NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (20.4.2018 20:00:32)

Drage naše dame, Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom – prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas obraduje tokom ovih prolećnih dana!

NUXE za 2 dame na Ringeraji poklanja po jednu NUXE Crme Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu.


[img]https://i.imgur.com/hAOADZU.jpg[/img]

NUXE Intenzivna učvršćujuća krema za telo je pre svega prirodno rešenje za zdravu, zategnutu i jedru kožu tela. Afrička kigelija, jedan od glavnih sastojaka u kremi za učvršćivanje je izbor koji vekovima koriste Afrikanke, te su stoga čuvene po svojoj zategnutoj koži.
Deluje dubinski i jača strukturu kože. Dok ekstrakt brazilske mimoze i polisaharidi zobi pružaju trenutan lifting efekt, Jasmin i vitamin E štite kožu od pojave vidljivih znakova starenja. Negujte svoje grudi, stomak, ruke, bedra...

Opuštena koža tela je od sada prošlost!



Takmičenje traje od 21.4. do 2.5.2018. (zaključno sa 2.5.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnije korisnice, koje budu dale najveći doprinos forumu!!!

NUXE svakom od 2 dobitnika poklanja po jednu NUXE Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu .


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do
sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati tokom 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE.




Anck Su Nmaun -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (20.4.2018 20:33:45)

Oper divna Nuxe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (20.4.2018 21:56:25)

Bravo 😊

Maraj, hajde da navijamo za tebe ☺




Tajčica -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (20.4.2018 23:45:24)

Divota [sm=smiley27.gif] [sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (21.4.2018 8:42:03)

Jel' ovu nagradu ne mogu da dobiju oni koji su u nekom prethodnom periodu dobili "NUXE" proizvode u nagradnoj igri na RR?




IvanaSK RR -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (21.4.2018 9:05:00)

Divno za Nuxe[sm=bravo.gif]
Dora, kada si dobila Nuxe? Ne mogu se ponavljati dobitnici u godinu dana, pise gore u prvom postu.




Sarav -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (21.4.2018 16:35:45)

Bravo za Nuxe[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (21.4.2018 22:36:04)

Da, dobitnici se ne ponavljaju god.dana ☺
Ja sam u decembru dobila balzam - presavrsen je 💗




MimaKos -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 2:17:10)

Pa divnooo [sm=zz_inlove.gif][sm=rozacrtici.gif] za nekog ko se porodio pre tri meseca ovo je spas, jer ova fantasticna krema zateze i ucvrscuje opustenu kozu tela, a mislim da ima i anti age efekat, idealan mene koja sam se baaas [sm=zz_banghead.gif] ubucila sad sa drugom bebom.. Inace obozavam Nuxe, njihovo suvo ulje me spasilo, koristila sam ga u obe trudnoce, nemam nijednu striju a obe bebe su bile bas krupne! I preeedivnoo mirise! [sm=smiley20.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] [sm=smiley27.gif]




MimaKos -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 2:30:59)

Bas sam se obradovala kad sam ovo videla, kao da me neko pitao sta mi najvise treba [sm=smiley19.gif] Bebac [sm=duda.gif] i ja jedva docekali lepo vreme, a mama se odmah bacila na duuugeee setnje da se sto pre vrati u formu [sm=love.gif]




MimaKos -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 2:39:39)


IZVORNA PORUKA: Sarav

Bravo za Nuxe[sm=bravo.gif]


I za Ringeraja sajt, ja im i u inbox napisala, odusevljena sam![sm=bravo.gif]




jagodp -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 4:59:08)

Pa ja sam presrecna, bas je u apoteci blizu mene pre neki dan bila promocija Nuxe proizvoda, a kako sam ja zaljubljena u njihovo svetlucavo suvo ulje, zalepila sam se odmah [sm=smiley36.gif] Koristim i njihovu hidratantnu kremu protiv umorne koze koja matira ten sto je meni najvaznije! Za ovu kremu sam cula da je fenomenalna i da moze da se maze po celom telu, da ucvrscuje opustenu kozu bas (u mom slucaju stomak i ruke, non stop se gojim i mrsavim [sm=zz_furious.gif]) bas bih volela da je isprobam!
💞💞💞evo i slicice mog omiljenog, leti samo njega i koristim, parfem mi uopste ne treba, a koza meka, mirisna, svetlucava!!! 💞💞💞

http://album.ringeraja.rs/index.php?page=image1&ID=23685




MimaKos -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 5:39:03)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Pa divnooo [sm=zz_inlove.gif][sm=rozacrtici.gif] za nekog ko se porodio pre tri meseca ovo je spas, jer ova fantasticna krema zateze i ucvrscuje opustenu kozu tela, a mislim da ima i anti age efekat, idealan mene koja sam se baaas [sm=zz_banghead.gif] ubucila sad sa drugom bebom.. Inace obozavam Nuxe, njihovo suvo ulje me spasilo, koristila sam ga u obe trudnoce, nemam nijednu striju a obe bebe su bile bas krupne! I preeedivnoo mirise! [sm=smiley20.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] [sm=smiley27.gif]

Evo je i mojaaa http://album.ringeraja.rs/index.php?page=image1&ID=23686




vocicana -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 6:19:56)

Opa! Bravo za nagradnu igru, pisite dame, nagrada je vise nego predivna![sm=bravo.gif]Bravo RR i bravo za sponzora!




