|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 13:12:38   
lesli
Ne znam koja je cena, to bi trebalo da ti kazu u njihovom call centru.I da, obavezno kada zoves napomeni da ti je izvestaj u mailu. I pitaj kako da to reguliset_e, jer njima uglavnom treba neki dokaz (ne znam da li im treba kopija) zasto ti to daju.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.10.2020 13:13:25   
mark011
Hvala puno! Sad sam zvala, u Bel medicu 4000,00 a u medigroup traže da se radi crp krvna slika holesterol itd...i tamo je 2250,00 tako da videću...i euromedicu može ali uz izveštaj lekara iz euromedica.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.10.2020 21:23:54   
Krisss985
Dobro vece svima. Htela sam samo da vas obavestim da sam dobila pozivno pismo za 26.10. i da mi u Feroni zakazali za 29.10.

Bila odradila administrativni prijem i razgovarale sa doktorkom. Posto sam ciklus imala 15og. Doktorka me pitala zelimo li raditi sada ili u decembru. Mi se odlucili sada. Tako da od juce krenula sa primolutom i za 9.11 zakazan ultrazvuk. Ako sve bude ok idemo dalje i transfer bi se radio krajem meseca. 🤗🤗🤗

(odgovor članu mark011)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.10.2020 21:28:13   
Tacnica86
Bravo Kriss..bice to sve ok...🤗🙏Mi smo bili u petak za krio..ali mi se pojavio polip i moracu da radi histeroskopuju,pa onda decembra krio. Tako da prvo cemo to..pa onda odmrzavanje...

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.10.2020 22:20:15   
Krisss985
Tacnice, sad ce i decembar. Drzim ti fige za smrzlice. 😘


(odgovor članu Tacnica86)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.11.2020 12:08:47   
Mika46
Drage,
Poklanjam 6 kutija Cyclo-Progynova-e, datum isteka je novembar 2024.
Zaniteresovane mogu da se jave putem PP.

< Poruku je uredio Mika46 -- 2.11.2020 12:10:42 >

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.11.2020 22:17:49   
MalaBubica
Cao, htela sam te pitati koliko je vremena proslo od dobijanja poruke od Ferone do pozivnog pisma? I kako to da ti je pozivno pismo bilo za 26.10. a u Feroni ti zakazali ipak za 29.10.? Ja sam bila 27.10. na komisiji i odlucila se za Feronu, 03.11. sam dobila poruku od Ferone i sada cekam pozivno pismo, nadam se da ce doci sto pre jer ocekujem sledeci ciklus za nedelju dana... Zelim ti puno uspeha 😊 E da kojeg doktora si izbrala u Feroni? Pozdrav

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.11.2020 22:58:08   
Mimibey
Za nekih 7 do 10 dana bi trebalo da stigne pismo, možda i manje..

U pismu ti pise jedan datum, naravno da ne mora da bude bas taj obzirom da biras lekara, pa u skladu sa njegovim obavezama dobijas termin.. mozda bas taj datum koji je naveden u pismu, a vrv da ce biti koji dan posle.. Mislim da je vecini tako bilo, bar kad je Ferona u pitanju.. Sve pohvale za njih ♥️

(odgovor članu MalaBubica)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2020 6:41:39   
MalaBubica
Hvala ti na brzom odgovoru, posle 5 godina neuspeha jedva cekamo da se desi pa smo malo nestrpljivi, ovo nam je prva i nadamo se poslednja VTO. Svima zelim uspeh i mirnu trudnocu ❤


(odgovor članu Mimibey)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2020 8:09:55   
Krisss985
Ja sam 01.10.-og bila na komisiji, 16.10.-og dobila pozivno pismo na kojem sam dobila termin za 26.10. Kad sam zvala Feronu oni mi dali 29.10. ( koliko sam razumela 3 dana odstupanja moze da bude od datuma naznacenog na pozivnom pismu). Ja sam kod dr. Kopitovic. 


(odgovor članu MalaBubica)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2020 8:11:59   
Krisss985
Ja sam izabrala nju jer su mi je preporucili prijatelji. A i prvi razgovor pre komisije smo bili kod nje.


(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.11.2020 22:22:00   
lola14
Da li i pored urednog D-dimera u toku kontraceptivne terapije u pripremi za krio transfer mora da se radi test na trombofiliju ili ne mora? Moj dr nije trazio da uradim, a vidim da mnogi rade inicijativno zajedno sa IR, pa da vidim kakva su iskustva. 

