RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 16:52:58)

Dobar dan svima šŸ˜Š
Kod nas malo vanredna situacija, deda nam je bas lose jako....

Devojcice se uspavale, mm dosao pa pijemo kafu šŸ˜Š




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 17:24:22)

Ma drage bila sam ono ja kad su me "ispreskakale" da to nije nista. Al prodje mesec i nesto od tad , rana i dalje otvorena...
Ici cu...al sad mi i ovo oko L vrtica. Jedva postizem i rucak da spremim. Moracu da se javim dr koja mi je radila cr i ako sam mislila da je nikad visr necu videti...

Inace mi sad stiglk kuci. Isli da kupimo L patofne. U Aksi Ciciban 2600din. Sutra 1.dan u vrticu [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 18:42:49)

Ej drage, ja se tamo javljah u dojenju. Tek sad mi je trenutno malo bolje. Doćiće komÅ”inica sestra da mi da infuziju. Mm kaže neće da razgovara, ima da primim. Ja sve kao proćiće. Ljudi moji, ovaj virus je zlo. T, povraćanje, bolovi, lomljivost. Tek vidim kalo je bilo mom D. On je sad skroz ok. I ja sam za viđanje sa bebama ko se sastaje :).




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 18:46:38)

Rosi i treba da primis. Ne moze ti skoditi.
E pari i ja smo bas blizu a nikako da se vidimob[sm=smiley1.gif]
Doduse i ja slabo izlazim. Sad moram zbog L vrtica. Sutra ga vodim na adaptaciju.
Inace poslala sam dr poruku. Za sad mi se ne javlja




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 21:10:44)

Gde ste mame
Javila mi se dr malo pre
Rekla mi da dodjem u 7 i 15 sutra u Front.
Bice ludnica sutra...da postizem sve...al moram otici...pa da jurim nazad da vodim L u vrtic




jess021 -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 21:39:27)

Maraj, javljaj sta je bilo.
Mi nismo jos krenuli, Lenka ima neku temp od subote, mama neke preglede kod lekara...nikako da se iskombinujemo. Nadam se da M krece sutra, a L od cetvrtka.
Ja sam danas zakazala rodjendan za L koji je za mesec dana, ne bi se mi setila da mi jedna poznanica nije pricala kako je morala da prihvati termin koji joj ne odgovara, jer je sve zauzeto. Kao sale za svadbu, moras mesecima ranije rezervisati.




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 21:39:34)

Maraj obavezno da odes,misli na sebe.Znas da trebas djeci zdrava.
Dora sutra ide u sumu na izlet sa skolom,mislila sam da nece moci zaspati od uzbudjenja ali evo je ne mrda [sm=smiley36.gif]Bas se umori preko dana.
Od kad nam nije Eca svracala,Eco ako vidis ovo javi nam se [sm=smiley1.gif]
Mama Jo brojis li dane do mora [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 22:12:48)

Dobro vece.
Stvarno nema Ece dugo. Mogla bi se javiti.
Jes nadam se da ce brzo da vas prodje.
Maraj valjda ce te sutra detaljno pregledati a ne otaljati. Javljaj sta kazu.
Rosi nadam se da ces sutra vec biti na nogama. I ja sam odmah pomislila kako je bilo tvom D od tog virusa.
Nadam se da ce ovaj moj odvaliti nocas kao i prethodnu noc 12h. Nisam sva svoja kad imam menstruaciju.
Mm bio na roditeljskom. On to jako ne voli ali sve mi je ispricao [sm=smiley36.gif]. Odmah su mu rrkle vaspitacice kako je P jako sladak i kako lici na njega. Pljunuti tatica heheh...
D je trebala danas na treninh
Medjutim nije mm mogao bas na dva mesta. Icice u cetvrtak.
Nastelovala sam masina. I evo lezim. Sve ne mogu da verujem da lezim. Bio mi komsija danas i uspeo je moje dete iz nocne more da zabavlja citavih 10 min[sm=smiley36.gif] pa me onda sazaljevao kako nemam niciju pomoc.
Oci mi se sklapaju. Sef me zvao pa ja njega. Trebalo bi jos da sacekam ali stvarno ne mogum odoh u krevet




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 22:20:56)

Ljiso, opet komsija[sm=jezicek.gif]
Dobro vece. Ja ne znam gde udaram. Sad sam legla. Malo cu da cituckam i na spavanje.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 22:21:57)

Jess.ako ti kazem da sam rezervisala igraonicu u januaru za oktobar,da li ces mi verovatišŸ˜Inace,tusnula sam se i nemam snage da legnem..boli me rana od zuba i ru gde sam dobila anesteziju,pijem i ab,zbog ciste koju mi je izvadila.Deca zaspala,morala sam da viknem oko 9 i 45,nece da se umire..a ujutru pre 7 ustaju..Rosi.nagrabusila si bas..najvise mrzim kad posle dece predje na nas,pa tek onda shvatimo koliko im je tesko..tako je meni bilo sa J,kad je zavrsila na infuziji,a mene posle uhvatilo...a nju sam terala da pije orosal,a ono ne mozes ni da zines..