Dora89 -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (23.4.2018 8:35:11)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Divno za Nuxe[sm=bravo.gif]
Dora, kada si dobila Nuxe? Ne mogu se ponavljati dobitnici u godinu dana, pise gore u prvom postu.


E, skorije sam dobila, mislim u martu. Onda navijam! [sm=bravo.gif] Veliko BRAVO što se dobitnici ne ponavljaju, da što više članica dobije nagradu!




jagodp -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (24.4.2018 8:07:13)


IZVORNA PORUKA: MimaKos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Pa divnooo [sm=zz_inlove.gif][sm=rozacrtici.gif] za nekog ko se porodio pre tri meseca ovo je spas, jer ova fantasticna krema zateze i ucvrscuje opustenu kozu tela, a mislim da ima i anti age efekat, idealan mene koja sam se baaas [sm=zz_banghead.gif] ubucila sad sa drugom bebom.. Inace obozavam Nuxe, njihovo suvo ulje me spasilo, koristila sam ga u obe trudnoce, nemam nijednu striju a obe bebe su bile bas krupne! I preeedivnoo mirise! [sm=smiley20.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] [sm=smiley27.gif]

Evo je i mojaaa http://album.ringeraja.rs/index.php?page=image1&ID=23686

Ma fenomenalna stvar, meni se samo mnogo sviđa to kad koža onako lepo svetluca! i noge mi deluju mršavije zbog toga [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (24.4.2018 8:15:45)

Nuxe,divnooo [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (24.4.2018 13:07:04)

Kao i svi Nuxe proizvodi. Odlicni




Dragce86 -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (24.4.2018 21:27:46)

Nuxe kozmetika sjajna kao i uvek! Navijam za najvrednijeg :)
Nazalost, nemam previse vremena u ovom periodu i zao mi je sto propustam ovako divno takmicenje i nagradjivanje :)




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (24.4.2018 21:39:12)

Pisite samo, nagrada je savrsena 😍
Ja nisam u trci za kremu jer sam dobila skoro nuxe, i drzim fige svima 😊




MimaKos -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (26.4.2018 0:38:29)

Koliko li je Nuxe poklona podelio kad je svaka mama koja se javila dobila nesto u zadnjih par meseci? [sm=smiley36.gif] Nova sam na sajtu ali stvarno svaka cast!




jagodp -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (26.4.2018 19:28:04)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pisite samo, nagrada je savrsena 😍
Ja nisam u trci za kremu jer sam dobila skoro nuxe, i drzim fige svima 😊

Ma sad pred leto stvarno savrsena! Nisu mogli bolju stvar da dele, ne znam zenu kojoj ovo nije potrebno! [sm=smiley1.gif][sm=love.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (26.4.2018 19:58:55)


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Koliko li je Nuxe poklona podelio kad je svaka mama koja se javila dobila nesto u zadnjih par meseci? [sm=smiley36.gif] Nova sam na sajtu ali stvarno svaka cast!


Nuxe je stalni sponzor i na svakih par meseci poklanja nesto. Prati i ucestvuj, fenomenalne nagrade😁




medamisko -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (26.4.2018 21:02:47)

Divnom




marketing RR -> RE: NUXE vam poklanja Crème Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu (3.5.2018 20:49:05)


NUXE za 2 dame na Ringeraji poklanja po jednu NUXE Crme Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu.

Dobitnice su:

MimaKos sa 2562 objave na forumu
i
Misha i Ljisha sa 161-om objavom na forumu



Čestitamo [sm=bravo.gif]

Drage dame, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, do 8.5.2018.



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage naše dame, Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom – prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas obraduje tokom ovih prolećnih dana!

NUXE za 2 dame na Ringeraji poklanja po jednu NUXE Crme Fondante Raffermisante Učvršćujuću kremu.


[img]https://i.imgur.com/hAOADZU.jpg[/img]

NUXE Intenzivna učvršćujuća krema za telo je pre svega prirodno rešenje za zdravu, zategnutu i jedru kožu tela. Afrička kigelija, jedan od glavnih sastojaka u kremi za učvršćivanje je izbor koji vekovima koriste Afrikanke, te su stoga čuvene po svojoj zategnutoj koži.
Deluje dubinski i jača strukturu kože. Dok ekstrakt brazilske mimoze i polisaharidi zobi pružaju trenutan lifting efekt, Jasmin i vitamin E štite kožu od pojave vidljivih znakova starenja. Negujte svoje grudi, stomak, ruke, bedra...

Opuštena koža tela je od sada prošlost!







Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>