|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 16:04:31   
bebilule
Maraj, kao sto jess rece Hrvatska. Poluostrvo preko puta Korcule


Mimakos, za skepticne evo fotka wc-a. :) Kamp je super ocijenjen. To je sad kategorisano kao i privatni smjestaj. 

user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 16:18:26   
Maraj
Bebi promaklo mi to, da je jess spomenula user posted image
Ja nisam do sad bila u Hrvatskoj. Nemam ni nekih zelja da idem tamo
Moj brat sutra ide sa drustvom. Nisam bas odusevljena...al ajd...odrastao je covek...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 16:26:24   
Ana RR
Bebi user posted image sjajno! Prelepo je!

Moji kumovi od pre par godina kampuju ali oni idu na crnogorsko primorje, tamo su otkrili neki dobar kamp. I oduševljeni su. A inače kuma i ja imamo fobiju od buba i ostalih čudesa, kada je ona uspela onda može svako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 16:26:40   
MimaKos
Stvarno izgleda prelepo, nisu ovakvi kampovi po Grckoj o kojim su mi ljudi pricali, daleko su od ovoga..


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 20:37:27   
bebilule
Nije to nikakav fensi kamp. Mada ih ima sada takvih. Tipa bazeni, radionice za djecu i sl. To je kao neki glamping (valjda glam camping, otkud znam). To me vec ne privlaci. Ovdje imas samo veliku parcelu, nekoliko njih za kampere i to je to. Ali sanitarije su im besprijekorno ciste, a to mi je jako bitno. Navijala sam samo da se M svidi i da se uklopi jer sam ja oduvijek naginjala toj vrsti odmora. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 20:38:50   
bebilule


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bebi user posted image sjajno! Prelepo je!

Moji kumovi od pre par godina kampuju ali oni idu na crnogorsko primorje, tamo su otkrili neki dobar kamp. I oduševljeni su. A inače kuma i ja imamo fobiju od buba i ostalih čudesa, kada je ona uspela onda može svako user posted image



Ana, pitaj koji jer sam slabo ista nasla normalno u Cg. Znam da je Veslo ok, ali su stijene, a ne plaza i navodno ima neki u Buljaricama da je dobar. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 20:51:25   
MimaKos
Glamping 🤣🤣🤣 sta sve nece da smisle. Ali ovo sa slika izgleda stvarno ok, i vise nego ok, a to mi je najveca briga kad je kampovanje u.pitanju.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 21:54:08   
Ana RR
Pitaću Bebi pa javljam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 22:07:51   
vonavoj
Bili smo na krstarenju,obilazak Svete Gore i videli smo delfine. Divno je bilo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Letovanje 2019
10.8.2019 22:26:08   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bili smo na krstarenju,obilazak Svete Gore i videli smo delfine. Divno je bilo.



Videla sam slike i snimak, fantazija! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 9:44:42   
Axi87

Sa decom na krstarenje je za svaku pohvalu! Svaka ti cas_t! 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bili smo na krstarenju,obilazak Svete Gore i videli smo delfine. Divno je bilo.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 11:19:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bebi user posted image sjajno! Prelepo je!

Moji kumovi od pre par godina kampuju ali oni idu na crnogorsko primorje, tamo su otkrili neki dobar kamp. I oduševljeni su. A inače kuma i ja imamo fobiju od buba i ostalih čudesa, kada je ona uspela onda može svako user posted image



Ana, pitaj koji jer sam slabo ista nasla normalno u Cg. Znam da je Veslo ok, ali su stijene, a ne plaza i navodno ima neki u Buljaricama da je dobar. 


Bebi, malopre smo se čule pa sam pitala. U pitanju je Utjeha, kamp Oliva. Kuma je baš zadovoljna, kaže da je sve čisto i sređeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 16:10:24   
bebilule
Hvala Ana. Znam da tamo ima par kampova, ali nisam znala kakvi su. Pa neka imam i tu opciju. Hrvatska je dosta ispred Cg sa kampovima, ali su i cijene isto tako otisle. :)


Von, krstarenje. Divno. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 20:09:45   
MimaKos
Divno, stvarno, ja sam jednom bila na kruzeru i ako su sobe kao na mom (rasklapaju se kreveti, od zida do zida max 2 metra ima) svaka cas_t sto ste sa klincima isli, stvarno! Ali je predivan dozivljaj


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 21:49:06   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bili smo na krstarenju,obilazak Svete Gore i videli smo delfine. Divno je bilo.



Videla sam slike i snimak, fantazija! 




Von, fantazija

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 21:56:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Divno, stvarno, ja sam jednom bila na kruzeru i ako su sobe kao na mom (rasklapaju se kreveti, od zida do zida max 2 metra ima) svaka cas_t sto ste sa klincima isli, stvarno! Ali je predivan dozivljaj




Mima, ako misliš na Von, oni su išli na izlet brodom do svete gore. Nije kruzer, nema tu spavanja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 23:03:17   
MimaKos
Ja videh krstarenje, pa povezah sa tim. A to je izlet brodicima onim :)


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Letovanje 2019
11.8.2019 23:07:25   
Ana RR
Da 😊

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Letovanje 2019
12.8.2019 9:16:08   
jess021
Ajmo zene predlozi za Srbiju 4-5 dana. Nesto sam gledala Vrnjacku banju, jeste isle?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Letovanje 2019
12.8.2019 9:22:27   
Ana RR
Mi smo davno bili, lepo je tamo. Bili smo u maju, ako se dobro sećam pa nije bila ni preterana gužva.

I mi bi negde na vikend samo ne znamo gde. Mm je predložio Srebrno jezero (kada smo počeli da se zabavljamo tu smo proveli vikend) ali možda bi još negde, da malo obiđemo nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Letovanje 2019
12.8.2019 9:33:20   
dunja RR

Ja bila pre 2 nedelje, obožavam Banju! Mislim da mi je ovo 25ti put da sam bila. Najlepši park u Srbiji i što šta još, imamo temu Jes baci pogled. 
IZVORNA PORUKA: jess021

Ajmo zene predlozi za Srbiju 4-5 dana. Nesto sam gledala Vrnjacku banju, jeste isle?






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Letovanje 2019
12.8.2019 11:01:00   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: jess021

Ajmo zene predlozi za Srbiju 4-5 dana. Nesto sam gledala Vrnjacku banju, jeste isle?


bila sam i super je, samo je preko leta guzva bas, kao i na Zlatiboru. Palic je lep, Prolom banja ima fantastican hotel sa bazenima napolju koji su super sredjeni, a mislim da je bas povoljno.. Rtanj kompleks Balasevic ako cete u prirodu  

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Letovanje 2019
12.8.2019 22:46:19   
MasnaMasnica
Ja sutra idem da uplatim letovanje 2020!🥰

Definitivno idemo na Elafonisos!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 8:19:11   
vonavoj
Ququ,masnice,kad pre! Nasla si nesto preko.agencije?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 8:33:47   
Duškić
Masnice, super.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here