|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
20.12.2020 20:47:55   
veselicaa
Navijamo da sve predjete  trudnicke teme.

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
21.12.2020 2:18:02   
Nora332


IZVORNA PORUKA: Jelkicaa

Hvala na podrsci i ovim recima, necemo se predati borba se nastavlja! 🤗 Pa ponadali smo se bas bas, ali po obicaju vestica sve razuveri 🙄 Sad cu sto ti kazes malo vise paznje obracati da razlikujem, videcemo desice se i nase malo cudo.. Nadam se uskoro da cemo sve mi cekalice uskoro preci u trudnicke temee 😁 



Jelkice, jako mi je zao sto si dobila. Razumem te odlicno jer smo ti i ja trenutno u jako slicnoj poziciji. Borba za prvo dete, to iscekivanje i nervi. Razocarenje. Moj savet ti je da ne pokusavas da trazis razlike izmedju pms-a i ranih simptoma trudnoce iz dva razloga - prvi i glavni je taj da ces samo sebi otezati, govorim iz licnog iskustva, vec si citala neke moje postove koje sam ti pisala. Sto vise obracas paznju na to vise ces biti ubedjena da je trudnoca a onda ukoliko budes dobila bice razocarenje. Upravo to mi se desilo vise puta za redom i osecaj je uzasan. Drugi razlog je taj sto je svaka zena iskustvo za sebe - neke jednostavno oset_e te neke upadljive razlike, neke nemaju nijedan simptom trudnoce pa im izostanak menstruacije bude prvi, nekima se dese neke leve stvari po prvi put ikada. Drugarica mi se porodila pre par meseci, dan pre dobijanja je celog dana urlala na muza, nervirao je bez razloga, svadjala se sa njim, plakala. Bez povoda. A nijedan simptom. On ukapira i kaze joj da uradi test i ona tako sazna da je trudna. 😊 Svako je prica za sebe. Ja sam sve vise ubedjena da te simptome ne mogu da raspoznam, previse su slicni. A i nemaju ih sve zene. Jedino sto mozemo da uradimo je da imamo veru da ce se ovo desiti nama sigurno i da ne odustajemo! Bice bolje sledeceg meseca. 😊

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
22.12.2020 14:00:43   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Nora332

Jelkice, jako mi je zao sto si dobila. Razumem te odlicno jer smo ti i ja trenutno u jako slicnoj poziciji. Borba za prvo dete, to iscekivanje i nervi. Razocarenje. Moj savet ti je da ne pokusavas da trazis razlike izmedju pms-a i ranih simptoma trudnoce iz dva razloga - prvi i glavni je taj da ces samo sebi otezati, govorim iz licnog iskustva, vec si citala neke moje postove koje sam ti pisala. Sto vise obracas paznju na to vise ces biti ubedjena da je trudnoca a onda ukoliko budes dobila bice razocarenje. Upravo to mi se desilo vise puta za redom i osecaj je uzasan. Drugi razlog je taj sto je svaka zena iskustvo za sebe - neke jednostavno oset__e te neke upadljive razlike, neke nemaju nijedan simptom trudnoce pa im izostanak menstruacije bude prvi, nekima se dese neke leve stvari po prvi put ikada. Drugarica mi se porodila pre par meseci, dan pre dobijanja je celog dana urlala na muza, nervirao je bez razloga, svadjala se sa njim, plakala. Bez povoda. A nijedan simptom. On ukapira i kaze joj da uradi test i ona tako sazna da je trudna. 😊 Svako je prica za sebe. Ja sam sve vise ubedjena da te simptome ne mogu da raspoznam, previse su slicni. A i nemaju ih sve zene. Jedino sto mozemo da uradimo je da imamo veru da ce se ovo desiti nama sigurno i da ne odustajemo! Bice bolje sledeceg meseca. 😊



🤗 Evo zagrljaj Nora za tebe! A znam sve to,ali kad toliko hoces ono bas zeza, ali dobro idemo dalje. Imamo veru i ne odustajemo nikako! Bice bice drzim fige i za tebe i sebe ☺️ Mi sad idemo na sledecu stanicu, a to je spermogram da vidimo da li je sve okej sa njegove strane, i narucila sam cak i one lh trakice posto mi nije svaki mesec ovulatorni pa da mogu da pratim kad jeste ovulatorni kad nije, ako dva meseca nije ovulatorni idem opet kod ginekologa da trazim onaj klomifen ili sta god treba da imam svaki mesec ovulaciju da bi imali vise sansi u toku godine, a ne samo 4 ili 5 pokusaja 😅 Do sad smo cekali i pokusavali ovako na slepo,a sad napadamo jace 😎 

