|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
13.8.2018 9:27:56   
mama Jo
✊✊
Srecno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 7:08:27   
Ponoćna Ruža
Jutros sam uradila test i ugledala samo jednu crticu user posted image Ali ja se ipak još nadam, možda za koji dan pokaže user posted image ako je kasnije bila ovulacija. user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 7:20:13   
mama Jo
O ☹
Koliko ti sad dana vec kasni?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 7:48:52   
Ponoćna Ruža
Ako računam 28 dana koliko mi je pre uvek trajao ciklus onda je danas 2.dan kašnjenja, ali sam poslednja dva meseca dobijala 2-3 dana kasnije.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 14:29:35   
IvanaSK RR
Ponocna ruzo, nemoj biti tuzna. Sve i ako vestica dodje ovog meseca, sledeci mesec nece user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 14:57:13   
Ponoćna Ruža
Sledeći mesec joj definitivno ne dam user posted image A dotle, već sam kupila novi test i čekam da ga ponovim za dva dana. Ne dam se tako lako user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
14.8.2018 14:59:27   
mama Jo
Tako je!! Pazi, jos nista nije izgubljeno ni ovaj put 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
15.8.2018 23:24:47   
vocicana
Navijam Ponocna Ruzo!!!! Ine treba da se redajes lako. Bravo za tebe!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 7:14:37   
Ponoćna Ruža
Devojke treba mi vasa pomoc, osecam se smesno jer ne znam ocitati obican test za trudnocu user posted image Odradim ja test, gledam na stolu, nista. Zapravo kao da nesto vidim, ali umisljam. Podignem prema svetlu, vidim bledu drugu crticu, ali mi deluje kao da je "negde u pozadini". Znaci kao da je ona vec fabricki tamo pa je zato vidim na jacem svetlu. Bilo da je svetlo iza testa ili iza moje glave, ili napolju podignem prema nebu, vidim je, a ako drzim dole, recimo kao sto drzim telefon, onda je ne vidim. Citala sam da je moguce da se crtica vidi samo pod odredjenim uglom jer je jos toliko bleda, pa sam sad zbunjena da li je to to. user posted image Jel imao neko slicno iskustvo? user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 7:29:25   
mama Jo
Joj, znam.da je moguce da druga crta bude bas bleda i da bas zbuni u smislu da li je tu ili ne.... kao evo tebe sto buni. Videla sam stvarno mnogo puta po raznim grupama na fb recimo da zene stavve sliku testa pa pitaju ostale za misljenje jer nisu same sigurne. Ako hoces mozes to da uradis, da nam postavis sliku testa ovde? Ne znam kako drugacije

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 7:45:11   
Ponoćna Ruža
E sad jedino jos ne znam kako da postavim sliku user posted image Vidim da ima link da se ubaci ali slika mi je u telefonu pa ne znam kako to da izvedem user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 9:00:46   
mama Jo
Klik
Ja odem na postimage, ubacim sliku i dole kopiram onaj link za forume i ubacim ovde.
Srecno!

Nadam se da cemo videti svi dve crtice ✊✊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 9:45:23   
IvanaSK RR
Ruzo, ako mozes finansijski idi sada izvadi krv na betu. Znaces tada sigurno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 9:48:58   
Ponoćna Ruža
http://tinypic.com/r/2zr3s5h/9

Iz nekog razloga mi to ne funkcionise kako tamo pise, ali sam sad pokusala nesto drugo. Sad da vidimo da li cete ovako videti sliku, a i dve crtice user posted image Izvinjavam se na tamnoj slici ali mi je nekako ovde ispala najvidljivija crtica user posted image Uzivo je bolja user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:01:15   
emicaa
Ruzo ja je vidim,blijeda je ali vidljiva user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:08:15   
mama Jo
Meni nikako da otvori sliku ☹

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:09:07   
lesli
I ja je vidim! user posted image user posted image
Cak i nije toooooliko bleda.

Sto kaze Ivana ako mozes idi uradi betu ili ponovi test za 2-3 dana. Ali ja bih rekla da je to to! user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:16:02   
Ponoćna Ruža
Jel moguce da je vidi jos neko osim mene?! user posted image S obzirom da je pre 2 dana jos uopste nije bilo (ustvari onda ni nisam gledala iz milion uglova) user posted image mozda je zato sad toliko bleda. Uzivo se definitivno vidi, nego me eto to zbunjuje sto samo na jacem svetlu. Ne bih sad jos da vadim krv, nekako su mi simpaticniji ovi testovi. user posted image Mozda ga jos, obecavam, samo jednom ponovim za dva dana, pa da vidim iz kog ugla ce onda biti vidljiva crtica user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:21:08   
mama Jo
Uspela sam tek kad mi je zumirao.

I ja je vidim lepo, odmah se vidi user posted image

I ja sam za to da, ako mozes, odradis betu. Trebala si juce da dobijes, zar ne?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:31:46   
lesli
Za 2 dana ce se lepo videti iz svih uglova.
I savet ako ponavljas uzmi baby rapid test traku, jeftinije su trake od ovih kaseta a preciznost ista ;)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:35:36   
Maslacak15
Ruzo ja mislim da se kod testova treba drzati uputstva proizvodjaca i ne gledati posto istekne 5 minuta ili koliko vec pise na testu. Osim toga linija mora da se vidi na obicnom belom svetlu. Testovi imaju traku na kojoj su nanesena antitela ( to je princip kako rade) koja pod odredjenim uglovim tako moze da se nazire.
Naravno sasvim je moguce da si trudna, najbolji argument je da nisi jos dobila ali ja na osnovu ovakvog testa jos nebih bila sigurna.....Drzim fige da je linija prava. Ili uradi betu ili ponovi test sa jutarnjim urinom. Puno te pozdravljam.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:38:51   
emicaa
sad sam se necega sjetila,iz perioda kad sam cekala svoje crtice.Oba puta nakon pozitivnog testa sam cijeli dan svako par sati provjeravala jesu li crtice jos uvjek tu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:41:36   
lesli
Maslacak mislim da pise da ne treba ocitavati nakon 30 min.
I stvarno ako ostavite test malo duze i pogledate ga posle on se nekako izmeni. Meni cak deluje da linije izblede ako se previse osusi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:42:47   
Ponoćna Ruža
Trebala sam da dobijem negde od nedelje do juce, otprilike, posto mi u poslednje vreme varira duzina ciklusa. Ajd videcu, ili cu sutra vaditi krv, ili u subotu ponoviti test user posted image Sad se jako nadam, ali ipak ne smem jos da se uzivim. Prilicno mi smetaju ovih dana odredjeni mirisi i ukusi (tj par puta sam skoro povratila), ali znam da je i to ono "moze biti, a ne mora". Videcemo. Jutros sam se vec rasplakala sto ne znam da ocitam obican test. Da nisam plakala, smejala bih se kako sam trcala napolje i okretala test prema nebu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 07/18 [chat]
16.8.2018 10:47:54   
lesli
Emice, isto! :)

Ruzo ja mislim da je to to. Mozes da ponovis test ili betu i da polako zakazes uz za neke 2-3 nedelje user posted image

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here