|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 9:55:07   
lesli
Von user posted image

Milicicak, kako je mini buba?

Masemo svima user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 10:10:30   
Maraj
Von se namuci sa grudima....
Mene stomak i danas bolucka. Nekako me nisko boli. Popih i mg. Nisam par dana

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 14:30:17   
vonavoj
Smesko.pisala sam u temi dojenjeuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 14:47:35   
milicicak
Von user posted image drzi se, bitno da je Milutin zadovoljan a da li dojis ili ne je najmanje bitno.
Lesli, mini buba je bolje danas ali je pod intezivnom terapijom izvlacenja slina iz nosa pa me ne voli nesto user posted image samo da prodje bez ab
Ja sam bila do pijace, pretovarila sam se i sad me bole i stomak zglobovi. Sutra boca pa ce biti lakse.
Sad sam se prejela, stvarno sam idiot, bas mi smeta...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 19:02:28   
smeško
Joj, devojke, drzite se!
Ja brinem o troje dece, svi ukucani su mi zaradili stomacni virus.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 19:27:53   
Maraj
Smesko cuvaj se sad ti...koliko mozes. Jesi uzela da pijes neki probiotik?

Ja sam malo bolje. Manne me bolucka stomak. Prelezah ceo dan. Tj koliko sam mogla...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 19:40:32   
smeško
Nisam. I necu za sada, jer uvek zaboravim.user posted image
Uzela rezultate juce. Ok su. Osim holesterola. Svi parametri jetre su super. I proteini mi presli donju granicu.user posted image Hemoglobin i serumsko gvožđe jos uvek ok. Ja se češem kao prase.
Perem stvarcice za bebu i shvatam kako cemo moratiu kupovinu, starija deca su mi zimska.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 20:11:36   
Maraj
Smesko ista situacija user posted image
Ja oprala tetra i svedske pelene. I danas bodice i ponekog zeku. Ocito ce brbs moci samo bodice jer su kratkih rukavs. Ostako sve dugih rukavauser posted image
Meni L rodjen u jesen

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 22:04:00   
vocicana
Trudnicice samo da vam mahnem, da li se neko cje sa Madre? Kako je ona?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 22:38:10   
vonavoj
Smesko i meni su proteini samo bili na donjoj granici..i sad kad sam izasla iz bolnice, dr mi rsdio ponovo, jer sam imala vodu u nogama..i vec su skocili.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
6.6.2018 23:10:10   
smeško
Kako grudi, Von? Kako se ti osecas sto prekidas dojenje? Zdrava mama je bebi najveci blagoslov. Cuvajte se
Maro, toliko lepih stvari ima da necu moci da odlucim. A ti ces kasebije videti koliko je lakse obuci devojcicu.

< Poruku je uredio smeško -- 6.6.2018 23:12:40 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 8:35:37   
Maraj
Jutro drage
Joj smesko gde lakse obuci devojcicu user posted image
Kad vidim sve one silne haljinice, masnice...ko ce tome odoleti user posted image
Decaku samo natrontam pantalone i majicu i to je to. A kad gospodjice krwnu da se sredjuju user posted image

Ja sam vec gola voda. Nocas sam i klimu palila. Skupljala i sirila ves. Sad napravila dorucak za L i mene. Palentu. Bas mi je prevruce.
Inace ne boli me stomak . Al pristedecu se koliko mogu i danas. Idem veceras u dz da pitam da l ce mu dati injekcije na ruke. Ne mogu vise svaki dan da visim u dz. Nisam ni juce bila

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 8:57:57   
smeško
Pricuvaj se, normalno. Vreme je bas tesko, ni vedro ni kisovito.
Lakse je obuci devojcicu, jer ima toliko mogucnosti. I jeftinije je, stojim iza toga. Ja bas volim lepo da oblacim decu i vodim racuna da se sve uklapa, ali tek u skorije vreme imas neki veći izbor boja, do sada je bio jad, tri boje svuda. I naucila sam ih da vode racuna o tome sta ce obuci i kako ce se ocesljati, da me jure kada vide da su nokti za secenje, imaju svoj dezodorans koji se, doduse, prsne samo jednom i to na odecu, ali i to je ok. Maramice uvek imaju kod sebe, mada ih tu vec cesce opominjem da ih upotrebe, ali radim na tome. Trudim se, pa videcemo sta ce ispasti. Najvise fora skupljaju od tate, to im je blize, ali nisu tu kada se on sprema za posao, gotovi su pre njega.user posted image
Oh, opet esej. Nedostaje mi Ljisha, ocigledno!user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 9:48:56   
Maraj
user posted image ja sve u kratkim crtama
I ja L sredjujem. Sve mu je upareno. Carapice uvek sa majicom. Al devojcice su šik kad krenu same da se sredjuju.
Ja sad prisela. Padoh s nogu od jutros. Sad deda izveo L pa da ja danem dusom koliko mogu....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 10:24:48   
smeško
Idem na kontrolu i da probam da uradim ctg.
Eto, u kratkim crtama!user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 7.6.2018 10:25:22 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 10:33:11   
Maraj
Pisi smesko ti eseje. user posted image ja cu da citam user posted image
Javi sta si uradila sa ctg-om.
Ja sad skuvala sebi kafu. Ne stigoh od jutros

