|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 9:33:24   
IvanaSK RR
Obicno se ide posle lohija.. Mesec, četrdeset pet dana od porodjaja.. Ja sam isla posle godinu dana tako da bolje da cutimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 11:37:40   
Maraj
Dan mame. Ja padoh s nogu. Dok sam dorucak spremila, poslala mm u maxi pa trcala u dz po injekciju. Kuci meso se dinsta za corbu. Prala prozore. Sad se meso skuvalo pa ubacila povrce za corbu.... evo sad sam sela tj legla. Stomak me zaboleo. Zurim da zavrsim rucak do 12 jel tada L dolazi sa dedom iz setnje pa bude gladan al izgleda da necu stici bas do 12. Razleteh se od jutros i sad me stomak boli.

Pari ja sam isla posle 6 meseci jer je stomak poceo da me bolucka. Ispostavilo se da je to bio neki pms. Za par dana sam dobila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 12:25:03   
IvanaSK RR
Maraj, prikoci malo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 13:33:12   
jess021
Ja dosla kod frizerauser posted image
Maraj, bas tako, uspori zeno malo, nece prozori nigde pobeci.
Pari, imas vremena za kontrolu, za nekih 6 nedelja najranije.
Ljiso, znam koliko nerviraju saveti u vezi dojenja, ali molim te batali tu dohranu, stvarno mu nije potrebna.
Ivana, jesi ozdravila?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 13:41:56   
IvanaSK RR
Jess, mislim da bi ona izbacila, ali muz mesa prsteuser posted image
Bolje mi je, ali me nos jos zeza.
Vi, konjuktivis?
Sta ces sa frizurom?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 13:51:50   
Milena18
Dobar dan!
Pari, ja sam išla posle šest nedelja, ali dr mi je rekao da sam mogla i kasnije. Tada mi je uradio samo običan pregled, a šest meseci nakon porođaja pap test i kolposkopiju.
Mi kupili neke krede u boji, M bi sad samo da žvrlja po dvorištu po ceo dan. Sreća pa je kod nas hladovina.
Ja pijuckam ledenu kafu, ona spava. Možda uspem i koju stranu knjige da pročitam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 13:55:43   
jess021
Ivana, dobro su. Brzo to prodje, M bez problema da da joj stavim kapi. E farbam i sisam, uzasno sam bila neuredna.
Vidim pisete u temi i a se nakanjujem da M skinem pelene, mozda za nekih mesec dana krenemo u akciju.
Milena, uzivaj i posalji jedan nesuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 13:59:12   
IvanaSK RR
Milena, kod nas kisa user posted image
Jess, muz cuva decu? A za pelene, nama je danas drugi dan i vec sam mrtva user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 14:13:52   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jess, mislim da bi ona izbacila, ali muz mesa prsteuser posted image


user posted image upravo to. A zarad mira u kuci to malo dohrane mu nece skoditi hehe...

Ja evo posle rucka sladoled tamanim. D davi s jelom a mm je sa P on jos nije rucao. Sta ces. Mame sa sisama imaju prednost heheh

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 14:16:07   
IvanaSK RR
Ljiso, ako ce jedan obrok znaciti mir u kuci onda se ne uzbudjavaj user posted image
Sladoled, sladoled, a ovamo pricas o voznji biciklomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 14:42:07   
Misha i Ljisha
Ja nisam spominjala dijetu vec samo da cu cise da se krecemuser posted image

Ivana nije ni jedan pun obrok. Max 100ml nekad bude i 30 a nekad 50

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.6.2018 14:43:44 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 14:50:25   
IvanaSK RR
Onda sladoled posle voznjeuser posted image
Da, da, videh da si pisala koliko popije..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:01:18   
Misha i Ljisha
Ijuuu sad sam.pustila.mm pre mene da se sredi za krevet i vise nikad. user posted image jedva gledam na oci. Deca odavno spavaju. A samo sto nisam i ja ovalo sva lepljiva. Vrucina danas.

Dodjw mi da perem kosu post iako sam juce.

Gde ste se vi razbezale?

Mog P covek pogleda on prdne. Non stop prdi. Ajd radi stomak. Sad vec jako smrdi kad prdne. Joa se nije ukakio.user posted image
Odohda se tusiram i u krevet. Mm neve dobiti "sledovanje"nem snageuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:02:45   
IvanaSK RR
I ja se polako odjavljujem.. Urnisalo me ovo skidanje pelene user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:12:00   
Sanjica26 RR
Evo tu sam ja, ali sam u katastrofalnom izdanju. Vec sam imala 10 stolica prolivastih da izvinete. user posted image
Izgleda sam potkacila stomacni virus. Moje spavaju. Ja jos malo, pa u krevet ako budem mogla da spavam. Sigurno ce me muciti cele noci. Iscrpela sam se i preznojavam se svaki cas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:16:03   
IvanaSK RR
Sanjice, uzmi neki lek, nemoj da se mucis.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:26:18   
Sanjica26 RR
Popila sam i muz mi je dokupio posto mi je nestao probiotik. Sutra imam pregled kod ocnog, casove u gradu, cas u selu. Pomerila sam da bi im dala poklone. Ako me bude teralo u wc nemam pojma kako cu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 22:53:58   
Misha i Ljisha
Sanjice ne bih da te plasim ali.meni se desilo. Dobila trovanje na maturi od nekog sira sto sam jela. Dobro se raspitaj lod kolega ima li jos ko iste simptome. A pogotovo ako imas temp.

Ja evo kao zavrsila ustvari imam jos posla ali nemam voljeuser posted image sutra treba i cas da odrzim i svasta.

