 9:46:12   
nata11
Ja zvala lokalog dr opste prakse, naravno ukoliko istu imam napisanu u nekom dokumentu -otpusnu listu sa punkcije. Kupim infuziju, dodje i priključi mi kuci



_____________________________





(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 9:48:19   
mark011
Da li je on u Beogradu?
Treba mi neko u Beogradu...naravno imam izveštaj lekara, doduše u mailu ali mogu tražiti da mi pečatiraju.
Hvala puno...koja je cena? Znam da je infuzija oko 600 din...i kako si primala? Tj na koliko dana?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 10:32:37   
nata11
Ne ja sam u Juznoj Srbiji. Pozovi privatne klinike sigurno imaju terenske dr.



_____________________________





(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 13:11:24   
lesli


IZVORNA PORUKA: mark011

Da li je on u Beogradu?
Treba mi neko u Beogradu...naravno imam izveštaj lekara, doduše u mailu ali mogu tražiti da mi pečatiraju.
Hvala puno...koja je cena? Znam da je infuzija oko 600 din...i kako si primala? Tj na koliko dana?



Pozovi neki privatni dom zdravlja. Medigroup ili Belmedic. Oni izlaze na teren. Bar ovi prvi. Sa izvestajem mogu da ti daju lek.

(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here