|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
27.5.2018 22:49:54   
vocicana
Kod nas muz drzi i upozorva da ne mrda, sada on kao ceka, ja secnem, on za svaki noktic kaze goto je

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
27.5.2018 22:54:59   
Rosita
Dobro vece. Mi smo ceo vikend imali goste, jedne, druge, vodila D na rodjendan, ma evo tek sam stigla njega da podmirim i da legne, davno je bio za krevet ali veceras je mali kasno legao i veliki je morao da ceka, mm rasklanja haos po kuci i tako. D mi je kljucao od umora ali je morao da skupi igračke. Lepo mu kažem kad ti neko dođe ne vadi sve, sad nek slaže. I mi smo umorni pa odrađujemo svoje.
Bebcu moram da secem nokte 1* nedeljno. Oci su mu bolje, ali nije to skroz to. Prvo, sanse nema da mu posuvratim kapak i ubacim mast. Namazem ja, udje tu nesto, ali daleko od najpozeljnijeg. Da li zato ili su ipak ti kanali, tek nije bas ko rukom odneto. Jos 2 dana koristicu mast.
Legla bih al moram da peglam za sutra , pakujem masinu, istusiram se, rex dve sa mm i eto peocice ponoc.
Laku noc

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
27.5.2018 22:56:37   
vocicana
Rosita user posted image
Jao ljudi idite na spavanje, kada mozeteeee, sve i dala sada da se zavucem pod pokrivac, bas sam umorna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 8:09:35   
emicaa
jutro,da me T nije probudila u pola 8 ko zna ko kad bih spavala.I D sam ja budila.On divlja nocu pa bi ujutru spavao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 9:42:19   
Misha i Ljisha
Dobro jutro da ne kazem dobar dan.

Ja se i dalje petljam sa dojenjem. Ajte mame pogotovo koje imate velike grudi i tesko se izmlazate ajde tamo u temu.

Odoh imam svasta u planu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 10:04:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja sam se prehladila (opet) user posted image
Ustala sam jutros da budim sina i vratila se u krevet. U međuvremenu se muz i maca probudili pa ju je on spremio za vrtic i odveo. Do malo pre sam lezala, nemam snage da mrdnem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 10:30:39   
Anck Su Nmaun
Daaan
Ja sedim.kod majstora cekam auto da zavrse pa odoh kuci da stavljam rucak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 14:25:07   
vocicana
samo da kazem dobar dan,.on je konacno zaspao izdrao se i zaspao.
Sto mi je lepo sto sam kuci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 21:51:35   
Misha i Ljisha
Ne verujem da je kraj dana. O Boze hvala ti!
user posted image

Odoh da se izmuzem sa rucnom pumpicom. Sad sam opet bila u temi pumpice za izmlazanje i nadjoh na sajtovima da kazu da avent ne odgovaraju zenama sa velikim grudima i pokolebala sam se u momentu a taman sam mislila da sam se odlucila. Dojenje ide pa stane i u krug. Ja ne verujem da mi dete ima vec 6 nedelja i da se i dalje patimo. Strasno.

Sutra ujutru idem u lab da proverim insulin. Potajno se nadam da mi je potrebna terapija. Kaze mi dr da sam se emocionalno vezala za svoju terapiju user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
28.5.2018 22:44:59   
mama Jo
Dobro vece i laku noc 😊
Jedva cekam da zaspim i nadam se da cu uspeti da vezem nekoliko sati...
Joj Ljisho bas sam danas pomislila - ne mogu da verujem da beba ima vec 5 meseci...
Zao mi je sto se mucite sa sikenjem...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 6:48:01   
Duškić
Ljiso user posted image ,
Ivana jesi li bolje jutros?
Moj vampiric se probudio, vozi neki auto po stanu i galami.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 8:20:47   
emicaa
Dobro jutro.
Ivana kako si danas?
Mi se probudili prije pola sata,danas ostajemo cijeli dan u stanu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 8:46:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, on ne ide danas u vrtic?
Ja sam zapusena, nos zeza... Bas fuj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 13:57:40   
jess021
Gde ste mame?
Jel opet neka nagradna igra?user posted image
L nesto proslinavila, kaslje, dobila i konjuktivitis, ja je odvela kod dr, kaze to je samo uvod u virozuuser posted image
Nadam se da nije u pravu. Tako da smo danas kuci. Moram nekog nahvatati, citaj tetku, da izvede popodne malu napolje.
Eto zurka...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 14:03:39   
IvanaSK RR
Jeste nagradna igra. Ja pišem da bih mozda osvojila sinu lazy bag.
Nek ozdravi sto pre!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 15:04:35   
vocicana
Divan dan mame.Samo pisite. Ja ga nemam gdeuser posted image
Moje dete spava,ja pristavila rucak, jos malo pa se budimo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 16:05:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ovih dana stalno neka guzva. Danas cuvam troje dece. Uskoro cu na posao. Posle po T na ples. Napolju je bas toplo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 19:56:07   
Misha i Ljisha
Dobro vece. P spava a D i mm se jos nisu vratili sa treninga. Sad cu malo da uzivam u momentima neprocenjive tisineuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 20:43:28   
jess021
Ivana, ondaK znas da navijamuser posted image
Ja uspavljujem Milu, pa cu i ja pod tus. Danas smo ceo dan u stanu, ali bila nam je tetka pa je brzo proslo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 21:26:34   
IvanaSK RR
Hvala, Jess. Kako je L?
Ljiso, jesi dovoljno uzivala? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
29.5.2018 22:41:45   
Misha i Ljisha
Ivana ni priblizno dovoljno ni pribliznouser posted image

Ja evo lezik hocu da gledam seriju a i spavala bih. Deran mi se nesto komesa. Izgleda ce nocas da se budi. Izlaze iz njega gasovi
Sutra. Samo obican dan nista novop

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
30.5.2018 6:30:43   
Milena18
Dobro jutro!
Jess, kako ti je L?
Ivana, jesi li ti bolje?
Ja spremna za posao. Idem da budim M, pa da se ubacimo u rutinu. Jedva čekam vikend, nešto mi sporo prolazi ova nedelja.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
30.5.2018 8:07:17   
emicaa
jutro,ja opet da kukam.Ali stvarno ne znam kako cu izdrzati danaanji dan.David se budio x puta vristeci.I danas cuvam od zaove djecu,sa njih cetvoro ce mi biti super.
Milena i meni ova sedmica nesto nema kraja,inace bas prolere dani.
Ivana jesi li ozdravila?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
30.5.2018 8:38:57   
Rosita
Jutro. Slabo se piše ovde.
Ja bila kod ginekologa. Moja dr dala otkaz, neka što me primila samo me ručno pregledala i ispipala. Kaže papa 6 meseci posle p. Radiće mi ultrazvuk o laboratoriju.
Došla, starijeg odvela u vrtić, mlađeg preuzela. Definitivno sam ustala u 5. Već me boli glava.
Kuća je haos. Juče uveče kažem mm da ih odvede van da ja raspremim, kaže on će kasnije, ajmo svi van. Ništa nije raspremljenouser posted image .
Pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
30.5.2018 9:14:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam sinoc do 1 sat pisala diplome za ucenike. Zamolile su me koleginice. Jedne godine sam pisala. Naravoucenije nikad se ne nudi. user posted image Nisam htela da ih odbijem. I jutros sam pisala. Gotovo je i sad doruckujem na terasi. T spava. Trebalo bi je buditi da doruckuje. Ova mmladja je u vrticu.
Jess, kako je detence?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.5.2018 9:16:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here