Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:02:00)

Nežna dečja koža veoma je osetljiva na sunčevo zračenje i ubode komaraca, pa je već od prvih toplih dana treba adekvatno zaštititi. Uz Chicco proizvode za zaštitu dečje kože od sunca i komaraca mališani se bez brige mogu prepustiti letnjim uživancijama.

Proizvodi iz kolekcije Chicco Baby Moments imaju visok zaštitni faktor i formulu prilagođenu fototipu kože i uzrastu deteta, pa garantuju zaštitu i najosetljivije kože. Krema i mleko za sunčanje u spreju sa visokim zaštitnim faktorom 50+, koji se mogu koristiti i za zaštitu kože tek rođenih beba, lako se nanose i apsorbuju, te ne ostavljaju masne tragove. Vitamin E u kombinaciji sa drugim aktivnim sastojcima hrani i štiti kožu. Iako je nega kože posle izlaganja suncu bitna koliko i zaštita prilikom sunčanja, ona se često nepravedno zapostavlja. Koži je, upravo posle sunčanja, potrebna posebna nega, kako bi se hidrirala i obnovila. Chicco mleko posle sunčanja napravljeno je tako da ublažava štetno zračenje i svojom laganom teksturom, koja se brzo upija, rashlađuje i omekšava nežnu kožu.

[img]https://i.imgur.com/ru1eblU.jpg[/img]

Iako topli dani mame na šetnju i uživanje u prirodi, treba biti obazriv kada su u pitanju insekti, pogotovo komarci. Zato je pravovremena i adekvatna zaštita najbolja odbrana od ovih malih napasti. Linija za zaštitu od komaraca Chicco Zanza No, napravljena od prirodnih sastojaka, namenjena je celoj porodici i sadrži niz proizvoda za prevenciju ali i ublažavanje posledica uboda komarca. Dostupna je u obliku spreja, gela i roll-ona, a mogu je koristiti deca starija od tri meseca.

[img]https://i.imgur.com/RJ09EQ5.jpg[/img]


Keprom nagrađuje 5 Ringerajinih korisnika sa po jednim Chicco paketom, u kome se nalazi :

Chicco bm krema za sunčanje SPF 50+ 75ml bez parabena
Chicco bm mleko posle sunčanja 200ml
Chicco Zanza osvežavajuće zaštitne maramice protiv komaraca 20kom






Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.6. do 24.6.2018.
Komentari moraju biti isključivo autorski!

Svaki korisnik može da učestvuje u Keprom nagradnom konkursu više puta, sa napomenom da ukoliko osvoji nagradu, sledeću Keprom nagradu može osvojiti za 4 meseca.


Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 25.6. do 30.6.2018. (zaključno sa 30.6.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 31.5.2018.
U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat! Pobednik će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.



Pročitaj više >>>




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:10:14)

Jeeeej, ja cekam Chicco vec mesec dana [sm=smiley36.gif] ucestvujem [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:15:50)

Ja osvojila prosli mesec Chicco znaci otpadam 😄




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:19:52)

Sjajna nagrada[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:20:54)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja osvojila prosli mesec Chicco znaci otpadam 😄

A bas sam mislila da ces i ti igrati...




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:38:16)

Nista ovaj put [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 18:45:59)

Anck mi cemo da navijamo [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 19:08:27)

Odlican Chicco [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Emice zasto da navijas,prijavi se [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 21:22:24)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja osvojila prosli mesec Chicco znaci otpadam 😄

A bas sam mislila da ces i ti igrati...



Mislim da ni ja nemam pravo. A fantasticni su...




MimaKos -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 23:43:35)

Predivno!!! Taman sad pred leto![sm=bravo.gif]




bojana92 -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (31.5.2018 23:54:03)

Divan poklon :)




emicaa -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (1.6.2018 8:12:31)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Odlican Chicco [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Emice zasto da navijas,prijavi se [sm=smiley1.gif]

zato sto ne ucestvujem vise u nagradnim [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (1.6.2018 8:18:23)

Bravo, divan poklon 😊
Ucestvujem i ja naravno 😂




mirana1 -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (1.6.2018 10:07:23)

Chicco proizvode sam koristila za suncanje i odlicni su.




AnaTamara -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (1.6.2018 10:48:00)

Navijam!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (1.6.2018 21:25:59)

Navijamo i glasamo za najbolje komentare!
Prijavljujte se mame! Da cuvamo nase malisane!




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (3.6.2018 22:17:58)

Poslala sam komentar [sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (3.6.2018 22:34:45)

Srecno, devojke, i ja navijam, jer sam osvojila prosli put Chicco [sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (3.6.2018 23:26:36)

Navijamo, srećno!




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (5.6.2018 16:11:40)

Srecno, svima koji se igraju.




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (5.6.2018 16:17:20)

Jaoj kakva pesmica mi je sad ,,dosla"... odo da je zapisem i da se prijavim 😁




MimaKos -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (5.6.2018 16:18:51)

Ja napisala :)




DadaDespot -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (6.6.2018 15:40:39)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]svaka cast ,bas te hoce nagradiceeee




DadaDespot -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (6.6.2018 15:41:11)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bravoooo




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Sun i Zanza proizvoda! (6.6.2018 16:14:41)

Vredi se potrusiti za ovo 😊




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>