|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
21.5.2019 9:17:26   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Duškić

Opet imam neku kul ponudu za Tasos za 10 jun. Ali sve ljudi mislim da je hladno.


Trenutno je more na Egeju hladnije nego inace. Mada se to lako promeni, za par dana moze da poraste vise stepeni. U dugorocne prognoze ne verujem, vise puta se ispostavilo da nisu tacne. Mi smo na Tasosu bili od 13. juna. Kada smo stigli padala je kisa i bilo hladno (jos se secam mirisa borovine kad smo parkirali auto ispred apartmana i izasli napolje) I tako par dana. Posle toga idealno. More je prvog dana nakon te kise bilo vrlo hladno, svakog sledeceg dana sve toplije. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Letovanje 2019
21.5.2019 9:40:54   
Sanidej
Ja verujem satelitskoj prognozi. Sa malom decom ne bih bas da rizikujem. Najvise bih volela Grcku u septembru kad je more toplo, ali imam skolarca.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Letovanje 2019
23.5.2019 14:24:05   
Duškić
Meni se bas ide ali sve bre bzv vreme , zao mi da odem a da se kupam par dana.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Letovanje 2019
23.5.2019 17:26:29   
kamičak
Vise set_nje, manje kupanja, nekome i to odgovara.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Letovanje 2019
24.5.2019 9:44:12   
Sarav
Juče zvali kumu iz agencije, nije završen kompleks koji smo uplatili još februara, pa sad ili da menjamo aranžman ili da nam vrate pare. Baš sam se smorila.. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Letovanje 2019
24.5.2019 14:25:25   
Maraj
Jao sarav...bas bezveze...
Al opet kad razmislis...bolje i tako nego da odes tamo i da te zatekne nedovrsen hotel/apartman...znas da je tako bilo prethodnih godina. Bar su ti ranije javili...
Hoces uspeti sta da nadjes sadauser posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Letovanje 2019
28.5.2019 6:58:52   
vocicana
Jao bre Sarav, bes katastrofa.
Ali mi smo sampioni u katastrofiranju. Od Spanije eventualne, dodjosmo do Grcke, sada ni do gde. Niti smo sta uplatili, niti znamo gde idemo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Letovanje 2019
28.5.2019 11:03:43   
Sarav
Mi smo se prebacili na Nei Pori, opet ista agencija. Nemam sad stvarno ni vremena ni snage da se cimam i tražim novi aranžman. Samo mi je bilo bitno da budemo na plaži. Uostalom, za Nei Pori me vežu lepa sećanja, tamo smo napravili drugo dete 😂

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Letovanje 2019
28.5.2019 13:25:03   
Maraj
Saravuser posted image
Znaci sad idete po trece user posted image (dete)

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Letovanje 2019
28.5.2019 14:10:59   
bubulence
Idu sa trecim detetom u stomaku😂. Sarav odlicno, a kada idete? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Letovanje 2019
28.5.2019 18:40:12   
MasnaMasnica
Mi idemo 14 juna jeeva cekam.🤣 Nek pada i kisa ali padace na moru.💙



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Letovanje 2019
29.5.2019 13:18:12   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Maraj

Saravuser posted image
Znaci sad idete po trece user posted image (dete)



Već se zezamo da sad ne možemo ništa da napravimo jer sam već trudna😂😂😂 na moru treba da uđem u 8.mesec, debelica😊

E da, krećemo 28.6.

< Poruku je uredio Sarav -- 29.5.2019 13:19:32 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Letovanje 2019
29.5.2019 14:31:12   
Rosita
Sarav, tačno smena pre moje. Javljaj!


Ja uopšte nisam još misaono u pripremama, sto nekih drugih tema, ali bliži se 👏

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Letovanje 2019
29.5.2019 16:05:12   
Maraj
Sarav user posted image kod mene jos "na snazi" trudnicki mozak. I ako nisam trudna vec 10 meseci. Zaboravila sam da si user posted image user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 11:15:03   
vocicana
tamo smo napravili drugo dete 😂
Sarav moja dusa divna. Bas je dobro to. Lepo da s provedete.
Mi i dalje ostadosmo u statusu kvo. Sada opet mm prica da ce se ipak ici negde avionom. Nemam pojma vise, necu ni pisati u temi dok se defginitivna odluka ne donese.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 11:34:16   
gagana83
Ja sam zavrsila sa organizacijom puta. Smestaj odavno resen Rezervisala sam jedno prenociste u dolasku u nekom mestu Livanates , dva prenocista u Perei u povratku. Trajekt rezervisala i platila u jednom pravcu i promasila datum 😁😂 I to videla nakon deset_ dana haha. Srecom, rekose da ce refundirati novac, sad cekam da legde pa ponovo da rezervisem. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 11:39:14   
Ana RR
Haha gagana, dobro je da si primetila. Kada vi beše idete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 11:46:04   
gagana83
Sasvim slucajno sam primetila. Udjem na mail da pogledam u koje vreme nam krece trajekt, da bi ih pitala koliko ranije moramo da budemo u luci. Kad se nisam onesvestila.

26. juna bi trebalo da smo na Parosu. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 11:55:56   
Ana RR
Joj šou!

Pa vi još malo čoveče! A ovde kao da je mart mesec. Od jutros sam se smrzla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 12:07:10   
jess021
Ana, bas tako. Drugarica prica da nije nista spremila za more, a ide u 10 dana pre nas. Reko'' meni je sve to jos daleko.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Letovanje 2019
31.5.2019 12:29:59   
vocicana
Najvise ali najvise volim pripreme za put, trenutakkada ugledam more, odmah se miljama udaljim od svega, kao da zivim na drugom kontinentu!
Meni je septembar, ali cu se radovati sa vama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 19:04:26   
Bubamara14
Mame, da li ste koristile sundance kreme za suncanje iz dm-a?



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 19:28:23   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Bubamara14

Mame, da li ste koristile sundance kreme za suncanje iz dm-a?





Fantasticnr su kreme,sve. Ja za decu koristim od rodjenja..a svi su beli,i nikad nisu izgorele. Odlicne kreme..vec sam ih hvalila.imamo temu.

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 19:30:41   
vonavoj
Inace,ko je baksuz najveci,pa jaaa.Uvek,ali uvek moram da dobijem na moru,ili u putu. Evo 3.6. Je dobila sam...idemo 4.8..znaci imacu na moru...i opet moram da uzmem primulot ..a sad sam pila 3 dana,jer sam predoset_ila da cu bas dobiti za krstenje.1.6 i tako bi i bilo da nisam odlozila..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 19:45:39   
Bubamara14
Hvala Vonavoj ☺!

PS delim sudbinu tvoju, juce stigla meca, a na moru smo od 28.6-7.7, znaci kacim 😔.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here