RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 7:42:56)

Ja evo saljem D u vrtic. Jer lep je dan a ja imam casove posle kuvanje necu moci da je izvedem a glupo.mi da se smara kuci. Nek ide da se igra sa drugarima.
Ona doruckuje. Nesto smo kasno ustale.
Mrzim kad sve na frku moram. Jps do banke treba da svratim u prodavnicu. I brzinski kuci na casove.

Pozdravljam vas




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 9:52:17)

PA dobro trudnice gde ste vi???

ccc...sad cu da zovem policajca za trudjenje (kaze moja D ahahah)

Pih iznervirah se ispalio me djak, a sad bi iskreno mogao i ovaj drugi [sm=smiley36.gif] prosla me volja za casovima. Mm boluje, evo ga jos u pidzami. Da prostite samo me zaj... Ni krevete ne mogu od njega da namestim jer se razbaskario. Pa dok sam ga nahranila. Veca je komplikacija od malog deteta.

Odoh da poradim nesto ako uspem od njega hihih..Po D cu u 11 u vrtic. Tako sam se dogovorila sa vaspitacicama. I rekla sam da sam je dala da je ne bih drzala u kuci po ovako lepom vremenu. Pa nek se tamo druzi a docicu pre spavanja po nju.

Prodje jutro brzinom svetlosti. U banci sam se nacekala. uprodavnici guzva, dorucak i malo nesto okolo evo vec 10




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 10:10:15)

Tm ne radi..ala si ga nadrljala..kad bi ti mogla tako da se ponasas kad se porodis[sm=smiley36.gif]
Moje su u vrticu do pola 1..lepo neka rucaju,pa idem po njih..
A sad idem sa tatom i babom na groblje..dedi je 6 godina..a nesto mi je teska glava..a pritisak ok..




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 11:36:15)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tm ne radi..ala si ga nadrljala..kad bi ti mogla tako da se ponasas kad se porodis[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] bas me sad vaspitacica pita kako uspevam stalno da jurim i zurim eheheh...Jao uzdam se u taj brzi oporavak. Ma ja nikad ni ne bih mogla tako da se ponasam. Volim ga stvarno ali me nekad tolikooooo nervira da me izludjuje. On je nevidjeni hedosnita. I ja sam, al ja bas ne mogu da budem tolika opustencija, ustvari bolje reci ovako ja kad se opustim ja sam vala opustena. haah i to onako nek ide zivot, moze oko mene sve da se raspada. Na letovanju mi nije frka da dam za svaku glupost pare. A on je vise ovako svakodnevno hedonista. A ja sam svakodnevno stipsa i prakticna




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 11:45:00)

Isto[sm=smiley36.gif]
Isla sam na groblje i na buvljak..kupila sam gace..stalno sam mokra..nasla sam extra,turske..10kom 950din[sm=smiley36.gif] peri,deri... i isla da vidim gde mogu trotinete da popravim,posto mm ne zna,a boze moj da pita..menjaju lezajeve..moram sutra da im odnesem..tocak je samo otpao[sm=smiley13.gif]
I sad da slozim ves i idem po decu i u setnju!




Sanjica26 RR -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 13:54:19)

Ljiso, od kako je bila zakljucana tema nema nikog da proviri.
Trudnice, ponovo radi bioskop[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 13:55:07)

Meni ginekolog dao vaginalete polyginax. To mi u prvoj trudnoci niko nije dao. Jeste vi mozda koristili pred porodjaj?

Jao sad kad pomislim jos i taj neugodan osecaj. Fuj.

Malo kasnim s ruckom danas. Nesto sam pobrljavila jer je mm kuci pa nisam organizovana ahahaha... Obaveza vise.
Nego izgleda se mame razletele po lepom vremenu. Zavidim vam. Ja danas kao i svaki dan pola dana za racunarom i kucnim obavezama

Vidim Sanjice heheh...ali ipak mislim da se mame smucaju [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 14:38:10)

Ljiso ja sam koristila Ginodaktanol pred kraj trudnoce,svako drugo vece.Super su,beba nece imati problema sa okicama,nece joj drljaviti kao sto inace bebama bude.




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 15:24:14)

Da D je meni krmeljala kad se rodila. Ali njoj je taj suzni kanal bio zacepljen. E sad da li je to jer je pokupila neke bakterije pri izlazu ili ne nemam pojma.

Eh ja oprala sudove. Posle cu kolace da umutim a sad cu malcice da radim za sefa. Posle idem u tehnomaniju da uzmem susilicu.




bojana92 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 15:28:08)

Koristila sam i ja polyginax.Dr mi dao na pocetku 9-tog meseca,tako je bilo u prvoj trudnoci,u drugoj se ne secam.




