|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 7:37:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod nas je bas hladnjikavo. Smrzla sam se juce kad sam izaslasa T predvece. Krenule po jednu stvar i svratim u prodavnicu da kupim sebi dvodelni kupaci. Nemam nijedan.Svi su jednodelni. Kad sam vec uzela kupaci, ajde i ves posto je stari za kantu.
Deca spavaju, a mm ode na posao. Ja sam se trgla. Bas sam grozno sanjala. Susenje vesa nisam sinoc ukljucila zaspala sam rano. Evo sad radi. Kuca mi je sredjena. Od sinoc sam je sredila.
Celo posle podne sam se bakcala sa e-dnevnikom. Sve sam odradila sem nekih ocena. Mora neko da mi pojasni kako ide.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.6.2018 7:38:45 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 7:40:45   
mama Jo
I ja sam sanjala bas grozno nesto nocas, i sada kad sam usli vidim aktivnu temu snovi, pomislih - ju, evo jos neko je sinoc imao cudne snove user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 23.6.2018 7:41:13 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 10:01:05   
MimaKos
Dobro jutro mame.. i ja gledah neki glupav film sinoc pa se celu noc vrtim i ustajem.. sva sam skrckana..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 10:33:18   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Moja od pet plakala do pola devet. Tad smo i ustali.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:08:23   
pari
Ajoj Ivana, pa sto?
Moja T se mucila sa stomakom pola noci...stenjala, pomerala se...oko 6 sam je uzela na sebe pa joj je bilo lakse, valjda je ugrejem pa bude bolje i onda je spavala do 8.30. Moji stigli, otisli sa M napolje. Naravno i mm je iskoristio priliku da ode negde...kaze moram negde da mrdnem...a ja se pitam sta je sa mnom?? Kad ja mogu da mrdnem...nikad user posted image

< Poruku je uredio pari -- 23.6.2018 11:09:18 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:18:55   
vonavoj
Pari,i kod nas luda noc..isto stomacic..od 2 do 4 nije spavao.pa opet u 5..pola 7user posted image
Mrzim to kad mi kaze,moram da izadjem i imam vreme za sebe..eeej.ide na posao svaki dan,radi sta hoce i kad hoce dolazi kuci..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:24:43   
IvanaSK RR
Pari, tacno znam kako ti je.. Von, isto...
Za macu nemam pojma sta joj je. Tako skoro svaku noc.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:25:34   
MimaKos
Pa da, cuvena recenica deci treba majka, a ocevi po starom... moj je sa starijom i bio angazovan a sad sa maleckim bas malo. Nego ja uzivam sa malenim pa gledam da se ne nerviram..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:45:26   
pari
Ja nikako da se naviknem...Kad mi kaze da je umoran a spava svaku noc bez budjenja po min 6-7h, dodje mi u top da ga stavim. Ide na posao...pre neko vece bio na veceri do 1 ujutru i evo danas mu treba da izadje iz kuce...jaaaaoooo...Ne znam kako da prestanem da se nerviram oko toga..

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:50:25   
MimaKos
Moj savet ignorisi, i njega i celu tu situaciju, ako krenes u raspravu samo ces sebe da kidas i pitanje koliko ce efekta da ima, da mu se pridruzis ne mozes tako da... ali ga sacekaj kad ne ocekuje pa saspi sve u facu! Ja ne volim da zvocam al kad raspalim paljbu jednom.. sve u celo!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:56:03   
IvanaSK RR
Pari, mislim da se nikad necemo pomiriti sa takvim stvarima...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:56:46   
mama Jo
Odvojis jedan dan u nedelji 2h da ides negde sama, a on da ostane sam sa dvoje... pa da vidi malo kako je to...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:58:37   
MimaKos
Aha, juce ga ostavila sat i po kod lekara da odem, zvao me panicno 5 puta zato sto mali place... pa beba je majku mu, sta treba , da peva?!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 11:59:18   
pari
Da,potpuno smo drugaciji...uvek ce biti tako...
Ja stvarno ne volim da se raspravljam oko toga,pogotovo sto sama sebi zvucim onda kao neka cangrizava zena...Oduvek sam se divila mojoj kumi koja je to jednostavno prihvatila i ne nervira se...to je u sustini najbolje jer ih promeniti necemo,a moze uticati negativno na nas odnos.
Trudicu se da ponekad izdvojim vreme za sebe i to je to...jedino tako

