|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 12:49:25   
Ana RR
Hello ženske user posted image ja neću da savetujem, ovo moje je spavalo lepo i noću i danju. Imali smo sreće.

Ja spremam neki kolač, popodne nam dolaze kumovi. Valjda će se fil stegnuti, obično ga pravim dan ranije. Ali nisam znala juče da li ći doći a slatkog mi je preko glave. Ako se ne stegne slagaću ga u čaše.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.8.2018 12:50:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 13:09:16   
mama Jo
Dakle pari jedino sto je za sigurno je da se naoruzas debelim strpljenjem 😊
I nama popodne dolaze kumovi, imam gibanice u zamrzivacu pa cu ispeci, a dezert cemo kupiti nesto u prodavnici user posted image
Meni danas zaova kuva rucak, a ja cak ni kolac necu napraviti, tek sam ja super user posted image
Ali bar sam iskoristila prepodne samo za sebe, sto mi je bas znacilo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 13:53:24   
emicaa
djevojke o spavanju mozete pisati ovde user posted image
MM i dora igraju karte,David spava pa cemo posle u setnju.za rucak cu nesto brzinsko.Nesto mi se danas neda dugo petljati po kuhnji user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 15:39:16   
vocicana
Ja samo da mahnem, ubudjah se ovde, pa da vidim sta ima kod vas. Uzivajte sa gostima.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 16:03:56   
mama Jo
Mi smo uspeli cak i da dremnemo sa devojcica sat vremena i bas je prijalo 😊
Ivana, nadam se da si i ti bolje posle dremke.
Voci, ti si na poslu? Pih...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 16:59:29   
Sanjica26 RR
Mi smo kod kumova. Sad cemo uskoro kuci. Mene zub poceo da boli i glava. Nikako zub da resim, a od sutra na posao. A i pare mi trebaju za popravku bez obzira sto idem u dom zdavlje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 18:32:53   
Rosita
Sanjice, prodje odmor? Kako se osecas povodom togauser posted image ?
Ivana, drž se i ne daj!
Jess, mjo, uzivajte u druzenju!
Emice, karte! To bih mogla sa D nekad. T
Zapostavila sam gauser posted image . Eno ga cita. Uzeli smo neku knjigu o kompozitorima. Kog citamo, pustimo neku njegovu kompoziciju.
Ja se javljam sa licinog mesta zvanog podojuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 18:47:04   
IvanaSK RR
Rosita, tako sam se i ja javljala 😂
Nisam nesto mnogo bolje, a u Raskoj nismo nasli otvorenu apoteku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 19:17:41   
vocicana
Mama Jo, ja mislila da cemo poginuti od posla. li nema nigde nikoga.
Danas je praznk, praznikom obicno dolaze ne staju. Danas sam veoma prijatno iznenadjena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 19:49:35   
Sanjica26 RR
Rosi, kako se osecam? user posted image Bljak. Ne zbog toga sto pocinjem da radim. Ja volim da predajem deci, nego zbog toga sta me ceka dok se ne izvrsi podela casova. Procice i to. 12 godina sam u tome. Valjalo bi oguglati na to.
T cita neke knjige od Kulturnog centra. Imaju neku ediciju. Bas mi je drago da tvoj D voli da cita knjige. Samo nekoliko decaka poznajem koji vole da citaji. Ostali za knjigy kazu veliko ne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 21:05:20   
emicaa
Rosita mm je uci da igra uno.
Sutra opet skolica,treba jos da spremim da ne moram ujutru.
Danas smo bili u sumi,jos uvjek zabrana rostiljanja na sve strane,ali bilo nam je i ovako super.Igrali smo se do upadanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 21:15:00   
pari
Hvala vam puno na iskustvima i savetima! user posted image
Evo je jos je budna...mm je malo nosa pa cu ja preuzeti...Danas je preko dana dosta spavala,uspela sam da se odmorim ali mi se sad spava...

Ivana,kako si?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 21:20:12   
mama Jo
Mi smo, ipak, promenili plan pa smo sa kumovima skoknuli do njihove vikendice tu malo izvan grada, zbog dece da budu napolju, super nam je svima bilo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 21:30:08   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mm pakuje decu na spavanje. Ja lezim. Povraca mi se. Popila sam casu koka kole i sad mi je lose. Davno je nisam pilai sad kad sam je popila odmah mi je lose. Neces je vise staviti u usta. Moracu da ustanem. Imam nesto da odradim.

