|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 21:18:35   
gagana83
Tako i kod mene. I ove godine cu. Kao da tempiram. Neverovatna stvar. Baksuz. Sreca u nesreci, kad mi tamo krene uvek kratko traje. Valjda hladna voda skuplja krvne sudove. Ne kupam se samo prvi, retko i drugi dan (ako je voda bas hladna). 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Letovanje 2019
3.6.2019 21:35:57   
vonavoj
Baksuzi! Od 365 dana u godini,10dana odmora 5 da imam!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 3:54:06   
dunja RR
Gaganče, za Skopelos, da li ste bili na Panormosu, kako ti se čini za telovanje sa dvoje dece? gledam za neke naredne godine ..ima divnih apartmana na plaži, a deluje mi kao totalni zen, tj. ono što tražim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 9:26:28   
gagana83
Hmm, nisam sigurna. Panormos je divan, ususkan, sa najbistrijom vodom koju sam videla. Problem moze biti snabdevanje. Postoji samo jedna prodavnica sa bezobrazno visokom cenama. Raspitaj se koliko cesto idu autobusi za grad. Plaza je kamen, to verovatno znas. Blizu je prelepa Kastani plaza.

Prelep je Skopelos, grad je jako lep, borovina mirise na sve strane. 

Evo Panormosa
user posted image


user posted image


< Poruku je uredio gagana83 -- 10.6.2019 9:27:34 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 9:39:34   
Maraj
Joj sto su divne slike user posted image
Mi za malo vise od mesec dana krecemo. S sam kupila kupaci. L jps uvek nisam .
Von...ma uzmi one tabletice za odlaganje ciklusa. Ja sam ih pila. 365 dana cekam to more...i da me drma pms ili da curkam...jok...ja sam pila i odlagala ciklis

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 10:55:37   
Ana RR
Devojke, neka preporuka za noćenje na Dorjanu? Rezervisala sam sinoć neku Vilu Renesans ali ako imate preporuku, mogu i da promenim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.6.2019 11:18:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:04:50   
gagana83
Mi smo nocili ovde http://www.vilastefani.com/


Smestaj je skroz ok, mozda lokacija nije najbolja. 


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:07:02   
bubulence
Ancice i Tina svake godine prenoći u vili Stefani, oni su prezadovoljni. Mozes je pitati. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:19:42   
Ana RR
E gledala sam i vilu Stefani ali zbog različitih komentara odustadoh user posted image uzeću u razmatranje još jednom ;)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:27:49   
dunja RR
Anči, pitaj Les, ona zna za super smeštaj sa bazenom, a gazda se bavi i proizvodnjom vina pa svaki gost dobije po flašu. Tano smo bili pre 3 godine. Akp se set_im u međuvremenu javim ali Les zna sigurno. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:29:56   
dunja RR
Gagance hvala ti, znam da je plaza sljunak, malo mi dosadio pesak iskreno, sto mozda nije fwr zbog Milice. Nesto sam sinoc citala o Skopelosu i bas o ovoj plazi, dopala mi se. Divne su fotke ♥️

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:39:49   
dunja RR
Sada sam gledala Stefani, misllm da nismo tu bili, ovaj smeštaj je bio bolji, a znam da nije bio nešto skup.
Nama je značio i bazen, brčkali smo se.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, pitaj Les, ona zna za super smeštaj sa bazenom, a gazda se bavi i proizvodnjom vina pa svaki gost dobije po flašu. Tano smo bili pre 3 godine. Akp se set_im u međuvremenu javim ali Les zna sigurno. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 11:58:10   
vonavoj
Mi smo spavali u Nadin apartman, NadinPotpuno je korektno. Maraj,sad sam pila da odlozim da nemam za krstenje,ali cu morati opet..ma kakav ulozak na moru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 12:02:21   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gagance hvala ti, znam da je plaza sljunak, malo mi dosadio pesak iskreno, sto mozda nije fwr zbog Milice. Nesto sam sinoc citala o Skopelosu i bas o ovoj plazi, dopala mi se. Divne su fotke ♥️


Znam da bi te Skopelos odusevio. Deca svakako uzivaju na plazi, bio pesak ili kamen. 


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 12:18:51   
Ana RR
Dunja, sad ću je pitati. A čini mi se da sam i na putovanjainfo čitala o tom smeštaju...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 13:06:28   
dunja RR

Sigurna sam da bi. nas dve imamo isti ukus ♥️
IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gagance hvala ti, znam da je plaza sljunak, malo mi dosadio pesak iskreno, sto mozda nije fwr zbog Milice. Nesto sam sinoc citala o Skopelosu i bas o ovoj plazi, dopala mi se. Divne su fotke ♥️


Znam da bi te Skopelos odusevio. Deca svakako uzivaju na plazi, bio pesak ili kamen. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 13:12:10   
pari
Skopelos je divan, ja bila ore par godina...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 13:13:14   
Ivanka 75
Uplatio mm letovanjeeeee! Polihronooooo po 100000000ti puuuut 😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 13:35:18   
pari
Neka, idete na more! To je najbitnije!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 13:42:32   
Maraj
Ivanka user posted image
Ma pusti...vazno da se ide. I mi na kraju idemo u Hanioti...sve se prodalo..sto valja.. taki da nadjosmo tu smestaj. Ici cemo na neka "lepsa" mesta kad deca odrastu user posted image sad nam je ovaj sever,super

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 15:24:06   
mama ivane
Ženske možete li mi preporučili gde u Grčku da budu pristojne cene idemo po prvi put imamo troje dece jedno 6 g drugo 3 g  i bebu od 2 ipo meseca 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 15:58:06   
vonavoj
Iscitaj temu..zavisi ko sta voli,sta trazi.Ja volim mir,ne vasar,peskir do peskira,ne volim sitan pesak,mulj...zato biram opet Jerisos..sa troje dece,idealno mesto..ali je jaca cena smestaja..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 16:13:10   
Maraj
Mama ivane obucno ljudi s decom biraju sever Grcje, sopstven8m prevozom. Mada ne mora da znaci...
Vidi sto pre...ne znam kad ste mislili da idete. Dosta se prodalo,a vas posto ide petoro,verujem da idete u apartmanski tip,ne hotelski...retko koji hoteli imaju ponudu za porodice sa troje dece

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 16:19:53   
vonavoj
Bas to maraj..gledala sam ovako Tursku,ququ,koje cene..i retko ko radi za troje dece.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Letovanje 2019
10.6.2019 18:18:07   
MasnaMasnica
Mi u petak putujemo a ja jos nisam pocela da nas pakujem.

Jedva cekam Paxos.💙

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada ste svom partneru pred decom rekli „V...
Naučimo našu decu šta je ljubav kako bi ovaj svet bio lepše mesto, najpre za njih same. Neka ta slika ljubavi u njihovim...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here