Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 19:27:02)

Drage naše dame, leto je uveliko zakucalo na naša vrata! Budite neodoljive, senzualne, apsolutno zavodljive!

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u susret letu obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom! NUXE vam poklanja čarobna suva ulja NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis!



Huile Prodigieuse - Čarobno zadovoljstvo senzualnosti u sexy zavodljivom pakovanju

Bazirano na prirodnoj osnovi (98.1% sastojaka prirodnog porekla) Huile Prodigieuse® je jedinstvena mešavina 7 dragocenih biljnih ulja (ulje argana, Tsubaki, ulje makadamije, lešnika, borača, slatkog badema, kamelije) hrani, obnavlja i ulepšava lice, telo i kosu u samo jednom potezu. Obogaćeno vitaminom E, garantovano bez mineralnih ulja, silikona i konzervanasa.
Pravi podvig u formulaciji, jedinstvena tekstura suvog ulja, bez lepljivog i masnog osećaja, besprekorno neguje kožu. Njegov neodoljivi miris je pravi užitak sa svojim gornjim notama cveta narandže i bergamota, cvetnim notama ruže i magnolije, i senzualnim notama kokosa i vanile. Trenutak čistog zadovoljstva i jedinstvenog potpisa na koži…


[img]https://i.imgur.com/ExJL579.jpg[/img]

Takmičenje traje od 20.6. do 15.7.2018. (zaključno sa 15.7.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 3 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!
NUXE svakoj od dobitnica poklanja po 1 čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse Plumetis!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci




[img]https://i.imgur.com/RXLLTMQ.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!

PROČITAJ VIŠE >>>





IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 19:28:49)

Aaaaaaaaaaa,pa ja sam dozvala carobno ulje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️




mama Jo -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 19:35:40)

Jaoj divno 😍
A ja ne mogu da ucestvujem ☹




Dora89 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 20:34:25)

Ni ja. Srećno učesnicama!




Leptiric123 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:00:06)

Ahahahhaa evo sanse da razradimo teme...priznajte da sam dala doprinos 😂




mama Jo -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:07:03)

Samo napred 😊
Ja ne ucestvujem u igri, ali ucestvujem u caskanjub😊




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:16:04)

Leptiricu, ucestvujes? Ko jos?




Leptiric123 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:17:09)

Da da




Duškić -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:17:31)

Mislim i ja..obozavam Nuxe!




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:19:23)

E ajde onda pa da osvojimo[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:22:25)

Ajde, ne govorim vise unapred, [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:30:49)

Ni ja ali ajde devojkeee [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:35:13)

Jao bas je divna nagrada [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:35:53)

Opaaa, muževe i one skrivene ljubavnike da zavodite [sm=smiley36.gif]

Napred, napred!!!




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:37:51)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Opaaa, muževe i one skrivene ljubavnike da zavodite [sm=smiley36.gif]

Napred, napred!!!

Podrazumeva se [sm=smiley36.gif]




Leptiric123 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:38:50)

Ma jok bre muzeve...za muza pamucne gace "do ispod miske" 😂😂😂




Maraj -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:42:34)


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ma jok bre muzeve...za muza pamucne gace "do ispod miske" 😂😂😂

[sm=smiley36.gif] i obavezno bele [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:43:28)

[sm=smiley36.gif] vidim ja da nas ceka mesec pun piskaranja [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:43:48)


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ma jok bre muzeve...za muza pamucne gace "do ispod miske" 😂😂😂

[sm=smiley36.gif] i obavezno bele [sm=smiley36.gif]

Bljak.




Maraj -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:45:31)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

[sm=smiley36.gif] vidim ja da nas ceka mesec pun piskaranja [sm=smiley36.gif]

I to kakvog piskaranja ... [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (19.6.2018 21:46:22)


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ma jok bre muzeve...za muza pamucne gace "do ispod miske" 😂😂😂

[sm=smiley36.gif] i obavezno bele [sm=smiley36.gif]



E cvrc sad, neće da može. Da ne znam kakve ste mačke inače, pa i da se zamislim [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (20.6.2018 11:08:11)

Inace mm je odusevljen kad se namackam ovim uljem tako da.....tu saam!




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (20.6.2018 11:52:19)

Bravisimo!




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (20.6.2018 12:18:22)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace mm je odusevljen kad se namackam ovim uljem tako da.....tu saam!

Cekala si se[sm=smiley36.gif] taman da oporavis kosu sa njim kad se vratite sa mora [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Plumetis Čarobno suvo ulje! (20.6.2018 12:21:45)

[sm=jezicek.gif]
Onako preplanula i kad zamiriseeeeeem




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>