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 22:35:15)

Rosi,  budi nam dobro. 
Von, samo vikaj. I ja sam malo pre i pogasila sam sva svetla :D Odjednom tajac.




gagana83 -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 22:54:54)

Moje dete leglo tek pre pola sata, kako ce ustati sutra, pojma nemam. Isli smo na neku slavu, ostali do 9.30. A njoj treba vecnost da se istusira i opere zube[sm=smiley29.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (4.9.2018 23:08:43)

Morace svi ujutru na noge lagane svidelo im se ili ne.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 6:24:07)

Dobro jutro. Us Tanaka sam novas 4puta zbog Bolivia u stomaku a popila sam tablete protiv bolova. Uzasno se osecam. Batketa mucio stomak najatrasnije. Sve je jadnicak zavijao. U 5 sam ga razbudila jer je jako drekao pa smo we onda polako i lepo uspavali. Tacno ne znam sta cu. u petak imamo gastro konacno. Javili nam termin.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ljiso, opet komsija[sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif] Sanjice pored batketa niko ne moze da se svalera ahhah

I D mi se probudio u pet jer je P jako plakao




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 6:47:33)

Hahah jaoo izem ti iphone i spellcheck. Razumeli ste me




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 7:06:36)

Dobro jutro
Dora i ja budne vec pola sata,neki joj vrag nije dao da spava.Sad da joj spremim dorucak i uzinu za ponijet pa da budim i macka.
Ljiso kakav komsija,kakvo svaleranje [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 7:18:07)

Haahhaa šŸ˜‚ e nasmejaste me šŸ˜

Ljisho, da nam javis u petak cim izadjete od dr šŸ˜Š
Dobro jutro svima i lep dan...

Ja idem u 11 kod dr da mi uradi analizu na hpv, joj kako ne volim ginekoloske preglede šŸ˜©




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 8:14:44)

Dobro jutro.  Probudila sam se u sedam.  Nesto sam lose spavala. Sinoc sam vodila Sofi na kontrolu.  Nema nista na plucima.  Ne cuje se nista. Svakako smo dobili njenu terapiju kao prosli put singular 14 dana,  a galitifen do daljnjeg. Moram da strcim do skole. Posle da trcim kuci zbog dorucka i da budim T da uradi domaci. 




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 8:40:38)

Zar vec domaci? [sm=smiley36.gif]

Pa dobro je za malenu, je l' ona kaslje jos uvek?




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 8:50:53)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR


Ljiso kakav komsija,kakvo svaleranje [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley2.gif]
Ma Emice nista od svaleranja. Evo majstor prebacio mene i batketa do kuce jer je krenula kisa a ja nemam onaj najlon na kolicima da ne kisne. Popili kaficu al mali je prilepak stalno sam g drzala u narucju, tako da nista od svalerancije [sm=jezicek.gif]

Jaoo ovaj moj drema standardnu dremku u 9. Ce da vidimo hocu li stici da doruckujem




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 8:54:33)

Dobro jutro.
Rosita, kako si?
Von, umesto Orosala imas Rehidran sa ukusom. Ja sam Andrei kupovala sa ukusom jagode, mislim.
Mama Jo, odmah domaci. Sin nema jer se upoznaju sa nastavnicima, ali dok je bio kod uciteljice imali su odmah. Pa vec oko dvadesetog krecu kontrolni.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 9:05:35)

Mama jo,  ima samo nesto da dovrsi. Najavila im je kontrolnu. Kasljuca po malo. Nije strasno




Rosita -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 9:22:35)

Ćao devojke. Evo od jutros polustandardno, na nogama sam, mm ode da radi, D u vrtić. Smućkali su mi mm i komÅ”inica neke vitamine u infuziju i čini mi se da mi je baÅ” značilo. Čak sam i odspavala noćas. N se probudio oko pola 6, desi se to al brzo zaspi, u zadnje vreme neće tako da sam mu morala dati da sisa oko 6 pa ce malo da istumba dan. Danas kod D roditeljski.Joj von, ivana, jeste, mi posle jednog dana obično počnemo da teramo D da jede, ne neÅ”to preterano ali ipak, a ono stvarno usta ne možeÅ” da otvoriÅ”, ma plakala sam od muke. Ja sam isto rehidran pila sa ukusom. JoÅ” bre kad dojiÅ”, mnogo nezgodno. Sreća živa pa 2 dana traje.LjiÅ”o, Bolivia, aaa? Hehe. Hvala bogu bar menstruaciju nemam joÅ” uvek.Sanjice, Sofi baÅ” ozbiljnu terapiju ima :(. Samo da bude dobro.Pozdrav mamice.




Maslacak15 -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 10:15:56)

Caos i od mene. Kod nas prilican raspad. Probudila me nocas valjda 6 puta. I prestala sam da brojim. Ko drugo dete. KAd pomislim samo da je do pre mesec i nesto dana spavala bez budjenja po 8 h sati na komad. Science fiction.
I sad je spavala maks 15 min. Eno kuka. Kriminal. Nemam pojma sta joj je, ja sam za taj sport glupa. Osim sto se strahovito napreze po celi dan jer i dalje nije zadovoljna sta ume a sta ne ume. Sad smo stigli do toga da radi trougao. Izdize se na sake i stopala, znaci ne na kolena nego na stopala, kao da stoji sa rukama na podu. I onda valjda posasavi do iznemoglosti, pa ne moze ni da se opusti....Ne znam, ja sam oduvek govorila da je meni najgori period sa detetom od 4-6 meseca starosti nadam se da ce tako biti i ovaj put. Tj da ce se unormaliti kad jos neka stvari pokopca.
Idem do prodavnice. Dizem ruke i prebacujem je u kolica sa sedistem jer i u kolicima pravi haos. Sad cu da vidim kako ce da izgleda kad sedi.




gagana83 -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (5.9.2018 10:25:46)

Jutro zene!
Kod nas ne da krenuli domaci, vec je za petak najavljan inicijalni test. Odmah turbo!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>