Anksioznost i trudnoca (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Venerica -> Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 1:04:26)

Pozdrav svima. 😊
Decko i ja smo se dogovorili da za koji mesec pocnemo da radimo na bebi.
Ja se 10 god borim sa anks. I povremenim napadima panike. Razlog zasto cekamo par meseci je sto ovaj mesec prestajem sa lekovima, sad sam na min dozi (seroxat i rivotril). Anks drzim pod kontrolom ali me zanima da li ima neko na forumu ko je imao isto iskustvo kao ja? Najmanje sto zelim je da u trudnoci panicim i prenosim stres na bebu.




Misha i Ljisha -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 1:14:26)

Moja dobra drugarica je pila lekove i ostala trudna. Magli prekinula SA lekovima. U trudnoci bila divno raspolozena nijedan jedini dan valjda nije bila anksiozna. Eno njen decak zdrav prav ima 4 godine. Inace nalpn trudnocw je bila super dosta dugo. Tek odnedavno uzmem koji lek


Trudnoca je drugi stanje. Divno stanje. Sa srecom.

Ps:mislim da vec postoji tema




Venerica -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 1:19:54)

Hvala na odgovoru. 😉 To i ja mislim, tj nadam se da cu se tokom trudnoce potpuno posvetiti tom malom bicu u meni i da se necu baviti negativnim mislima.
Nisam razumela na kraju, da li ti sad ponekad popijes lek ili drugarica?
Ako postoji tema neka admin prebaci. :)




Misha i Ljisha -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 3:18:07)

Uzme* drugarica. Izvini greske u kucanju i sanjive oci




mama Jo -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 8:00:56)

Zelim ti svu srecu. Sigurno ima zena na istim iskustvom, eto Ljisha vec napisa... opusti se i uzivaj od prvog dana u svakom danu 😘




Rosita -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 8:29:49)

Samo polako. Više se opuštaj, diši. Ako imaš mogućnosti otiđi na kurs autogenog treninga, to ti toplo preporučujem. Upiši se na jogu. Ako bude morao neki lek, i to će smeti pod nadzorom dr.




Sanjica26 RR -> RE: Anksioznost i trudnoca (7.5.2018 18:41:32)

Ovu temu zakljucavamo, jer vec imamo istu. Koristite pretrazivac. KLIK




Stranica: [1]