RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Sarav -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (5.4.2018 19:23:37)

Pa sve igračke su prelepe! U zdravlje da se igraju dečica!
Bravo za RR i sponzora [sm=bravo.gif]




tacadj -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (5.4.2018 19:24:20)

Svima donosi ista posta ali ja ne znam koja :) Ja sam nasla paketic ispred vrata pa sam sigurna da nije postexpress jer oni traze i potpis.Moguce da je dailyexpress,oni nikad ne traze potpis i sl.




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (5.4.2018 19:31:31)

Ni ja nisam obratila paznju, da nije trazio potpis a znam da nije post ex. Jer je bio beli kombi.




MamaZox -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (5.4.2018 21:01:06)

Stigle i nama kocije!
Bas su lepe , kao i sve wow igracke!
Hvala![sm=nosecka.gif]




Dora89 -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (5.4.2018 21:54:06)


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: MamaJo

Na google ukucaj post image, odmah ti izadje opcija choose image, izaberes slicicu igracke, pronadjes gde pise da se postavi na forume kopiras taj link i nalepis ga ovde .. probala sam najjednostavnije da objasnim 😁 probaj, i meni je trebalo sto god da skontam kako da stavim sliku a posle sam shvatila da je vrlo prosto 😁


Hvala, MamaJo!




Dadadespotbukvic -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (6.4.2018 10:22:23)


Dailyexpress dame moje igracke su vrhunske




bojana92 -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (8.4.2018 0:41:44)

[img]https://s9.postimg.org/cvnjnvbmn/Ringeraja_i_WOW.jpg[/img]Evo slike i naseg poklona,nisam stigla ranije da je potavim.Igracka je prelepa,Fico se ne odvaja od nje :) Hvala puno najboljoj RR i predivnom sponzoru :) Hristos voskrese




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (8.4.2018 21:47:18)

Igracke su sjaaajneee.
Posto sam im tek jutros dala... kao doneo zeka ciiitav dan se igraju svo troje. Odusevljeni su.
V evo spava sa.rozim auticem [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (8.4.2018 22:18:22)

😁😁
Sadržaji

Sjajno!
Vidi se da su bas lepe igrackice!
Neka decica uzivaju ❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]