|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 11:12:08   
mama Jo
Par puta se javila Anck, pocela je da radi pa nema bas puno vremena. I malena joj je skoro operisala slepo crevo, ne znam da li to znas, ali u redu je sve.
Nema ni Sarav dugo, pre par meseci smo bas lepo caskali... ali mislim da je i ona pisala da je pocela da radi. To je onda vec drugi ritam, i verujem da je vreme za caskanje u deficitu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 13:54:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan radni narode! Meni je poceo prvi radni dan. Dosla sam u 12. Malo je kasnije pocela sednica.
Deca su se sama snasla. Posle je mm dosao po njih. Kaze Sofi se igra, namestila je krevet. Srce mojeuser posted image Sad jurim na sve strane: rucak, usisavala. Sad nesto imam na racunaru da radim. One se igraju. Svaka za sebe.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.8.2018 15:14:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 14:44:42   
mama Jo
Sad sam, Sanjice, gledala tvoj ticker da vidim kada mogu da ocekujem da se one lepo igraju a ja da nesto poradim sto treba user posted image
Od jutros ih je obe uhvatio kenjakavac teski, tacno me je glava zabolela. Spavaju sada, ja sam sve sklonila, rucak zavrsila, pa legla malo kod njih. Mozda uspem i da dremnem, tako da cu im danas oprostiti kenjkanje user posted image

< Poruku je uredio mama Jo -- 20.8.2018 14:45:49 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 14:59:36   
pari
Nacekacemo se mama jo user posted image
Zezam se...brzo ce proci to...
Meni nesto danas bilo lose prepodne...minus faza me uhvatila...isplakala sam se...bolje mi je sad.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 15:01:42   
mama Jo
Pari, i ja sam sinoc, a i jutros.... sto bi rekli - suza suzu stizeuser posted image
Ali mene je bas drmnuo pms, bas, bas!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 15:03:38   
pari
Mozda je i mene...da se tesim user posted image


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 15:16:12   
IvanaSK RR
Naravno da je pms. Nista drugo ni ne moze biti. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 17:25:30   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: pari

Nacekacemo se mama jo user posted image
Zezam se...brzo ce proci to...
Meni nesto danas bilo lose prepodne...minus faza me uhvatila...isplakala sam se...bolje mi je sad.

Prikljucujem se klubu..pisala sam u negativi.i sve nestalo..ali zesca minus faza..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 17:50:59   
Duškić
Sta radite drage, jos par dana pa da caskam sa vama, udjem na kratko i pogledam tj.procitam sta se radi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 17:55:56   
mama Jo
Duskic, bar ti uzivas, vidis da smo mi nesto u bzvze fazi, placemo i kukamo user posted image
Hajde pljusni nas jednim talasom da se vratimo u normalu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 18:10:00   
vonavoj
Hahahha..pljusni nas! user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:10:06   
IvanaSK RR
Ajde, bre, samo kukate, sta je ovo?!?
Cime ste nezadovoljne? Zdrave, prave, deca zdrava, imate krov nad glavom i sta da jedete user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:11:33   
vonavoj
A bas,samo kukam!user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:21:16   
IvanaSK RR
Pricanjem o losim stvarima samo privlačimo jos losih u zivot. Pricajmo pozitivno i mislimo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:22:21   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ajde, bre, samo kukate, sta je ovo?!?
Cime ste nezadovoljne? Zdrave, prave, deca zdrava, imate krov nad glavom i sta da jedete user posted image

E, ako si im reklauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:24:19   
mama Jo
Hahahaha user posted image
Ma mi smo se samo nasle u kriznom momentu, napisale i odmah zaboravile user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:31:10   
IvanaSK RR
Svima nama dodju losi momenti, nikom nije savršeno u životu. Ne smemo dozvoliti sebi da nas lose stvari okupiraju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:39:33   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja batketa strpala opet u 7 u krevetuser posted image
Danas je haos.

Nego Sanjica ne voli opusti se a ja mrzim kad mi kazu sta kukas imas krov nad glavom.imas sta da jedes...recimo da sam sa jednim momkom raskinula zbog toga jer je cisto nerazumevanje osecanja user posted image

Ja uzivo retko kukam ljudima i ako kukam uvek je to okrenuto na salu a kad mi to neko kaze tacno bih ga zgromilauser posted image (ivana nista licno) haaha...ili pre neki dan P bio nesnosan meni lose od terapije i mm dosao sta kukas ljudi ne mogu da imaju decu ti imas dvoje zdravih.... Svakom je svoja muka najteza i svako dovije teret koji moze da nosi. Pa sta ako se pozalim da mi je tesko da ceo dan nosam dete. Jeste tesko. Nosite samo teg od 7kg nepravilnk rasporedjen na sebi ceo dan pa a gde je jos da se taj teg dere a cinis sve sto mozes da bude srecan. Kako se ne bi covek pozalio?

