laz snaja i svekrva (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


gogi100000 -> laz snaja i svekrva (6.4.2018 7:44:22)

Konkretan slucaj. Otac i majka na poslu. Svekrva cuva dete jer je bolesno. Roditelji se bude i otac konstatuje da dete nema temperaturu, majka nije sigurna. Majka kaze svekrvi meri detetu temperaturu. Svekrva kaze da hoce.Roditelji odlaze na posao. Majka zove svekrvu i pita jel dete ima temperaturu jel merila temperaturu. Svekrva kaze da dete nema temperaturu i da je merila. Na pitanje kolika je temperatura,Svekrva posle krace pauze kaze 36.8. Majka pita dete jel baba merila temperatutru? Dete kaze nije merila. Svekrva kaze dete je dobro nema temperaturu, zato nisam merila sad cemo, samo da se obuce. Kad je obukla scekrva javlja da je temperatura 36.6. Majka zove oca i javlja mu da je dete dobro i da je svekrva lagala. Kako bi ste reagovalu na ovu situaciju?




Misha i Ljisha -> RE: laz snaja i svekrva (6.4.2018 7:53:15)

Ima tema kako se slazete sa svekrvom. Al ajd da kazem misljenje i ovde. Nista strasno ja sam mm X puta lagala da sam merila temp a nisam [sm=smiley36.gif] jer vidim da je dete dobro i da nema.potrebe da je gnjavim sa merenjem temp. I onda isto slazem da da 36,6 ili 36,8 i td. Baba zna sta radi i sigurno prati dete. Svejednk i da ima temp 37,5 nece mu nista dati od lekova dok ne dodje do 38. Tako da nije razlog za ljutnju paniku ili bilo sta.
Cak moja mama koliko je corava mislim da ne bi ubola.dozu da joj da pravu kolicinu brufena ili paracetamola. Bitno je opste stanje deteta. A sveki moja bi se isto ponasala kao i tvoja. Ako je dete dobro ne treba ga gnjaviti




IvanaSK RR -> RE: laz snaja i svekrva (6.4.2018 8:11:41)

Postovi su prebaceni u ovu temu Klik




Stranica: [1]