RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:01:23)

Von, zbog cega kuka ona? Kako bre malo dana. Ima nas raznih.




Maraj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:03:44)

Joj Mariya to su muskarci na odmoru....
E dobra he S bar za sad [sm=smiley1.gif]
Sisa i spava. Mada vec vidim da se opasno "navukla" na sisu. A to me i plasilo. Pokusavam nekad da joj dam cuclu da mi ne spava kao L na sisi. Al slaba vajda. Ili moja deca nece cuclu ili ja ne znam da jh naviknem na nju




Mariya -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:11:42)

[img]https://s15.postimg.cc/g70ti72mj/DSC_4328.jpg[/img]
Evo proverite da li vam govorim istinu[sm=jezicek.gif]
Trener je onaj u narandžastom šorcu sa trbušnjacima [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:18:00)

Ja samo brzinski da se javim. Prosli super. Deran dobio 100/100 radi sve sto treba za bebu njegovog uzrasta sto se tice psihomotorickog razvoja.
Jos neurohirurga danas da zakazemo i to da ovavimo a eeg i torch cemo videti. Ocno moramo privatno ali ne kapiram zasto kad on lepo prati evo rekla i psiholog.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:22:54)

Maryia, nas trener plivanja je lepse gradjen[sm=jezicek.gif]
To je normalno za plivace da tako izgledaju. [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:27:27)

Sanjice.sta mislis kako je meni da slusam.to kukanje non stop?!? A mm i ja sa posla na odmor,sa odmora na posao[sm=smiley13.gif]
Vrlo je vredna,pa zato joj je malo..
Mariya,ala ti je lose..[sm=bravo.gif]
Ljisho,to si i sama znala,ali ajde da ti dr potvrdi,supee!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:30:22)

Verovatno je i kod kuce dokona. Umesto da sebe necim zanima.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:30:31)

Mogu li da budem zla,sta sve primecujem..juce smo rucali,i ja sam morala kod ginekologa,oni su znali da moram da idem,ali kao cuvave mi decu..ja dolazim posle 45min, znaci sudopera puna,ni zaova ni sveki nisu mogle da stave sudove u masinu..ja sam saml na brzinu rasklonila sto i otisla..a M je sve vreme spavao..toliko o tomw koliko sam pala sa nogu juce..
Onda uvece dosli iz grada,dala deci prvo da jedu,i zamislite ko je prvi seo da jede...[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:34:25)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Verovatno je i kod kuce dokona. Umesto da sebe necim zanima.

Ako ti kazem da kuca nije sredjena godinama,kao u magacinu da zive,jasno ce ti biti..
Sveki je u penziji 10 godina,znaci 2 zene u kuci,a prljavo...ja godinama nisam htela da idem..sad odemo jednom u 3 meseca..a uvek je mm prao kupatilo i usisavao kad odemo...tepisi nisu oprani 30 godina.od kada su kupljeni..samo parocistacem[sm=smiley13.gif]dobijem ospice kad vidim decu na podu..




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:37:12)

Von, nemaju ljudi za neke stvari osecaja. Prosto su takvi. Nista cudno. To sto ti i ja volim da sklanjamo za sobom ne rade svi. Meni mm skoro kaze za (nasu prijateljicu koja je rekla ma ja sudove ujutru rasklanjam i perem)ti to Sanja ne bi ostavila dok ne legnes. U gostima sklanjam za sobom.
Ljudi su opustencija i zivece sto godina.

Poznajem takve kao sto su tvoji.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:40:55)

O da.zivece 200godina...i sveki ujutru pere sudove od juce..ja ne mogu da legnem dok kuhinja ne blista[sm=smiley36.gif]kreten!
Ja nisam upoznala nikad ovakve ljude.a da ih vidis,na njima sve skupo,uvek nasminkane,a u kuci kao kod cigana..