Emi, to je i mm ucio T da igra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 21:39:15   
IvanaSK RR
Sanjice, želudac te boli od koka kole?
Pari, nisam bas najbolje, popila sam caj. Sad spavanjac. Ujutru cu uzeti nesto u apoteci.
Samo da su mi deca zdrava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 22:11:36   
Sanjica26 RR
Daaa. Proslo je malko kako sam vecerala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 22:13:58   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ni meni danas nisu sve ovce na broju. Muka mi. Jela sam slatko i odmah muka.
Ivana bas bezveze sto si bolesna na odmoru.
Sanjice verujem da ti je bljak al znas sta te ceka.
Mama jo super za odlazak na vikendicu.
Ja danas nasla dve kasete sto sam nasnimila pre 20 godinauser posted image pustala D. Pa nasla svoje slike. Kao avet u srednjoj skoli haha...ja 170 a 48kg izgledam kao da sam ispala iz ausvica. Pa sam joj slike pokazivala
Duca je danas bila super. Naucila da preskace vijacuuser posted image jako je smesna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 22:59:31   
mama Jo
Ljisho, sigurno su ti to lepe uspomene 😊
Jaoj i zaboravih da se nekada snimalo na kaset_e... covece, kako sve napreduje pa to je cudo bre. Neka bas lepa vremena.


Laku noc svima, lepo spavajte, do sutra svi da ozdrave i samo ++ faze da vladaju 😘😘

< Poruku je uredio mama Jo -- 19.8.2018 23:07:44 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
19.8.2018 23:07:22   
MasnaMasnica
Ivana nasa radi do 2h u Supnju.

Ih sto ne pita.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 7:05:17   
Milena18
Dobro jutro!
Ivančice, da ozdraviš što pre!
Sanjice, i mom mužu je najgori taj početak dok se podele časovi. Još im raspored pravi neki lik koji očigledno nije dorastao zadatku, pa svake godine tek u novembru imaju konačan raspored časova.
Emice, tako i moja M kao tvoj D. Jednog trenutka je divna i samo bih je ljubila, sledećeg mi para na uši izlazi user posted image
Ja spremna za nove radne pobede. Kobajagi. U stvari bih ostala da spavam pored M.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 7:53:48   
pari
Dobro jutro! Nocas je T spojila prvo 4h pa 3h pa sam relativno ok spavala. Nedostaje mi M...nedostaje mi svaki vikend iako vec 2 godine funkcionisemo ovako ali eto...

Ivana,nadam se da ce ti danas biti bolje!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 7:55:00   
mama Jo
Jutro. Milena, ja kao ti... kobajagi spremna, a bas bih se vratila pored njih da spavam... ali lakse mi ovako, bar uspem nesto da obavim dok one spavaju.
Kod nas standardna nenaspavanost, mada mi je ova noc nesto bas tesko pala, em kasno jako zaspala, em mi bas nesto nije bilo dobro (opasan pms), em sam gluposti sanjala.
Sad vec osetim da mi je imunitet bas slab. Idem da vidim ima li neka tema o preparatima za imunitet, malo da zivnem.

Nadam se da ste svi bolje.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 8:27:37   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Masnice, uhvatio nas tamo pljusak dok smo trazili apotekeuser posted image pa smo bili u Lazaru na pizzi. I kad smo krenuli muz gledao po netu, kaze ima 15km odavde. Rekoh, ajmo mi lepo u apartman. Maca se vec unervozila a znas i sama koliko nam treba da se vratimo.
Kijam, slinavim, al sam ok spavala. Sad cemo polako u centar pa cu u apoteku.
Ljiso, jesi ti bolje?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 8:28:50   
pari
Posebno zbog nespavanja treba raditi na imunitetu definitivno...i kod mene je baš slab...još plus dojenje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 10:57:39   
emicaa
Gdje nam je Anck,nesto je je ne vidjam zadnjih dana ili mi se cini.
Ja sam lose spavala,budila se svaki cas.Jutros sam jedva oci otvorila.
Jos malo pa cemo po Doru,ali prvo da uspremim ves.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here