< Poruku je uredio pari -- 23.6.2018 12:00:37 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:07:47   
mama Jo
I ja sam shvatila da smo potpuno drugaciji i razliciti, muskarci i zene generalno, i to sad tako prihvatam. Ja nikada nisam, niti cu, mom muzu braniti i praviti problem ako zeli negde da ide, najvise mrzim kad se neko ogranicava u necemu.... ali ja definitivno ne mogu da dobijem tolikk vremena koliko i on, a treba mi i vise nego njemu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:08:54   
IvanaSK RR
Naravno da ženama uvek treba vise slobodnog nego muskarcimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:11:33   
Anck Su Nmaun
E pa mom cinu treba tata!!
Njemu mama ne treba on samo za tatom place. A ovaj pizdi jer nikad nece samnom user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:21:21   
pari
Anck,pa to je super user posted image
Ni ja ne volim da prigovaram i znam da svakome treba slobodno vreme,samo se uvek nadam da ce imati vise razumevanja za moje potrebe, a to nije tako...muskarci su generalno vise okrenuti sebi sto je super za njihuser posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:21:52   
vonavoj
Pari.naucices..ja sam naucila.. ni priblizno kao on nemam vremena za sebe.ali to je tako,ali umem da se spakujem i odem, pre sam se puunoo nervirala kad se vratim,koji haos me doceka, deca nisu jela..sad samo kazem, dok me nema daj im da jedu, ne cekaj me..mora da im se crta sveuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:41:42   
MimaKos
Ovo za crtanje stoji 100 % , za najbanalnije stvari, dete se upisalo da curi iz pelene a on se cudi sto place...eee, da ne pogleda..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:46:32   
emicaa
Pa vikendom kad je muz kuci spremite se i odete.Pa bar sjedite negdje iza coska na klupi.Nijedan nece reci zasto ne izadjes negdje dok to same ne uradite.Ja svom u toku sedmice reknem da cu subotom ili nedeljom otici negdje.A zvati me moze samo ako je neko vandredno stanje.
Ja sam sinoc spavala kod Dore,jednom sam cula Davida.Jutros me u 6 probudio kamion ispod prozora i vise nisam ni spavala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:48:04   
mama Jo
I mi znamo nekada da budemo lude, pa kad bi i mogle da odemo mi ipak ostanemo da ,,jos samo nesto uradim"... bar ja tako uvek... sad to pilako menjam 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 12:49:26   
MimaKos
Emice, sve je to lepo al ja uz bebu 5 meseci koju dojim tesko da mogu da mrdnem negde sama... barem jos neko vreme. Zato se i trudim da ignorisem koliko mogu..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 13:36:03   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nijedan nece reci zasto ne izadjes negdje dok to same ne uradite.


Tacno tako!! Mm nikada nema nista protiv da negde idem, moj problem je sto ja to retko organizujem sama sebi, bas iz razloga sto sam gore navela - ipak cu odraditi jos nesto u kuci je najcesci razlog. Sad kad mi je beba mala jesam ogranicena i sa odlaskom i sa ostajanjem negde, ali cim one malo porastu planiram malo vise da se posvetim sebi. Ne da bih ,,vratila,, ja sad njemu za sve sto je isao, apsolutno ne razmisljam tako... negi zbog sebe, prosto mi prija i preporodim se kada odem na kafu sa drugaricom, kada odem u soping sama i slicno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 13:48:52   
MimaKos
Ma ja izadjem sa bebom, daleko od toga da sedim kuci, ali to nije ono stononi rade, on ode SAM i lepo mozak na ispasu, a ja sama samo kod lekara...pa i tad ne ume da se snadje nego me zivka ko lud..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here