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 2:43:03   
Nora332
Drzim palceve da spermogram bude dobar! :) Sto se tice trakica pisala sam ti na toj temi (da ne spamujem ovu), a za ostalo - u istom smo sosu, razumemo se 😁 Ja ne znam da li imam redovne ovulacije, nisam to proveravala jos ali hocu uskoro. Uvek sam se vodila time da ih imam jer su ciklusi redovni ali naucila sam na ovom sajtu da to nije pravilo. Verovatno cu sada u toku M odraditi sve hormone posto jos uvek nisam, nadam se samo da ce sve biti ok. Videcemo. Nadam se da si ti ok psihicki, znam kakva sam ja bila proslog meseca kada sam dobila, nisam mogla da se sastavim jedno par dana. Zato mi ovaj mesec i ova pauza prija jako, ali cim krene januar krecemo sve ispocetka pa kako bude. A nadam se bice ok. 😊 


(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 9:44:33   
Jelkicaa


IZVORNA PORUKA: Nora332

Drzim palceve da spermogram bude dobar! :) Sto se tice trakica pisala sam ti na toj temi (da ne spamujem ovu), a za ostalo - u istom smo sosu, razumemo se 😁 Ja ne znam da li imam redovne ovulacije, nisam to proveravala jos ali hocu uskoro. Uvek sam se vodila time da ih imam jer su ciklusi redovni ali naucila sam na ovom sajtu da to nije pravilo. Verovatno cu sada u toku M odraditi sve hormone posto jos uvek nisam, nadam se samo da ce sve biti ok. Videcemo. Nadam se da si ti ok psihicki, znam kakva sam ja bila proslog meseca kada sam dobila, nisam mogla da se sastavim jedno par dana. Zato mi ovaj mesec i ova pauza prija jako, ali cim krene januar krecemo sve ispocetka pa kako bude. A nadam se bice ok. 😊 





Hvalaa! 🤗 Ee videla sam, odgovorila sam ti, da bukvalno u istom sosu 😁 E pa taman ces ovulaciju ispratiti trakicama, a i tim hormonima kad budes vadila videces na cemu si 😁 Drzim palceve da budu rezultati dobri, obavezno javi kad ti stignu rezultati. E pa dva dana sam psihicki bila u haosu nalik depresiji iskreno, ali trgla sam se i idemo dalje. Drzim palceve za novi pocetak u godini i zelim ti da sto pre ugledas svoje dve crtice 🤗

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 13:56:37   
lesli
Ovulacija moze da bude prisutna i svaki mesec, ali da ne bude dovoljno kvalitetna da dodje do trudnoce.Bazalni hormonski status 2./3. dan ciklusa, folikulometrija i progesteron 7 dana od ovulacije. To je prvi korak. Ako tu nesto ne stima, proveravaju se obavezno ogtt i stitna zlezda.
Srecno devojke!

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 15:26:05   
branki*
gde ste,drage moje,evo i mene...da m i se zavrsi ova nedelja,samo kucam po lap topu oko dnevnika,a cekaju me i knjizice da pisem,razredna samuser posted image
jelkice,duso,sve znam,sve.proslo je,cekas dalje i tako,nema druge.
ja sam licno k,ad nisam imala decu,proveravala sve,zaista,nisam cekala da vreme ucini svoje.Sad znam problematiku,manje vise i uzdam se da ce vajda da se potrefi opet.
meni je ovulacija bila,kkako sam ja racunala..sad cekam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 16:10:44   
Lilly5
Zelim svima da ugledaju svoje crtice sto pre.  🥰


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
23.12.2020 23:13:09   
Filadendronka
Branki, trenutno samo zvog tebe virnem ovde! 🤗💓🍀

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.12.2020 12:33:07   
branki*
Filuser posted image user posted image
ja i moje zatrudnjivanje,ooouser posted image
bice,valjda..
gde se,crtke,nora,jelkiceuser posted image moram da stavim jos jedan smajli,nemoj da se ljuti uprava,pls

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
24.12.2020 23:05:29   
Jelkicaa
Caoo 🤗 Evo cekam da me zovu iz batajnice Kovida, treba da pocnem tamo da radim i tako.. Cekam da uletim u taj haos 😅 Sta ti radis branki, jel napredujes sa dnevnikom?Ee pa ako je takoo ondaa drzim palveceee da se cekanje zavrsi sa dve crtice!!! Javi nam obaveznoo! ☺️



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 4:27:54   
Nora332
Pozdrav zene i srecna Vam NG i svi praznici! 😊 Evo da otvorim prva caskanje u ovoj 2021. i da nam donese srecu, svima nama koje cekamo svoje crtice!  😊 Ima li nekih novosti?  Da li se nesto lepo desilo u medjuvremenu nekome sa teme, posto vidim nije pisano dve nedelje 😊 pisite...


