|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:14:03   
mama Jo
Wow, to je bas za pohvalu, kako da kazem... iznenadila sam se bas sad. Super!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:14:22   
jess021
Gde ste zene? Na utakmici auser posted image
Ja uspavljujem M, pa cu u dnevnu da nastavim. Jutros bile na igralistu, poslepodne imali drustvo, a da, budne smo od 5huser posted image
Vreme da se smrznes.
Ljiso, divne vesti, divneeee.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:15:37   
Maraj
Super ljiso user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:34:11   
lesli
Evo mene “padobranca” na razgovorima mama.

Ljiso, bas mi je drago da je sve ok! Meni danasnji izvestaj zvuci mnogo razumniji i sve je lepo obrazlozeno sta je i kako je. Super user posted image

Maslacak, nasmeja me tvoj detaljan opis vase situacije! user posted image
Koliko te poznajem iz postova, uopste me ne cudi sto su ti deca takva user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:36:35   
Misha i Ljisha
Mama jo i ja sam se bas iznenadila. Mislim nismo mu stalni pacijenti pa da kaze u fazonu platicete drugi dan. Bas me onako komplet odusevio. I medicinski brat tamo je bas simpatican. I sestra na pultu. Super su. Generalni utisak stvarno odlican. Imaju cak i gel za UZ neki za bebe mirise sjajnouser posted image zao mi bilo da P kupam glavicu hahah... P je inace dva puta upiskio podmetac njihov i ja izvadim svoj,uvek nosim te nepromocive podmetace dr kaze ma ne ne vratite mi njih koristimo imamo na tone podmetaca. Ma kazem odlican utisak su ostavili. Opremljeni i prijatni. Brzi i efikasni.

Mm veceras ne treba oslobadjanje od stresa al idem da vidim hocel se oslobadjati ili ce da gleda utakmicu. user posted image tipujem da cemo se ipak druziti uprkos utakmici heheh

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:38:11   
Maraj
Ha ha ha ljiso user posted image za druzenje user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:43:30   
Milena18
Divne vesti, Ljišo user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:44:40   
mama Jo
Hehehe sjajno, tako i treba 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 21:59:59   
MimaKos
Iii pukli smo user posted image ljiso mnogo mi je drago za maleckog! I meni bilo cudno da doktor savetuje ad, ali opet je lekar i racunam da zna vise

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:21:17   
Misha i Ljisha
mimakos ja verujem da ne bi ni ova dr savetovala ad vec je sestra napisala pogresnu cifru pa se dr uplasila da ne napreduje, bacaka se na sisi, bljucka u mlazevima i td. Pa mi je zena zato rekla.

Uspavah i mm. user posted image sto to volEm. Mir... hihhi...IDem sad da se izmuzem user posted image valjda necu kljucati. Tabletu je baterija ispraznjena niko ga ne stavi na punjenje dok ga ja ne stavim a sad bi mi leglo da gledam bar neki film dok se muzem.

Nego ja danas sredila spajz user posted image brzinom svetlosti hahah...Ni sama ne znam kako sam uspela i ribala sam rernu, jer secate se ona slaninica sto mi izgorela, paa...naredni put kad sam ukljucila rern krenula da dimi najstrasnije od te masnoce zagore fuuuuj....Stigoh i to. a ves ceka da se smilujem

