Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 20:57:50)

Udobne fotelje, popularni Lazy bag-ovi, Lazy bag lopte i taburei su fantastičan, vrlo potreban dodatak svakoj dečijoj ili dnevnoj sobi. Odlični su i za igru i za goste, a svojim upečatljivim dezenima neminovno osvežavaju već postojeći dekor.
Da bi uživanje u gledanju TV programa bilo kompletno, gledanje iz udobne fotelje ili kreveta se podrazumeva. Ili još bolje, iz Lazy bag-a – sjajnog proizvoda namenjenog svim uzrastima. Bilo da je namenjen detetu ili odraslima, osnovna namena mu je komfor i užitak, što znači da u obzir dolaze igra, čitanje omiljene knjige, popodnevna dremka, sunčanje u dvorištu ili jednostavno lenčarenje kao što mu i ime kaže!

Eko-koža proizvodi su udobni, obzirom da je većina ( Lazy bag i Lazy bag lopta) punjena granulatom stiropora, pa se oblikuju spram tela i pokreta. Priznaćete da nam je ovakva udobnost svima neohodna.

Eko-koža proizvodi su urađeni od kvalitetnih materijala, sam način izrade garantuje odličan kvalitet i lakoću održavanja, a širok dijapazon dezena omogućava svakome da pronađe za sebe baš “ono” nešto što će odgovarati enterijeru.


Detaljnije o Eko-koža proizvodima pogledajte na njihovoj Facebook stranici Eko-koža proizvodi
Saznajte zašto su svi njihovi korisnici toliko zadovoljni!


[img]https://i.imgur.com/L31Xpvu.jpg[/img]


Eko-koža proizvodi vas daruje!

Nagradni konkurs traje od 29.5. do 29.6.2018. a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa,
Eko-koža proizvodi će nagraditi Lazy Bag loptom.



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali jedna od dobitnica sjajne nagrade?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade!
Nagradni konkurs traje od 29.5. do 29.6.2018. (zaključno sa 29.6.2018.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa, Eko-koža proizvodi će nagraditi Lazy bag loptom!
Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

[img]https://i.imgur.com/k9JEzzd.jpg[/img]


TAKMIČI SE I OSVOJI!

Pročitaj više >>>





Misha i Ljisha -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 21:49:05)

[sm=bravo.gif] wow super mi imali dva lejzi bega jedan smo poklonili. Deca definitivno obozavaju lejzi begove i skacu po njima kao blesavi. Obradovace se malisani.




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 21:56:15)

Divno. Ja cu pokusati da osvojim sinu.




veselicaa -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 21:57:37)

Nagrada je super,bravo za sponozra i nasu rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ivana pisi da se Stefan obraduje [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 22:07:48)

Hocu, Vesi. Odavno je trazio lazy bag i nikako da uzmemo..




Anck Su Nmaun -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 22:12:45)

Navijamoooo
Ja imam veliki kozni super je stvar! Jedan poklonili.




mama Jo -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (28.5.2018 22:42:05)

Divno ☺
Ivana, navijamo 😊
Mi imamo jedan i bas ga volimo 😊




Duškić -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 6:43:08)

Super je stvarno! Deca ih obozavaju!




Dora89 -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 7:18:06)

Wow, opet nešto lepo! Bravo za RR! 👏👏👏




AnaTamara -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 8:33:56)

Bravo za RR! Ivana navijamo za tebe! 😘




Misha i Ljisha -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 11:46:36)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Divno. Ja cu pokusati da osvojim sinu.

[sm=bravo.gif] evo navijamo za Stefana.




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 11:52:22)

Hvalaaaa 😘😘
Evo vidite kako sam se raspisala[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 12:20:16)

Da bas sam primetila..[sm=zz_unsure.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 12:39:23)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hvalaaaa 😘😘
Evo vidite kako sam se raspisala[sm=smiley36.gif]

nisi jos aktivirala "one teme". To cekas vece? [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 12:47:12)

Opala, divna nagrada!




Sanjica26 RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 12:59:15)

Super nagrada. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 13:03:50)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hvalaaaa 😘😘
Evo vidite kako sam se raspisala[sm=smiley36.gif]

nisi jos aktivirala "one teme". To cekas vece? [sm=smiley36.gif]

Ahahhaahahhahaahahhaa, dugo traje nagradna, doci ce na red [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 13:05:58)

Uuuuuuad pogledah citav mesec, neeemoj ti da cekas nego pocni da pises ako hoces nagradu!




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 13:08:01)

Cekam tebe da mi se pridruzis u tim temama. Vidis da slabo ima kandidata [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 14:21:47)

Anck je fina,ajde ti Ivana po temama a mi smo tu [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 15:48:03)

Bas dugo, ali mi je preslatka ova lejziii..
Ja krenem da pisem, pa batalim .
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 18:08:25)

Duskic pisi,ali Ivana je dobra u ovim igrama,da znas [sm=smiley36.gif]
Zene lajkujte fb stranu naseg sponzora,bas ima svasta na stranici,zena pravi sve sto zamislite Eko koza proizvodi




IvanaSK RR -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (29.5.2018 18:11:28)

Vesi, mozda jesam dobra u ovim igrama, ali traje mesec dana [sm=zz_er_what.png][sm=zz_er_what.png]




MamaZox -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (30.5.2018 7:29:48)

Lepo , deca ih obozavaju!




veselicaa -> RE: Eko-koža proizvodi vas nagrađuje Lazy bag loptom! (31.5.2018 19:54:10)

Ivana samo ti pisi [sm=bravo.gif]
Nagrada je mnogo lepa,vredi pisati [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>