|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
11.6.2019 8:14:36   
mama ivane

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mama ivane obucno ljudi s decom biraju sever Grcje, sopstven8m prevozom. Mada ne mora da znaci...
Vidi sto pre...ne znam kad ste mislili da idete. Dosta se prodalo,a vas posto ide petoro,verujem da idete u apartmanski tip,ne hotelski...retko koji hoteli imaju ponudu za porodice sa troje dece



Planirali smo krajem avgusta kada su manje guzve na plazama idemo prvi put svaki savet nam dobro dodje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Letovanje 2019
11.6.2019 8:59:23   
bebilule
Sjedim u kancelariji i prosto osjećam kako me je more poželjelo!
Ja jedva čekam, a imam još mjesec i po user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Letovanje 2019
11.6.2019 9:38:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Sjedim u kancelariji i prosto osjećam kako me je more poželjelo!
Ja jedva čekam, a imam još mjesec i po user posted image


Dobro si to rekla user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Letovanje 2019
20.6.2019 23:06:06   
MasnaMasnica
Mi smo vec 6 dana na Paxosu. Ja sam odusevljena ostrvom.  Voda je topla.  Tempetatura 33, 34 stepena . Niko ne bi rekao da je jun.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Letovanje 2019
24.6.2019 10:25:10   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uplatio mm letovanjeeeee! Polihronooooo po 100000000ti puuuut 😂

Maro kraljice!!!! Pa kako je u Polihronu? Ja nisam bila, znam da je maleno mesto, nego ne znam ni kakvo je raspolozenje kod mm, mi jos uvek nista ne znamo, mi smo unikum!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Letovanje 2019
24.6.2019 10:44:41   
smeško
Lepo je tamo za ljude sa decom, pod uslovom da nisi na brdu bez kolica, a dete malo. Vukla sam N svojevremeno svih 15 dana. Samo mama je smela.😀 Ali, lepo nam je bilo. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Letovanje 2019
24.6.2019 10:45:30   
smeško
Mi 8.jula krecemo. Mm sve sam uplacuje. Meni je bitno da je more. Toliko.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Letovanje 2019
24.6.2019 10:52:06   
Peace*
Mm i ja smo prošle godine bili na jedrenju u Hrvatskoj (Šolta, Brač, Hvar, Šćerdo), bilo je fenomenalno.
Ove godine vodimo i klince.
Ali smo hteli još 7 dana kopna pre jedrilice.
Gledali Hrvatsku - skupa i uglavnom kamenite plaže.
Gledali Italiju, taj severni deo (Lido, Rimini i sl) - oni se drogiraju kolike su cene. user posted image
Do kraja smo uplatili 7 dana na Adi Bojani,
Tako da eto idemo na Adu Bojanu 7 dana, pa onda jedrenje.
Mnogo se radujem. Zvuči kao nešto drugačije nego prethodnih godina. user posted image
Još samo da dočekamo sredinu avgusta...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Letovanje 2019
24.6.2019 10:58:29   
Ana RR
Peace, videla sam fotke od prošle godine, baš vam je prelepo bilo. A klinci su sada veliki pa će i oni uživati.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Letovanje 2019
26.6.2019 20:23:43   
dunja RR
Drugarica danas doputovala na Karpatos, kaže, sumnjivo, za sada .. kao da je in the middle of nowhere, čekam dalje utiske. Madaaa, nemamo isti ukus, tešim se :)

Ja i dalje maštam o Kipru, u oktobru ...mmm, maštammmm

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 13:48:26   
MasnaMasnica
Je li bio neko na ostvru Elafonisis? Ja vec merkam da rezervisem za sledecu godinu😅. A samo sto smo se vratili.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:03:48   
milicicak
Masnice, ti si genijalna 😘 nismo bili tamo pa ti nista ne mogu reci...


Ja vam masem iz smestaja, malo je reci da sam odusevljena i da i dalje ne mogu da verujem kako sam ubola, u apartmanu imamo i djakuzi, kuhinja je napolju a sobe su ogromne. More je toplo i stalno pirka neki vetric pa je i napolju prijatno.
Jedino sto je na Grckoj granici bas bila guzva, cekali smo preko 2 sata

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:09:13   
gagana83
Pozdrav sa Parosa 🙂Masnice, sestro, isto mislimo. I ja bih volela na Elafonisos sledece godine. Vec sam i smestaj gledala 😁Mada su ovi Kikladi 😍🤩


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:11:16   
Ana RR
Mmmm Mili, to zvuči sjajno user posted image javi koji je smeštaj u pitanju da imam u vidu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:28:29   
milicicak
Ana, Haus Grivas u Vuruvuru je u pitanju. Mada mislim da im ovaj apartman nije u standardnoj ponudi i da smo dobili gazdin stan 😎 jer na slikama nista ne izgleda ovako.

Nisam uspela da virnem u ostale apartmane pa ne znam kako izgledaju. Jedino sto je najbliza plaza losa, tu se uliva neki potocic pa je dno malo muljevito. Nama nije problem jer smo znali da cemo se do plaze svakako voziti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:34:26   
Ana RR
Mili, baš mi zvuči poznato. Možda sam im nekad slala upit. Hahaha onda ste super prošli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:39:41   
dunja RR
Gagi, kakvi su utisci? U poređenu sa Kritom recimo..