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 9:08:51   
lesli
Ako mozes, ja bih ti savetovala da uradis.Ja recimo imam blage mutacije, ali i ne bas sjajno iskustvo.Imala sam missed u prvoj trudnoci, ta je bila prirodna i lako sam zatrudnela. Tada nisam znala za trombofiliju.Onda nisam ostajala trudna i radjene su trombofilije u sklopu ispitivanja steriliteta.Onda je radjena VTO, d-dimer bio uredan u prvom trimestru, posle toga je poceo da skace. I pored terapije na kraju trudnoce sam imala zacetak DVT.Nakon toga, pokusaj VTO za drugo dete, d-dimer sa istom terapijom skace jos u vreme vadjenja bete (koja je tada bila negativna). Nisam imala terapiju od transfera.Sada sam ponovo trudna, treci transfer. D-dimer je bio ok u vreme transfera ali su mi odmah ukljucili fraksiparin cim je utvrdjena trudnoca (iako je d-dimer bio jos uvek ok)

Uzrok tog misseda niko naravno ne zna, ali kada cuju sta se posle izdesavalo navode kao potencijalni uzrok i trombofilije.

< Poruku je uredio lesli -- 10.11.2020 9:12:15 >

(odgovor članu lola14)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 10:31:31   
nata11
Lesli nisam u toku user posted image Cestitam user posted image

I ja bih ti savetovala da uradis trombofilije. Koliko god popularan bio taj novi stav da trombofilije ne uticu na ishod meni je iskustvo drugacije pokazalo.


_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 11:32:04   
lesli


IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli nisam u toku user posted image Cestitam user posted image  



Hvala Nato 🤗
Tek sam se pre neki dan pribelezila u trudnickoj temi. :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 13:18:33   
lola14
Lesli, Nato, hvala na savetu! Cestitke Lesli za ostvarenu trudnocu!


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 13:45:46   
Krisss985
Bila juce na pregledu , sve je ok tako da idemo dalje sa programom. Od 13.og do 17.og se bockam Bemfola inekcijama. A 17og ultrazvuk i vadjenje krvi.


(odgovor članu lola14)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 14:24:00   
lesli
Lola hvala i nema na cemu. 🤗

Kriss, srecno u postupku!

(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 15:26:41   
Krisss985
Hvala lesli 😘


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 22:48:55   
smeško
Les, divne, predivne vesti! Zelim ti trudnocu bez stresa i jos jednu divnu bebicu! Zasluzila si!💖


(odgovor članu Krisss985)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.11.2020 22:50:38   
Sanjica26 RR
Lesli, jos jednom cestitam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2020 9:38:14   
lesli
Sanjice, Smesko hvala 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.11.2020 9:50:52   
nata11
Kriss srecno user posted image

Da sto pre zavrsite da vas ne omete ova Korona.

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.11.2020 8:59:53   
Truntica
Pozdrav, nova sam na forumu, ali ne i u pokusaju da se ostvarim u ulozi majke. Suprug i ja vec nekoliko godina pokusavamo, ali nikada do trudnoce nije doslo. Uradili smo brojne pretrage i dosli do dijagnoze- blaga endometrioza po peritoneumu, nema je na jajnicima. Radjena je laparoskopija, ali zarista nisu uklonjena, jer su navodno minimalna. Savjet je da se ostvari trudnoca.Sada smo u postupku, tacnije cekamo transfer, zbog rizika od hiperstimulacije. Od dobijeh 15 jc, dosli smo do 2 blaste, koje su zamrznute. Interesuje me da li je neka od vas imala problem sa endometriozom i da li je uspjela osvariti trudnocu i iznijeti do kraja i da li je imala slicno iskustvo gdje radjena samo dijagnosticka laparoskopija. Hvala.

Takodje, svim curama u postupku zelim uspjeh i da sto prije ostvarite svoje zelje. 🤞


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
14.11.2020 14:23:50   
lesli
Ja licno nisam imala endometriozu, ali ima clanica koje jesu (dunja npr) i ima dvoje dece zahvaljujuci vto.
Secam se i dok sam u toku postupka cekala na klinici na pregled, dosla je zena koja je zamolila samo da udje u ordinaciju i da nesto pita dr koja vodi postupke. Posto su vrata bila otvorena, iz razgovora sam shvatila da je je zena trudna i da je bila zabrinuta za endometriozu. Doktorka joj je rekla da ne brine, da je vazno da je trudna i da ce trudnoca da smiri endometriozu.
Nadam se da sam malo bar pomogla...


(odgovor članu Truntica)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here