|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 10:55:59   
vocicana
10,5 ml

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 11:01:26   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Zene, koliko nurofena sme na oko 21 kg?


Rosi ide pola od tezine ako je onaj od 100mg ako je od 200 (ako postoji i takav znam da brufen ima i od 200mg sirup znaci duplo jaci) onda ide cetvrtina kilaze

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 12:54:14   
IvanaSK RR
Da, isto kao Brufen.
Sta se radi, zene?
Mi prosetali do Jumba, da pogledamo gluposti za skolu. Pernice mi se ne isplate, to cu preko Ali expresa 😂😂 kupili olovke, bojice i flomastere.
Maca me je juce urnisala, nije htela da spava preko dana, pa je uvece oko sedam zaspala sedeci i odspavala nekih 45 min. Zurka do ponoci, a mi ne znamo gde se nalazimo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 13:11:36   
Sanjica26 RR
Софи је боље. Сад баш искашљава. Мада, у принципу није ни кашљала. Ја спремам планове за школуuser posted image Сва сам се спетљала, јер је нека нова табела. Вруће ми је баш.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 14:48:33   
Rosita
Deca zaspase, oci me peku i glava boli, tri noci sam jako slabo spavala. Mali malopre dopuzao do neke kutije sa lego uputstvima i istresao nekako, u zadnji čas spasismo, stariji mu ne bi oprostio cepanje. On je življi, mada je pojeo 3-4 plazmice i bananu samo... Ali dobro, samo da ne povraca vise.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 14:55:31   
IvanaSK RR
Rosita, jel mozes i ti sada da legnes sa njima malo?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 14:57:28   
Rosita
Sad cu malo, samo supu da završim. To je sve za danas.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 15:02:13   
Misha i Ljisha
Lezi Rosi. Zasluzila si. Evo ja lezim pored P. Danas je jako malo spavao. I onda sam vec siznula opet uzela maramu i bosala ga u njoj zaspao je za 3 min. Ni ne znam sto se nekad patim sto odmah ne uzmem maramu i u setnju s njim. Kao racunam vrucina je pa da ga ne grejem. Valjda ce malo i zahladiti. Pa cu ako njsta drugo ja setati a on da mi bude u narucju.izvukla ga iz marame i evo dzonja. Ja leskarum pored. Mm pece rostilj.kasno je dodao iz Bg pa malo kasnimo s ruckom. Gladna sam kao cuk nit sam jela nit sam popila lekovi. Mali me zeza nestoodjutros vise no inace

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 16:03:51   
IvanaSK RR
Ljiso, popi li lekove?
E mi dobismo razrednu koja predaje engleski jezik. Al sam matora, koliko mi deteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 19:35:56   
vonavoj
Gde ste mame? Mi malo na sportskom,devojke skupljaju kestenje,M se igra sw suskavom knjigom...Izvadila sam sedmicu,pa dosli po ab i rapidol,ispod bila cista..Snasla sam se za odvozenje dece,tj.T ce sutra sestra voziti,ona radi u skoli gde T ide..ali nema uvek prvi cas. Ali kad ide prepodne moj tata ce je voditi,on svakako na posao krece tad,samo je odveze do kapije. A sztra cu J ja,pre nego sto oni odu,a tata ce pricuvati M...tako cemo se kombinivati,da ne vodim i M..samo kad idem po njih popodne. A i mm ce voditi J pre nego sto krene na posao.kad ne ide mnogo rano. Mada planiram da T ide sama kada krene popodne..ima nekih 8min do skole..zna put,pazljiva je. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 19:54:29   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Od sutra krece igranka bez kraja. user posted image
Zelim svim prvacima srecan polazak u prvi razred. I ostalim djacima uspesan pocetak.user posted image

Deca gledaju tv. Sad ce uskoro vecera, inhalacija i laku noc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 20:01:26   
Maslacak15
Dobro vece. Evo i ja da pozelim svim skolarcima, a narocito prvacima srecan pocetakuser posted image . Ko radi u skolici, dobre zivce user posted image . I da se svi dobro provedete. Mi smo poceli pre nedelju dana. F je bio jako uzbudjen ali svidja mu se skroz. Sad imam i njegovu skolu na tapetu popodnevnom. Istina blizu je ali i to se adira. Tako da ja i A prvo njega dovedemo oko tri pola cetiri, pa onda svi zajedno idemo po S i kuci smo tek oko pola sest. Ali sta je tu je.

Gladna sam sad cu da navalim na pastu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 20:06:00   
Sanjica26 RR
Njam, njam pasta. I ja je obozavam.  Sita sam. Necu nista da jedem.  Bila sam na nekom rodjendanu,  pa sam lepo jela. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 21:44:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
Rosita kako nam je deran? Jel jos uvek slomljen?
Sanjice kako ste vi? Jel bolje od inhalacija?

Mi smo se danas nosali u marami i nosali i nosali. Neka nije plakao. Malo se druzili. Pekli rostilj. Deca se bukvalno izdivljala da sam da potopila u kadu i rekla ribaj noge. Mila majko nekad mi dodje smrkom da je perem pre ulaska u kucu. Najnovina fora je ici bos po vocnjaku koji tata jako lepo odrzava nigde travke isfrezirano,mekana zemlja sitna. Bosi su bili danas. Slog me strefio. Isli su i u kukuruze da beru,gledali kombajn koji nam je skidao soju danas. Oprali smo bazen. I P je bilo ekstra zanimljivo da je jako malo spavao. Kad ga unesem u kucu krene da se dernja hoce napolje. Napolju nece u kolicima jer ne vidi sve sto bi hteo i ja onda sta cu vec u maramu. Celi boziji dan.
Sutra vodimo seku. Moj predskolac. Sad cu da joj zapakujem ranac. Stavim vodu. Papirne maramice kad ide u wc.
E da Jess. Da znas ako idu sami u wc najcesce se ne obrisu. A moja cim se ne obrise odmah joj bude crvena vulva. Tako da sam je naucila da prvo ode do ormarica uzme papirne maramice pa onda ide u wc.
Sad cu da vidim kakvo je vreme da vidim u cemu cu je sutra poslati u vrtic.
Ja kreten ponovila D i sebw. I operem na kratak program od 30 min i nesto je pustilo boju. Eno sve je plavo. Ceo dan su bile potopljene stvari ali nije se izvuklo iako imam iz dm-a neku hemiju.kreten.