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:49:37)

U al ste se raspisale[sm=smiley36.gif]
Ja sam sinoc u pola jedanaest usisavala. Nisam od utorka pre podne. Maca vristi cim ukljucim usisivač pa nisam htela da je traumiram sa usisivačem, a visoka temperatura. Cistila jesam, al nije to to. Sinoc sam ih oterala kod sina u sobu, pojacala tv, donela telefone, crtace.. Vazno da sam sredila dnevnu i trpezariju. Spavace sobe cu sutra kad muz dodje.
Sto se tice muzeva moj ne pomaže mnogo, al ni ne komentarise. Kad krene nesto, zna da cu da se derem toliko da ce drecati zgrada[sm=smiley36.gif]
Mariya, za Broncho, nisam uspela pronaci drugu kutiju, jednu je ispila i mesec dana posle toga primila Sinflorix vakcinu. Od tada smo bolje sa upalama usiju, hvala Bogu.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 11:59:00)

Jaoj Ivana pa tebe bas ovih dana u te kasne sate uhvati da radis nesto, pre neko vece pancerote, sinoc usisavanje 😊
Inace i ja kad ne usisam ne smatram da je ocisceno iako svako vece pocistim kuhinju i dnevnu obavezno. Ja cu danas usisavati 😊




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 12:16:59)

E mama Jo, bukvalno nisam mogla vise trpeti neusisano. Generalno, usisavam svaki dan, nekad svaki drugi. Naravno, desi se i vise puta dnevno ako zatreba. Vikendom znam nekad da preskocim, ako nismo kuci po ceo dan onda tek u ponedeljak ujutru [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 12:31:38)

C c c..procice nam zivot u pranju i usisavanju,kad ne znamo da se opustimo..[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 12:38:33)

Ma to je ludo zensko. Umesto da dignemo sve četiri u vis mi jurimo da usisavamo, ribamo...




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 14:12:11)

Bas to, i kad mogu da odmorim sa decom ja ustanem da ,,jos samo nesto uradim"....




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 14:17:42)

Meni bude u nekim trenucima krivo. Ostavim sudove i vratim se i sednem na pod da se igram sa njima. Ili samo da ih gledam. [sm=smiley36.gif]
Prolazi vreme uzasno brzo, necu da se opterećujem toliko. Za koju godinu ih necu interesovati uopšte. Imacu vremena koliko hocu i da sredim i da bude sve na svom mestu stalno.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 14:28:19)

Upravo to! Isto i sama sve cesce tako radim!




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 16:35:07)

Mi bili u savetovalistu. Fontanela mala. Dr nam nasla neki brz termin 16.08.
Deran je lepo napredovao. Medjutim kaze dr nije joj normalno da dete toliko place i da tako burno reaguje. Kaze ona bi pod obavezno uradila eeg glave i ocnog. Dobili uput za Torch. Eto toliko




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 16:39:01)

Hmm, kako bi ona reagovala da joj je moja mama dosla sa mnom kao bebom... Ja ne znam kako se moja mama odlucila na drugo dete pored mene. Plakala sam non stop.
Za to plakanje se ne bih brinula. Jedino mi je zbog fontanele. U krajnjem slucaju i tu postoji rešenje..




vonavoj -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 17:09:46)

Super za napredovanje!
I super za termin, nadam se da je sve ok,kao sto je bilo kod svih specijalista.
Joj sto sam mrtva..sve radim,ali usporeno.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 17:46:02)

I ja sam sva smlacena. Sad uzeh Guaranu da popijem mada sumnjam da će mi nesto pomoci.




Mariya -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 17:46:08)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

C c c..procice nam zivot u pranju i usisavanju,kad ne znamo da se opustimo..[sm=smiley36.gif]


E ja nisam usisala kuću od utorka, ne možete da zamislite taj haos, pa niko ništa neće da uradi umesto mene, sve čeka mene, a ja ustajem u 7 da spremim sebe i Lu, deci doručkove, čajeve, odem za Moravicu, pa kad dođem kući jedem nešto jer naravno da niko ništa nije skuvao, pa popodnevne obaveze, deca, kuća, izvedi i umori ih da spavaju uveče, a juče i danas došla kući, jela nešto, sredila i uključila mašine i vožnja za Bečej. Evo i sad sam u autu. A L je sinoć u pola 11prosuo gugi iz kese,mrvice su još uvek na podu[sm=hudicek1.gif]A ja bukvalno padnem u krevetu u nesvest od umora. ali znate šta, boli me uvo, i za spremanje i za muža koji brunda nešto, ja se sad opuštam, plivam i buljim u trbušnjake [sm=jezicek.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 08/18 [chat] (3.8.2018 17:47:38)

E ljišo, a što te silne provere za derana?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>