|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
6.8.2020 19:51:43   
physio70
Smokvi, nemojte da odustajete.

(odgovor članu Smokviva)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
7.8.2020 11:39:30   
emicaa
Smokviva bice,navijam da vec sledeceg mjeseca ugledas svoje crtice 😊

Bubice sjecam se fotografija sto si postavljala u temi stomacica.Bas je bio poseban.Kao prikacen na tebe 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
9.8.2020 16:05:03   
vocicana
Smokvi, odtuguj danas, kako se bude priblizavalo kraju krvarenje, probudice se tigrica u tebi i u akciju, da nas obraduejs za 20/tak dana, jel dogovoreno?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
9.8.2020 21:10:47   
Smokviva
Hvala Vam žene na podršci.

Vocicana, I ja bi to želela više od svega, ali IR, pijem glucophage za to,i iskreno se nadam da ce pomoći i da ću uskoro ugledati svoje crtice, što silno želim i ostalim ženama koje imaju problem. Držite se, pobedicemo sve 🤩🤩🤩

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
13.8.2020 21:09:34   
Jagodica123
Zdravo svima, ne znaam da li sam na pravom mjestu sto se tice mog pitanja


Zanima me da li je neko "rasklapao" digitalni clear blue test? 
Hvala unaprijed na odgovoru

(odgovor članu Smokviva)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
13.8.2020 21:12:25   
emicaa
Jagodice kako mislis rasklapao?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jagodica123)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
13.8.2020 21:27:18   
Jagodica123
Pa poslije negativnog testa ili pozitivnog, da vidi sta se desava unutra. Kako on to da rezultate? Ja sam danas rasklopila taj test, pokazao je negativno. A unutra se nalazile 2 plave crte na jednoj trakici a na drugoj nista :/ 


Pa me zanimaju i druga misljenja o digitalnom clear testu, je li moguce da je lazno negativan :/
Hvala unaprijed

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
13.8.2020 22:27:43   
Ana RR
Jagodice, mislim da nikom nije palo na pamet da rasklapa test.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jagodica123)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
13.8.2020 22:34:50   
Jagodica123
Meni se cini da sam vidjela ovdje ili negdje drugo da je rasklopljen test :/


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 0:11:15   
Ana RR
Izvini ali koja je poenta toga?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jagodica123)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 6:53:45   
branki*
Ka sam.jednom kad sam prvi put radila test,razvalila ga,onako bzv...je l ti kasni?ponovi test..mada ako ti kasni,a 1 crta je na testu baz da ga razvalis,nije trudnoca.mora d bude makar i bleda crta.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 8:09:45   
emicaa
clear blue su najtacniji testovi.Nema poente da rasklapas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 8:10:48   
emicaa
clear blue su najtacniji testovi.Nema poente da rasklapas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 9:50:11   
Jagodica123
Hvala vam puno na odgovorima ^_^

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 10:06:48   
Maslacak15
dokazala si samo sto ti je test vec rekao- negativan je. Nista na digitalnom nema posebno, samo ocita liniju ili ne ocita ako ona ne postoji. nikad mi nije jasno ni zasto bi neko kupio digitalni '( znacajno su skuplji, kad u samom testu nema nikakve razlike. Traka sa antitelima vezujue HCG ako ga ima u urinu. Nema nikakve potrebe rasklapati bilo sta. meni je jasno sto zene rasklapaju i ja sam bila u situaciji da rasklapam samo obican a ne digitalni ne bi li videla liniju. Veruj mi, kada ima trudnoce dve crtice se vide i bez rasklapanja testa.

(odgovor članu Jagodica123)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 10:11:12   
Jagodica123
Digitalni sam kupila samo zato sto sam taj test imala za izbor, nije bio jeftiniji. Sto sam ja rasklopila jeste zato sto ke polazalo negativno a menstruacije nema od juna. Nikad nije toliko kasnilo. To je bio prvi digitalni test i eto cisto me zanimalo sta se desava unutra u testu. Ja se izvinjavam drage zene ako sam otvorila malo glupu temu ali eto zene smo, nista dok se ne uvjerimo 100% hahah 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
14.8.2020 17:39:17   
Maslacak15
nista ne treba da se izvinjavas..... Ako nema toliko dugo mesntruacije a to ti se inace ne desava prosetaj do ginekologa. Ne mora da bude nikakav poseban veliki problem ali verovatno postoji uzrok neredovnih ciklusa. Problem je sto da bi proverila hormone moras da dobijes, jel samo rezultati 2-3 dana ciklusa mogu da se tumace. Puno te pozdravljam!

(odgovor članu Jagodica123)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
19.8.2020 14:51:04   
Jagodica123
Hvala puno na savjetu i objasnjenju kada se to radi. Ja sam radila hormone ali prije nego je dosla menstruacija. Moja dr nije rekla kada treba uraditi to i sudeci po nalazu sve je bilo uredu a ja zapravo radila u pogresnom periodu. Tako da, hvala ti puno. :*

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 12:55:26   
Liliputanac
Pozdrav svim članicama. Nova sam na forumu. Imam pitanje za sve vas. Da li je rano da 24-tog dana ciklusa uradim test na trudnoću iz apoteke, a ciklus mi traje 26 dana? Danima mi je temperatura između 36,8-37,4. Nisam je obarala, sama mi padne posle nekog vremena. Inače grudi su mi nikad veće i bolne. Materica me boli danima kao da ću da dobijem i bole me leđa. Glavobolju takođe imam i dešavalo mi se da mi se na trenutak zamanta. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 14:03:08   
Ivanica1
Mozees, ali mozes i sacekati da zakasni dan dva. Ja sam radila na dan ocekivane i crtica je bila toliko bleda dam sam je samo ja videla 😀 Posle 2 dana dve jasno vidiljibe crtice.. 
Sto se tice temp i meni je posle ovulacije ostala povisena uglavnom 37.1 i ostala je tako povisena i dan danas... 

(odgovor članu Liliputanac)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 14:22:43   
Liliputanac
Hvala, ja sam jako nestrpljiva pa ne bih čekala do ponedeljka.... Mislila sam sutra ujutru da uradim test. 😊

(odgovor članu Ivanica1)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 21:59:05   
Smokviva
Lilliii, čekamo i držimo palčeve da bude 🤰🤰🤰


(odgovor članu Liliputanac)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 22:28:25   
Smokviva
Kod mene ovaj mesec teško da ista može i biti, daj Boze da smo stigli 4 puta da bude muckanja, a plodni dani idu, ubiše smene 😭😭😭


(odgovor članu Smokviva)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 22:56:54   
emicaa
Lili dobro nam dosla.Mozes ga uraditi naravno,ali moze se desiti da je jos prerano o da bude negativan Ja bih sacekala joaös koji dan,ali potpuno te razumijem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Smokviva)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.8.2020 22:58:51   
Liliputanac
Hvala, sačekaću onda još neki dan. 😊


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here