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 16:13:04)

A bris ti je ok?




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 16:38:35)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

A bris ti je ok?

ma nisu mi ni radili briseve zato sam i iznenadjena sto puf eto tako. Doduse to mi ne dade moj dr vec ta njegova koleginica koja je gledala UZ. A njega sam zaboravila da pitam da prostite jel da turam il da ne turam[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 17:09:42)

Mozda kada te je pregledala videla sekret[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 17:12:25)

Ja sam u prvoj polyginax, a sad u drugoj macmiror... druga beba mi je jako bila krmeljiva, jedan dan nije mogla oci da otvori, pa su joj krmeljcice sklanjali fizioloskim... ja sam bas imala problem sa pojacanim sekretom. Dr mi je rekla svako vece da ih stavljam.




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 17:14:14)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mozda kada te je pregledala videla sekret[sm=smiley36.gif]

pa mokre su mi gacice ali nema sad nekog mirisa ili nesto neprijatno da je, ali non stop sam mis mokre gace i pitala sam dr za to on rekao ma sve je to normalno. Tako da mi on nista nije davao. A i stvarno mislim sad onako kao zena mogu reci da osim mokrih gacica nemam tegobe. [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 17:54:58)

I meni su mokre..ali od znoja..danas sam kupila jos 10 gaca😁
A sekret nemam..
Mozda joj je takva praksa.da sve bude cisto za porodjaj.




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 17:58:07)

Izes ga kaze dr pojacan sekret u trudnoci je normalan jer se telo priprema za dolazak bebe. Da prostis podmazujemo se [sm=smiley36.gif]
Tako da nemam pojma. Menjam gace dva puta na dan a nekad ako idem negde i 3. Kad mi se desi da nemam ciste gace dodje mi da se utepam pa sam uvece pocela da nosim od mm bokserice a moje cuvam za dan[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 18:10:43)

Ja sam nosila dnevne uloške, zapravo nosim ih uvek, ne mogu bez njih.




Rosita -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 18:38:26)

Meni je D morao ab mast za oci, a N malo krmelja, bas sam mu malopre custila fizioloskim. Brisevi cisti, ukljucujuci i gbs.
Mi kod kuce[sm=bravo.gif]. Videcemo jos kako da negujemo suvu kozu, ali verujem da nije strasno, oporavice se.
Bebac mi je dobar, ja sam ok, umorna. Nosim obicne gace, krvarenje kao pred kraj menstruacije[sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 19:05:52)

Joj.ana odlepljuju mi se dnevni..onda me jos vise nervira..




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 22:11:47)

idem sad da turim jednu i da staim ulozak.Ne znam koji mi je gori osecaj vaginaleta kad krene da curi kad ustanem ili da drzim ulozak dnevni. Mislim zato i menjam gace sto puta na dan jer ne volim dnevne uloske.

Tata mi je bas bolestan. Ruka ga boli mesecima i konacno je bio kod dr. Dr mu rekao da ce ostati bukvalno invalid bude li ista radio a krecu radovi na njivi i u vocnjaku. Tata mi je ocajan a ja sam tuzna. On sad tamo nema nikog ono ranije je imao bar mene. Ja sam odrzavala salas uskakala mu kad je trebalo da se prska vocnjak a sad...Plus zbog bebe nema sanse da idem da mu pomognem a i daleko sam.

Susilicu ipak narucujem online jeftinija mi je da narucim preko tel. Neverovatno. Idem da spavam premorena sam. Radila sam danas za sefa. Ne zove me. A ja vise nemam snage.
Javicu mu se da sam u carstvu snova




Ana RR -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 22:20:20)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj.ana odlepljuju mi se dnevni..onda me jos vise nervira..


Kako bre? Ja koristim Libresse i nikad mi se nisu odlepili.




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 22:57:19)

Ana.to znaci da se ipak ne znojis..ja nemam sekret,samo mokre gace[sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (4.4.2018 23:48:24)

Hahaha, ne, ne znojim se [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat] (5.4.2018 6:14:25)

Ja nocas svako malo ustajala. Da ne kazem na dva sata pa onda na sat. I evo sad sam odustala od vracanja u krevet.
Pa ja cu biti kao zombi kad Pavle izadje. Jaooo valjda ce on biti spavalica.
Moram se raspitati odmah sta da dajem za grceve. I da kupim onaj caj od komoraca.
Nasla sam termofor il kako se vec zove i o sto se stavlja.na tibicu. Jeee... Al ne znam koliko ce mu biti do toga.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>