Odoh da pozavrsavam sta imam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 21:58:14   
Sanjica26 RR
Mnogo je bolje Ljiso od inhalacije.  Sutra imamo kontrolu.  Sutra ujutru treba da spremim T i da joj spremim dorucak.  Mm ce da je vodi na priredbu. Idem malo ranije.  Valjda zbog generalne.  Posle da dodjr po S,  da ja mogu u moju skolu na priredbu.  Gledam sad film Veliko plavetnilo.  Nikad nisam.  Svi spavaju.  U 11 da budim mm za lek. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 21:59:02   
Sanjica26 RR
I vama srecan pocetak predskolskog. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:27:55   
Misha i Ljisha
Hvala Sanjice.
Bas svima sutra uzbudljiv dan.
Ivana ja cuh da su sve englezare opasne razredneuser posted image urbana legenda hahah...
Sutra ujutru valja rano ustati napraviti dorucak za veliki spremiti i malog i otpratiti seku. Ne znam samo kad cu po nju. On mi najduzu dremku spava u podne. Nekad odvali i 3 sata tad. Danas nije. Danas je jedva sastavio pola sata i to je to. Videcu kako cu se organizovati. Supu cu sutra i pire. Malo mesa iz supe malo mesa od danasnjeg rostilja i eto rucka. Spremanje kuce je meni i batketu na tapeti.

D se nece dugo sad druziti sa ovim gore. Za ovih nedelju dana sto su se druzili unistili su joj dve ogrlice, rekete za bagminton,novog ljigavca joj bacilo u zemlju i tako ga zamesilo, unistili joj ono cudo za ceskanje ledja,i jos tako neke bas njoj drage igracke. Vrhunac je jutros bio kad sam ja rasirila prostirku iz kupatila na strik i oni su poceli da bacaju zemlju na to pa je D branila cistu prostirku "svojim zivotom" i oni je na kraju ogrebali spaklom (kojom su valjda kopali zemlju). Kad su shvatilo da su je bas ogrebali otrcali su unutra a ona je ostala napolju placuci i dovikivajuci me da je jako boli. Ustvari ju je pekla ta ogrebotina. Divusi. Kaze jako su zli nece se vise nikad druziti sa njima. O rekoh Hvala Dragom Bogu. Bas je kivna. I super. Krecu treninzi krece predskolsko. Nece ni biti vremena da ih vidja. Jupiii... Al da su divlji bas su divlji. Strasno. E da i jednu lopticu su joj prebacili na komsijin krov. Negde se zaglavila i nije pala. Sad kad komsi zacepi oluk. Moram reci coveku da obrati paznju. Ma haos su klinci. Mami odgovara da su napolju da joj ne divljaju po kuci i niko ih ne pazi. Izlaze na ulicu idu tamo vamo. Lome. Ma... Sad ce biti malo mirnog perioda. Zeljna sam tisine. A i P jadnicak. Jako je tesko spavati kad ti se neko non stop dere pod prozorom i nesto lupa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:34:31   
Sanjica26 RR
Ljiso, kaze mm malo pre aman vise. Dojadili su.  Samo pominju skolu  :D
Jao,  ti vasi susedi su prava cudovista. Da,  da svima ce sutra biti uzbudljiv dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:42:14   
IvanaSK RR
Ljiso, ova jeste stroga, ali im je i namenski ona.. Nije mnogo mlada i strozija je, al kazu da je ovako super... Nama treba takva ;)
A za tu decu, bacaj petarde cim izadju napolje ili ih plasi necim 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:44:25   
gagana83
Hello zene!
Skolu mi ne spominjite. Kad pomislim, zeludac mi se okrene. Ova moja se toliko opustila na raspustu, skitala gotovo ceo raspust, sto sa nama, sto sa babom i dedom da ja ne znam kako ce se vratiti u kolosek. I sreca pa im je uciteljica dala domaci, da imaju bilo kakvu obavezu.
Nego, ja sam promenila tastaturu na telefonu, slucajno. Ima ona opcija za drugu vrstu tastatureuser posted image I sad ne znam kako da iskljucim auto correct, a ni Kako da vratim staru tastaturu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:48:04   
IvanaSK RR
Gagana, to u podesavanjima ima da se namesti. Podešavanja o tastaturi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 22:57:59   
Ana RR
Gago, ne znam koji telefon imaš ali kod mene na Samsungu, dok si u poruci, uđeš u Settings i tu namestiš tastaturu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 23:04:36   
gagana83
Ana, kako mi se promenila tastatura, nemam nikakvu opciju kad udjem u poruke. Ili ne vidim?

user posted image

Sad cu da pogledam u podesavanjima.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 23:10:36   
gagana83
Nasla u podesavanjima user posted image Konacno! Uopste mi nije palo napamet, jer sam je slucajno promenila dok sam pisala poruke, pa mi je bilo logicno da je tu i vratim.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
2.9.2018 23:24:25   
Ana RR
Super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here