Previše čvrsta bradavica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


Dora89 -> Previše čvrsta bradavica (31.8.2018 20:07:18)

Ako postoji ova tema, slobodno me uputite na nju, pošto ja nisam našla.
Da li se nekoj od vas desilo da joj je bradavica toliko čvrsta da niko ne može da izmlaza tu dojku, iako ima mleka, a svi mlečni kanali su prohodni, niti beba može da sisa na tu stranu? Sa drugom dojkom je sve ok.




Misha i Ljisha -> RE: Previše čvrsta bradavica (31.8.2018 20:41:50)

uzmes pumpicu izmuzes malo pumpicom cak i da ne krene mleko omeksaces bradavicu i onda das bebi




Dora89 -> RE: Previše čvrsta bradavica (1.9.2018 4:54:58)

E hvala puno!




mama Jo -> RE: Previše čvrsta bradavica (1.9.2018 7:04:52)

Jesi probala malo lanolin da namazes?




Dora89 -> RE: Previše čvrsta bradavica (1.9.2018 9:24:13)

Da, ne vredi, kao zacementirana. Beba uopšte ne može da probuši rupu. Prvo dete sam dojila samo na onu drugu stranu, ali bih sad opet da pokušam.




Misha i Ljisha -> RE: Previše čvrsta bradavica (1.9.2018 22:13:58)

Dora jesi uspela ? Imas one male pumpice kao trube. Smesna cenA a za takve brzinske stvari dusu dala. Na brzaka pumpas da samo krene koja kap i da omekne bradavica i odmah nudis. I meni su bradavicw tvrde




Dora89 -> RE: Previše čvrsta bradavica (7.9.2018 5:52:23)

Nisam, ali hvala puno na savetu. Mislim da svi sa Foruma znaju za taj moj problem. Jedna dojka potpuno ok radi, a na drugu nikad nije izašla ni kap, a ima mleka. Svi su me izmlazali, i niko ništa nije uspeo da uradi. Kažu mi u porodilištu da je previše čvrsta bradavica. Tako je bilo i sa prvim detetom, tada sam uradila ultrazvuk, rečeno mi je da je sve ok. Stavljala sam bebu na tu dojku, i čak i kad formira rupicu, kao da se za minut zatvori. Nadošlo mi je mleko, i ta dojka je postala tvrda kao kamen, pa sam se uplašila, i prestala da stavljam bebu na tu stranu, i hladila je, sad je ok, mleko se polako povlači. To bi bilo to što se te strane tiče. Dojim na drugu stranu.




MimaKos -> RE: Previše čvrsta bradavica (21.7.2019 11:17:55)

Multimam je za to spas





Stranica: [1]