Jos malo cu da visim na telefonu pa idem i ja u slatke snove

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:02:34   
Sanjica26 RR
Bolje da ti ne pricam kakvo je bilo meso na maturi. user posted image Razocarana sam. Danas smo vodili sestru na rucak. Propalo mi je piletina. Smrdi. Ne mogu da verujem da su mi to uvalili, a redovno dolazim sa decom. I krenula ja da spremam. Obicno pomirisem. Ono smrdi najstrasnije. Moracu da im kažem. Pocela sam da govorim ljudima sta mi smeta posebno sto su mogli da mi otruju decu. Zovem mm u kupatilo. Obicno tako ga pozovem kad moram nesto bitno da mu kažemuser posted image I odvedemo je na rucak u restoran gde nam je bilo vencanje. Ma, provereno dobro. Danas nam je 14 godina od kako smo zajedno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:12:31   
Misha i Ljisha
Joj Sanjice mrzim taj smrad. Desilo mi se par puta. Bas me cudi ako si stalna u mesari da su ti uvalili. Ja bas sa mesarima imam super odnos hehe..i sto ti kazes kad dodjwm sa detetom uvek mi izaberu sve najlepse. Ma mene mesar pita na koje velicinw kockice da mi isece meso. Bukvalno.

Srecna vam godisnjica user posted image
Mm i ja nismo vencani ali recimo da nekako slavimo prvi maj ehhe...

Sad ga odjedared nesto volim a eno on spava. Zao mi da ga budim user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:15:41   
Duškić
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Joj Sanjice mrzim taj smrad. Desilo mi se par puta. Bas me cudi ako si stalna u mesari da su ti uvalili. Ja bas sa mesarima imam super odnos hehe..i sto ti kazes kad dodjwm sa detetom uvek mi izaberu sve najlepse. Ma mene mesar pita na koje velicinw kockice da mi isece meso. Bukvalno.

Srecna vam godisnjica user posted image
Mm i ja nismo vencani ali recimo da nekako slavimo prvi maj ehhe...

Sad ga odjedared nesto volim a eno on spava. Zao mi da ga budim user posted image



Sanjice da sto pre prodje kenjaza user posted image
Srecna godisnjica!

Hormoni , Ljiso! user posted image

Salim se..

< Poruku je uredio Duškić -- 3.6.2018 23:16:52 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:19:38   
Misha i Ljisha
Hahah hormoni. Duskic znas kako meni mm kaze "ti si uvem ista i kad si trudna i kad nisi i kad dojia i kad ne dojis i kad si u pms-u" (naravno ne misli to na vau super sto si uvek istauser posted image ) hahah... Tako da kod mene hormoni kao da ne postoje

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:22:08   
Duškić
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Hahah hormoni. Duskic znas kako meni mm kaze "ti si uvem ista i kad si trudna i kad nisi i kad dojia i kad ne dojis i kad si u pms-u" (naravno ne misli to na vau super sto si uvek istauser posted image ) hahah... Tako da kod mene hormoni kao da ne postoje



Ma idi ga probudi ti sad , kad si uvek ista...hihii

Odoh da spavam, nisam normalna. Ajd laku noc!


< Poruku je uredio Duškić -- 3.6.2018 23:23:35 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
3.6.2018 23:27:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Joj Sanjice mrzim taj smrad. Desilo mi se par puta. Bas me cudi ako si stalna u mesari da su ti uvalili. Ja bas sa mesarima imam super odnos hehe..i sto ti kazes kad dodjwm sa detetom uvek mi izaberu sve najlepse. Ma mene mesar pita na koje velicinw kockice da mi isece meso. Bukvalno.




Ja sa svima imam super odnos kad odem na pijacu. Mm mi uvek kaže, molim te nemoj da se zadržavaš.user posted image Ja kao moj tata. Ali necu to da preskocim. Moram im reci.
DAnas u prodavnici cetiri prodavacice. Nijedna na suhomesnatom. I cekam, cekam. I zovem. Kad dolazi jedna. I ja joj kažem: Toliko vas ima, a nema nijedne. Bas sam grozna. Tek sam posle ukapirala sta sam rekla. Ali stvarno. Svi su nesto mrzovoljni. Ja sam kao dete dok je moj otac držao prodavnicu letela. Trcala da usluzim. Zatvorim prodavnicu uvece i kroz rešetke me pitaju ljudi jel možete komšinice da mi date mleko. Treba mi za dete. Naravno, odmah dajem. Jeste bila moja prodavnica, ali ipak bih se ponasala i da je tudja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 6:39:23   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame

Sanjice i meni mm isto kaze hahha... Nedavno udjoh u prodavnicu i prodavacica se toliko obradovala jer eto nisam bila 2 nedelje zbog P tek dolazi vlasnica iz zadnjeg dela prodavnice i kaze "Morala sam da vidim kome se toliko obradovala" user posted image "kaze ona nikog ne voli" user posted image
Sta znam prema meni su svi super. I ja volim kad odem na pijacu pa sa svakom babom popricam, pogotovo gde sam "stalna musterija" user posted image

Deca spavaju, mm otisao na posao ja evo pijem jutarnju kaficu na miru. Moram nesto praviti D za dorucak. Ustvari idem na sajt Radosnog detinjstva da vidim sta imaju za dorucak ehehhe... Mozda mi se posreci pa ne moram da joj pravim dorucak. Mrsko mi nesto.

Ja sam ocito hrkala najstrasnije ustala sam sa bolom u grlu. user posted image Tacno znam kad hrcem kad ne hrcem. Nocas je bio haos garant.

P mi se muci. Idem u temu praznjenje creva. Svratite

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here