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 11:47:03   
milicicak
Javi smesko sta kaze ctg.
Maraj, videces kad gospodjica sama krene da se oblaci i pocne da ti se dize kosa na glavi od kombinacija user posted image pa kad dodje u fazu da bi samo haljinice i cipelice a napolju sneg user posted image mada, ja sam totalno operisana od sredjivanja, kod mene vazi pravilo: uredno, cisto, funkcionalno i u skladu sa prilikom user posted image mini buba zna da se u park ne ide u spagericama ako hoce da se penje na drvo i da ne moze da nosi haljinu ako vozi bicikl...
Ja sam od jutros stigla da se iznerviram na svekrvu, mini bubu i muza, odem do Usca, obavim kupovinu i vratim se ali nisam stigla do dz po inekciju mnogo me boleo stomak, samo sam cekala da legnem. Ici cu popodne kad dodje mm

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:02:42   
smeško
Koji ctguser posted image Zakazuje se ovde. Tacno sam znala da bi me u petak vratili. Sada sam predala papire za kontrolu, pa cu videti sa dr sta dalje.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:05:18   
Maraj
Mili jel soping resio "nervozu" user posted image
Ja upalila jos jednu masinu sa bebecim stvarima. Cekam da zavrsi pa da prostren ves
I ja cu posle podne do dz. Dala sam sebi i juce i danas i injekciju. Bas bi me postedela dr kad bi mi dala nalog da se sama bockam a ne da po ovim vrucinama idem svakodnevno do dz

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:13:44   
milicicak
Ma kakvi, meni je shoping izvor nervoze, mrziiim da idem u kupovinu, mrzim user posted image to mi je najgora kazna, stvarno. Al dobro, kupila sam skoro sve sto mi je trebalo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:16:55   
Maraj
IZVORNA PORUKA: smeško

Koji ctguser posted image Zakazuje se ovde. Tacno sam znala da bi me u petak vratili. Sada sam predala papire za kontrolu, pa cu videti sa dr sta dalje.

Smesko, nksu hteli da te prime? Pobrkah jel u dz ili Visegradskoj?

Jao mili dobra si user posted image ja volim da sopingujem. Ali od kada imam dete...teze je izvodljivo. Zato sam se navadila na on line kupovinu

< Poruku je uredio Maraj -- 7.6.2018 12:18:09 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:17:16   
smeško
Razumem! Mrzim da kupujem. Osim za decu. Mm voli da ide sa mnom, satima bi mi birao obucu i odecu. Ali, ja ne volim sa njim.user posted image Sve bi da pogleda, sve da mi pokaze.user posted image Izlazimo iz radnji tako sto ga guram napolje.
U Visegradskoj cekam. Namerno sam ostavila sve oko ctg-a za danas, jer imam i zakazanu kontrolu kod mog dr, koji ce mi raditi cr.
Sinoc sam otvorila kamperski vodic za porodilište. Polako sam pocela da se spremam, kupila sam juce kutijicu za sapun.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 7.6.2018 12:20:26 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:19:50   
Maraj
Smesko tvoj je onda jedan u milion.
Moj prevrće ocima. Ne podnosi kupovinu. Sebi kupuje u par radnji. Ne glwda nista sa strane. Ne zna sta znaci rasprodaja. Kupuje kad mu treba i sta mu treba
A ja bi stalno nesto kupovala

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:22:34   
smeško
Da zamenimo muzeve kada krenemo u kupovinu!user posted image user posted image Meni tvoj opis zvuci idealno!user posted image Jedino kada kupujemo deci izlazimo sat vremena kasnije i to zadovoljni.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:24:56   
Maraj
user posted image user posted image moze
Ja se zato nadam da cu sad kad se porodim imati "drugaricu za kupovinu".

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here