D P i ja solirali veci deo dana. Ovaj nam se drao. Danas uopste nije hteo da sisa. Mucili ga uzasno gasovi. Ne znam vise sta s njim da radim. Dovismo sve zive upute a za gastro nismo dobili a po meni je to jedinj koji nam zaista treba. Dete place dok jede. O sisi ne pricam pricam o hranjenju na flasicu. Ronj suze dok jede. Ja nisam videla nijednu bebu koja place dok jede. Eto kako se ne bih pozalila.
Da mi nije moje D mog malog blente i veseljaka ja ne znam kako bih dane izgurala. Majke mi. Srecom pa je shashava. Ako P bude upola shashav kao ona bicemo uvem nasmejaniuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:42:01   
mama Jo
Ma naravno... ja sam danas promenila 116 raspolozenja, iz krajnosti u krajnost. Iskreno, kad je pari napisala da se isplakala, pomislih - o, dobro je, nisam jedina 😊
Eto, ja mogu da se zahvalim danas pari sto me je umirila 😊
Nadam se, pari, da je i tebe proslo neraspolozenje.

Kako si ti Ivana, tvoja prehlada, je l' bolje?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 19:50:12   
IvanaSK RR
Ljiso, nisam ja mislila ni na koga konkretno. Pa ne mogu ja da zabranim nikom da pise, kukao ili neuser posted image
Naravno da je svakom svoja muka najveca, ali sumnjam da ce nam pomoci i stalna prica o problemu. Evo tebi cu savetovati da pricas samo o D i smejanjuuser posted image
Mama Jo, Rinasek mi je smirio oci i malo nas, pa mi je lakše.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 20:01:38   
Sanjica26 RR
Ljiso, znaci i ti bi mlatnulauser posted image



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 20:08:33   
IvanaSK RR
Ljisa napisala "Pa sta ako se pozalim..."
Uuuu, izvin'te, gospodjo, nisam vas prepoznalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 20:09:24   
mama Jo
Manimo se mlacenja, hajde malo, za promenu, jedni drugima da izazivamo osmeh, ja sam shvatila da je to ovde poenta user posted image
Odlozimo oklagije, metle, zakopajmo ratne sekire i svi u kafanu na jednu lepu zurku user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 20:50:58   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljisa napisala "Pa sta ako se pozalim..."
Uuuu, izvin'te, gospodjo, nisam vas prepoznalauser posted image

user posted image Ivana ti znas da se salim. Ja se salim i kad se zalim ( vau to se rimuje) haha
Npr komsinica prica P "kad porastes pricacemo ti kako smo na smenu pile kafu" i spustimo ga u kolica i izdrzao je 10 min i ja kao "vauuuu ovo je rekord"user posted image mislim znaci zalim se komsinici ali se salimo na.moj racun. Ili npr ima sad tu jedna beba ma ono beba za pozeleti. Sam se uspava kenjka ne dere se nasmejan je bude i po 45 min sam u sobi ma...i onda cujes njegovu mamu kako se zalila sto je sinoc morala da ga uspava (a uspavljivanje traje 3 min) user posted image pa kako da se covek ne pozali haha...ja se salim i meni traje uspavljivanje 3 min samo dreka pre uspavljivanja traje bar 15user posted image
Nego D juce muti svasta sad je u toj fazi i dodala je i feri i limun i kojesta i kaze to je da prska travu u lubenicamauser posted image
I mm kaze "nemoj da pravis s*anja u kuci i odemo mi u drugi deo kuce koji je kao drugi stan zaseban ulaz i sve i pita mene D "mama mogu ovde da pravim s*anja" user posted image ckrla sam od smeha. Jos pogotovo sto ona ruzne reci ne govori. Ma svasta s njom. Pa mi je pevala na engleskom to ne mogu ni da ponovim ali u pesmi se vise puta pojavljuje bejbi bejbi i girl i baj i agenuser posted image
Ludnica sa D. Nek je ona meni vesela. A batketu kad se obraca to je tek pis. Unese mu se u facu i kaze "bucooo bucani" hahah i onda je ja tako imitiram a P se valja od smeha. U prinicpu Bogu hvala dani su nam uvek prepuni smeha. Jes da ima dreke ali smejemo se ipak vise no sto drecimo. Danas kad je plakao kaze mi D "mama oces otici u ludnicu"user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
20.8.2018 21:53:49   
vonavoj
Hahhaa..Ljisho,i ja mojima pretim ludnicomuser posted image
Svakom je svoje najteze,a najteze je sto ne znamo da se opustimo!
Evo ja sam danas mm da nagovorim da kupimo trpezarijski sto..imamo neki mali,a nas je sve vise..sad je ja akciji 35%,a imaml isti takav u dnevnojuser posted image
Ali zato cu da ga ubijem, stavio je negde "da zna" srafove za povezivanje kreveta na sprat...celu kucu smo pretrazili i neeeemaaa!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here