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:23:39   
mama Jo
Ljisho covece zeno 😊
Svaka ti cast stvarno!!!!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:25:36   
Maraj
Ljiso ja ne znam kad sve stizes. Svaka ti cast! Kad tebe citam ja izgleda ne znam da se organizujem....
A da , i ja ne podnosim kad mi nesto pokipi u rerni...naredni put kad krene da obgoreva....
E a zimi kad spremim neki kolac sa cimetom...uh sto to volim... naredna 2 puta mj rerna mirise na cimetuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:26:30   
MimaKos
To vec ima logike.. a i mene ves ceka, klasika, cak mi je pokisla jedna tura , znaci peri opet..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:27:14   
mama Jo
Joj secam se kad sam se udala i prvi put pravila za rucak musaku, stara rerna nam je jos bila, a pre toga mm je nesto curkalo, jos meni ta musaka krene da curi kad je to pocelo da dimi covece mislila sam da sam zapalila stan 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:31:16   
MimaKos
Meni redovno nesto ispadne ili iscuri, ali ima ono cudo za odmascivanje koje je genijalan izum, naprskas isperes i kao novo..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:34:12   
Misha i Ljisha
joj Maraj ma kakva crna organizacija sve u hodu radim ni ne znam sta radim user posted image odrzala sam danas i cas inace i skuvala rucak za to vreme. Djaci su vec navikli kad dodju kod mene da ja uvek nesto usput radim a vadim se na to da moraju samostalno da rade a da sam ja tu kad zapnu user posted image Tako da ja onda njima prvo pokazem i objasnim i onda ih pustim da sami rade a redovno bar ljustim krompir ahaah..Ma ja sam hit. Danas mi je bas nas Deja (djak) rekao da mi se divi, kaze drugi roditelji su nervozni kad bebe placu a da sam ja jako stalozena. A P razvaljuje kad place verujte. Kaze mi Deja oces da odem pa da se vratim rekoh ako tebi ne smeta dreka meni ne smeta ni najmanje, i tako dete radilo zadatke dok se ovaj moj drao srecom brzo je prestao hihihi....

Ma samo jos nekako sefa da uglavim. Fora je u tome sto P stalno sve prekida sto radim. A za sefa mi ipak treba koncentracije

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:52:15   
vonavoj
Ljisho.ti si moj idol,drzis jos i casove.
Moja zaova,koja zivi sa mamom i tatom,ima cerku od 16 i 6 godina..i ne kuva,u kuci nista ne radi.i znas ona je na raspustu i ne drzi casove..engleski predaje..a kuka kako nema parauser posted image .. te stvari nikad necu razumeti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 22:54:51   
MimaKos
Ljiso da si ti nervozna jos bi gore bilo, ja tacno vidim kad sam ja nervoznija automatski je i malecki takav..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 23:12:10   
Misha i Ljisha
Von nemam reci. Meni znace casovo. Taman za neko troskarenje dnevno. A npr kad imam dogovor da mi plate jednpm.mesecnl isto mi sjajno. Juce sam otisla kupila sunku slaninu kulen i kobasice kod drugog komsije kod god uzimam i varke i sve to od para za casove. Mirni smo jedno vreme. Sta znam navikla sam da uvek nesto radim. Ne bih se osecala dobro da ne doprinosim porodici. I onda me jedan komsija danas zamolio da mu popunim formulare neke hoce da ide u Aljasku da radi. Pa sam i to. Sa sve P u rukama. Jedva smislih kako da prevedem srednja masinska skola hehe...

Ma ova sudomasina je spas hihi ne gubim vreme na sudove.
Odustadph od izmlazanja nemam snage da drzim pumpicu kako treba kljucam. Idem na spavanje. Laku noc mame

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 23:21:34   
vonavoj
Kad je bre neko lenj..a drugi mu krivi..ili vidi imaju para,njima je lako..a taj neko radi 12h dnevno..a ona dodje nekad iz skole u 10h i tesko joj da odrzi 2h popodne..eheeej..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
22.6.2018 23:26:31   
IvanaSK RR
Vidim raspisale ste ste. Ljisa lepo raspolozena, a i muz i deca... user posted image
Mi bili u igraonici pa u tržnom centru. Uspavah macu u pola jedanaest.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 6:33:56   
Maraj
Jutro mame. Zahladnelo konacno.
Ja ustala....idem do laba da izvadjm krv a usput cu da dam i bris grla. Grlo me ne popusta...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 6:36:04   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Ovaj mali trtlja sve u 16

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 6:54:55   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja malcice okasnila jutrosuser posted image decica spavaju. Mm je poranio a ja nisam imala snage ranije da ustanem.
Danas nemam pojma kakav nam je plan. Sijs sunce. Prijatno je napolju. Ovih dsna bas mislim kako mi nedostsje da pijem kaficu na salasu u dvoristu. Nekako mi tamo bilo lakse da prebrodim vrucinu jer smo bili stalno napolju.
I dobila ssm komentar da nikad nisam bila belja u ovo doba godine. user posted image sad imam aristokratsku boju hehe..

Odoh da vidim sta ste piskarale.
Nadam se da su sva decica dobro.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 7:26:59   
mama Jo
Jutro i od mene, klasicno nenaspavano, ali bolje od prerhodnih 😊
Hladno bre, sta je sa ovim vremenom?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here