Ja sam se bacila na trakice i "posao" 😁 sledeci ciklus ocekujem krajem januara bas na svoj rodjendan, bilo bi divno da ne dobijem, tj da dobijem rodjendanski poklon 😁 nesto mi prelepo zvuci da bi moglo biti istinito, ali nikad se ne zna. Ne odustajem. 😊 Drzite mi palceve 😊 zaista bih volela da se ovo sto pre desi.
Jelkica se ne javlja, nadam se da je sve ok, posto je pominjala rad u Kovid bolnici. 

(odgovor članu Jelkicaa)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 7:52:19   
emicaa
Nora od srca ti zelim da ti se ispuni rodjendanska zelja.Srecni ti praznici



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 9:45:24   
branki*
drage crtke,da nam pozelim bebice u ovoj 2021.,da ona bude bas tauser posted image
kod mene nista,upravo mi je juce bio zadnji dan m,pa krecem u akcijuuser posted image
super,nora,to za lh trakice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 9:47:42   
Lilly5
Neka budu uskoro dve crtice Branki 🙂


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 9:54:10   
mama Jo
Drage, drzimo fige jako, jako, jako!!
Neka vam ova godina donese najlepsi poklon ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 11:57:51   
veselicaa
Branki navijamo draga.Da sve predjete u trudnicke teme user posted image user posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 8.1.2021 11:58:48 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 12:53:48   
emicaa
Trudnicka tema je skoro prazna,trebatevda popunite mjesta 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
8.1.2021 18:34:26   
Nora332
Hvala vam punooo na zeljama, iskreno se nadam da ce biti ove godine.  😊 bas zelim da vam se pridruzim u trudnickim temama,  sinoc sam citala ovu aktuelnu I bas zelim da se upisem 😁

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.1.2021 22:45:40   
majska_ruža
Pozdrav, zenice. Nova sam na forumu, mada vas bas dugo pratim. Prvo zelim da svima cestitam novogodisnje i bozicne praznike, pa neka nam donesu ono sto najvise zelimo! 👼

Mm i ja pokusavamo vec dve ipo godine da ostvarimo trudnocu, ali ne ide. Imam insulinsku rezistenciju i na terapiji sam glukofaz xr 1000, dr mi je ukljucila i inofolic combi, pa se nadam da cu uskoro videti svoje dve crtice 😍🙏

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.1.2021 23:23:48   
emicaa
Majska ruza dobro nam dosla,svidjece ti se druzenje sa nama 🙂Od srca ti zelim da nam i ti sto prije predjes u trudnicke teme 😊



< Poruku je uredio emicaa RR -- 10.1.2021 23:28:45 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu majska_ruža)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.1.2021 23:29:06   
veselicaa
Draga dobrodošla,pridruži nam se i na drugim temama i da što pre predjes u trudničke teme.

(odgovor članu majska_ruža)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
10.1.2021 23:43:47   
Lilly5
Majska ruzo,  neka ti ova godina konacno donese najlepsi poklon 🙂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
11.1.2021 0:04:47   
majska_ruža
Hvala devojke 😍😍


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]
11.1.2021 11:58:54   
Danzadanom
Žene moje drage, ja bih iskreno trebala biti na grupi azoospermia, ali sam došla ovde po malo vedrine i vaše podsećanje da se čuda ipak dešavaju. Suprug ima dete iz prvog braka i tako se nadam da kad sredi PSEUDOMONAS bakteriju u spermokulturi, koju ima već jako dugo, da ćemo dobiti bar par spermića da se makar nadamo malo da se desi oplodnja prirodnim putem. Pije clomifen, koji se jako dobro pokazao, danas idemo na neke proširene briseve za bakterije da pokušamo naći neko rešenje za tu napast... 


(odgovor članu majska_ruža)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa


Cherry

Da li vam se svidja ime Visnja?

(43%)

(57%)


Ukupan broj glasova: 89

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here