Kaže mi mm juče, i kako sada da idemo negde u Grčku, posle Hanje, da li može nešto da bude dovoljno dobrouser posted image

Kakav je Paros, reci? Na tvojim slikama deluje divnoo


IZVORNA PORUKA: gagana83

Pozdrav sa Parosa




< Poruku je uredio dunja RR -- 1.7.2019 14:40:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:46:48   
dunja RR
Mili, uživajte!

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ana, Haus Grivas u Vuruvuru je u pitanju. Mada mislim da im ovaj apartman nije u standardnoj ponudi i da smo dobili gazdin stan 😎 jer na slikama nista ne izgleda ovako.

Nisam uspela da virnem u ostale apartmane pa ne znam kako izgledaju. Jedino sto je najbliza plaza losa, tu se uliva neki potocic pa je dno malo muljevito. Nama nije problem jer smo znali da cemo se do plaze svakako voziti.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:56:40   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kaže mi mm juče, i kako sada da idemo negde u Grčku, posle Hanje, da li može nešto da bude dovoljno dobro


Hanja je predivna, a veruj mi i da je Nausa na Parosu jednako lepa ako uopste mogu da se uporede posto je Hanja grad a Nausa nema ni 3000 stanovnika. Ja sam odusevljena ostrvom, narocito mestima. Ostrvo je malo, obisli smo ga uzduz i popreko. Svako mesto na njemu ima neki svoj smek i svako je lepo na svoj nacin. Nausa prednjaci, lepa  je i Parikija, i Aliki.. Sela u unutrasnjosti su jednako zivopisna, svuda su ulice uske a  kuce bele sa plavim prozorima i zaluzinama, nismo jos uvek obisli Lefkes, kazu da je najlepsi. Ma divota. 
Plaze su lepe, velika vecina pescane. Naravno, ne mogu da se uporede sa onim najlepsim na Kritu ili npr Kefaloniji, ali su lepe. 
Vetar konstantno duva manje ili vise ali uvek se nadje plaza na kojoj je mirno. 
Lezaljke su paprene tako da mi idemo na plazu sa svojim mobilijarom, a vrlo cesto nalazimo i prirodan hlad. 
Juce smo isli na susedni Antiparos - ne zna se gde je lepse. Tu ima kucu Tom Henks, trenutno je na ostrvu. 

U cetvrtak planiramo da obidjemo i Naksos. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 14:58:50   
Maraj
Super miliuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 15:10:26   
dunja RR
Gagi, divota! Tako mi i deluje na tvojim fotkama :)
Eto onda ideja za neke naredne godine, super!
Uživajte pa javljaj i kompletan izveštaj ♥

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 15:34:15   
vonavoj
Mili,koliko ste platili smestaj?Tamo ima mnogo lepih kuca,ali se meni bas to ne svidja,sto mora svuda kolima..Kumovi su pored Tranu Amudi,kuca san snova..basta,letnja kuhinja..ali svuda,ali svuda mora kolima...Mi smo imali kucu iznad Jaz plaze,i preselo mi je stalno vozikanje kolima..udjem u pakao od auta,nema gore...biram smestaj gde makar do radnje mogu peske.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 17:45:56   
MasnaMasnica
Gagana i ja sam nasla  za nas 6 ,samo da kliknem i napravim rezervaviju a sve mi nesto rano.😅

A opet gledam jun.E divne su vam slike uzivanje. Uvrsticu i taj vas Paros za neku godinu narednu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 19:42:52   
gagana83
Masnice, mozda ti je rano. Vecina smestaja jos uvek nije izbacila ponudu na Booking-u. Bice veceg izbora od jeseni. Mada, ako je besplatno otkazivanje nista te ne kosta da rezervises, lako ces kasnije otkazati. Elafonisos deluje divno, osim sto verujem da bi nama 10 dana bilo dosadno na ostrvu sa jednim mestom i 3 plaze, tako da bismo verovatno kombinovali sa nekim mestom na Peloponezu. 
Ali, otom potom. Trenutno smo zaljubljeni u Kiklade ❤️Planirali smo i izlet na Mikonos, ali ipak cemo odustati. Malo je dana za sve sto bismo da vidimo. 


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Letovanje 2019
1.7.2019 20:21:06   
milicicak
Von, Trani Amuda je prelepa. Mi se svakr godine tamo bar jednom okupamo 😉 sta znam, mi nekad i dve plaze obidjemo za jedan dan, to je jedan od razloga zasto volim Sitoniju, sve je blizu. I ne bih mogla da se na istoj plazi kupam celo letovanje, pozadina bi me svrbela da vidi put 😂
Elem, da odgovorim na pitanje. Dvosobni apartman (svaka soba ima bracni i single krevet) sa kupatilom i wc-om nas je za 14 dana kostao 1200e. Basta je ogromna i predivno zelena a vlasnici jako ljubazni. Sto se cistoce tice, moja mama je prezadovoljna a njene kriterijume nije lako ispuniti. Lepa plaza je na nekih 600m a dobro snabdeven market udaljen nekih 500-600m. Ovde su i neki Poljaci koji kola nisu pomerili od kad smo mi stigli tako da sve moze peske.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hoćete li oboje drugo dete?
Kada vidite roditelje koji u naručju nose jedno dete, a za ruku drže još jedno ili dvoje, sigurno ćete se raznežiti i po...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here